grsail.com

Jak naprawić uszkodzenia wody na podłodze

Jak naprawić uszkodzenia wody na podłodze


Jeśli w domu jest ofiarą nieszczęśliwego wycieku wody, uczenia się, jak naprawić szkody wody na podłodze pomoże zaoszczędzić setki dolarów na koszty napraw i odnawiania. Ponieważ uszkodzenia wody ma wpływ na każdy rodzaj podłogi z twardego drewna, paneli podłogowych i płytek winylowych, na właściwą technikę za pomocą naprawy dla prawej podłogi jest kluczem do przeniesienia swoich podłogi z powrotem do życia.

Jak naprawić uszkodzenia wody na podłodze - Vinyl Tiles

Linoleum lub winylowe płyty są jednymi z najmniej kosztownych rozwiązań podłogowych dostępne i dlatego, że są jednym z najprostszych rodzajów podłóg do czyszczenia i konserwacji, są powszechnie spotykane w łazienkach i kuchniach. Jednak stosuje się w miejscach o dużej wilgotności, takich jak te także zwiększa ryzyko płytek cierpiących zalania, zwłaszcza gdy woda nie jest natychmiast wchłaniany.

Jedną z zalet linoleum winylowych płytek jest możliwość zastąpienia płytek lub płyt, które są wykazujące uszkodzenie; nie ma potrzeby, aby przedrzeć się przez całe piętro.

Zacznij strzelając uszkodzoną płytkę z nożem lub winylowych płytek nóż. Użyciu skrobaka dostać pod jednej stronie płytki i rozpocząć podważając go. Jeśli dojdzie do pęknięcia płytek, nie martw się o to. Gdy dojdziesz dotkniętych płytek na zewnątrz, zeskrobać cały stary klej z podłogi i oczyścić wszystkie gruzu. Umyć podłogę w dół z ciepłą wodą z mydłem i czystej gąbki. Niech podłoga spróbować całkowicie i dokładnie sprawdzić czy na kleju lub gruzu.

W zależności od rodzaju płytki (samoprzylepnej lub kleju-dół) masz, zainstaluj go zgodnie z zaleceniami. Użyj rolki aby zapewnić płytki sprawia, że ​​dobre połączenie z podłogą. Jeśli instalujesz płytki do kleju-dół, oczyścić krawędzie płytek, ocierając się klej, który przyszedł przez szwy.

Jak naprawić uszkodzenia wody na Wood Floor

Woda i podłogi z drewna twardego nie mieszają. W czasie woda może powodować nieestetyczne czarne lub białe plamy na podłodze. Oto, jak naprawić szkody wody na podłodze z desek mowa prawdziwego drewna.

Użyj taśmy malarzy do przedstawienia na tym terenie. Zdejmij górną warstwę wosku za pomocą wełny stalowej, a następnie przełącza się na 80- lub 60-papierem ściernym, aby usunąć wykończenie powierzchni, stopniowo zmienia kaszę aż do 100-gradacji papieru. Piasek drewno aż do krawędzi taśmy i szczątkami po zakończeniu.

Weź jedną filiżankę gorącej wody, dodać kryształy kwasu szczawiowego (dostępny w lokalnym sklepie sprzętu) i mieszać aż do rozpuszczenia kryształów. Kontynuuj dodawanie kryształów, aż już nie rozpuścić. Zastosuj rozwiązanie do poszkodowanych i pozostawić do wyschnięcia. Po wyschnięciu przetrzeć się kryształy i zastosować kolejną warstwę roztworu. Kontynuuj ten proces, aż plama jest całkowicie zniknęły. Postępuj zgodnie z instrukcjami i bezpieczeństwa informacji na butelki kryształków kwasu szczawiowego. Nosić rękawice ochronne i okulary podczas używania produktu.

Plami i uszczelnić na tym terenie, więc pasuje do koloru podłogi wokół niego.

Jak naprawić się ugięły podłóg laminowanych

Podłogi laminowane jest dostarczana wraz twierdzi, że jest odporny na wodę, ale nie dajcie się nabrać; jeśli woda siedzi na podłogi wystarczająco długo, to klamra. Największy problem z naprawą laminowaną deskę jest coraz to. Płyty są blokowane ze sobą w sposób pióro i wpust; w celu zastąpienia obszar, który jest wyboczenia, podłoga musi być wyciągane z najbliższej ściany na tym terenie.

Usuń pólokragly wykończenia wzdłuż obwodu ściany najbliższego zapięta obszarze podłogi. Korzystanie z małego łom pomogą uczynić ten prostsze. Podłogi laminowane są od "pływające", że nie zostaną zainstalowane przy ścianie; powinna być mała szczelina pomiędzy deską a ścianą. Pull up deski aż do obszaru dotkniętego i odrzucić wszelkie wody uszkodzone deski. Aby uzyskać pewność, że nie ma resztkowego woda pozostająca na podłodze lub pod arkuszem piankowym. Jeśli woda jest obecna, to osuszacza w pobliżu obszaru i pozostawić do całkowitego wyschnięcia przed położyć deski zamiennych.

Zainstaluj deski zamienne i powrócić oryginalne, nienaruszone deski z powrotem do swoich miejsc w kolejności instalacji. Ponownie zainstaluj wykończenia kabiny półokrągłe i zakończeniu pracy.