grsail.com

Jak naprawić pękniętą przednią szybą Yourself

Być może nigdy nie pomyślał, że naprawy szyby jest możliwe przed. Po tym wszystkim, jest to jedna tafla szkła, co mógłby zrobić, aby to naprawić? Ale prawda jest taka, że ​​szyby nie są tak trudne do naprawienia. Rzeczywiście, profesjonaliści mogą łatwo naprawić szyby. Ale można zrobić naprawy samodzielnie, jeśli chciał, uzbrojony w zestaw do naprawy szyby.

Ekolodzy wypowiadali się odnośnie sama liczba szyby przednie są wyrzucane tylko z powodu małych problemów, które mogą być łatwo naprawione. Problem szyby dodaje do odpadów sprawia, że ​​nasz świat bardziej zaśmiecone miejsce.

Więc jeśli masz złamaną przednią szybę, być może można rozważyć naprawy nie tylko dla was, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy na koszty, ale również do ratowania środowiska naturalnego.

Aby naprawić szybę, najpierw ocenić szkody wiedzieć, jak można go naprawić. Zazwyczaj pęknięcia przedniej szyby są łatwe do naprawienia. Chip w szyby o średnicy jednego cala lub tworząc małe gwiazdy pęknięcia można naprawić za pomocą zestawu naprawczego przedniej szyby. Wszystko dłużej i większe zawodowe powinny przeanalizować, jak poziom umiejętności i wyrafinowane narzędzia są potrzebne, aby dokonać niezbędnych napraw tej wielkości. Należy pamiętać jednak, że małe pęknięcie lepiej naprawiony tak szybko jak to możliwe, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się do tego stopnia, że ​​będzie to wymagać zawodowego lub staje się nieodwracalna.

Kup sobie zestaw naprawczy szyby. Ustaw czas, gdy będziesz pracował na naprawy szyby. Idealnie powinieneś naprawić szybę, kiedy słońce jest obecnie, ponieważ trzeba się słońcem, aby prace kleju. Jeśli nie ma słońca, można skorzystać z lampy ultrafioletowe, zamiast.

Premier szyby poprzez czyszczenie ją dokładnie. Wyjmij wszystkie odłamki szkła z luźnym pomocą żyletki. Czyste od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, takich jak kurz, SAP, robaków itp Oczyść powierzchnię wodą z mydłem. Powierzchnia powinna być dokładnie oczyścić i odkazić. Niech suchym miejscu. Oczywiście, jeśli nie jest jasne słońce szyba będzie łatwo wysuszyć. W przeciwnym razie, niech go do wyschnięcia. Stosując pewne denaturatem przyspieszy proces.

Przygotuj zestaw naprawczy szyby. Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, a nie na skróty. To jest bardzo delikatny i intensywny moment, ponieważ będzie wprowadzenie w kleju do pęknięć, aby wypełnić je w górę. Wystarczy wziąć każdy krok, powoli iz wielką starannością. Zastosowanie kleju będą ściśle planowane, to dlatego, że klej będzie podróżować do wszystkich zakamarkach, aby wypełnić go i naprawy szyby.

Po naniesieniu kleju, a co do wyschnięcia przez kilka godzin. Jeśli wszystko poszło dobrze, nie będzie w stanie powiedzieć, gdzie linie są już popękane. W przypadku, że istnieje jakiś występ z części gdzie włożonej strzykawki, poczekaj aż wyschnie i delikatnie golić ją żyletką.

Teraz masz świetny wygląd przedniej szyby po raz kolejny. Właśnie przestał obrażenia rozprzestrzenianiu, i jesteś w stanie wykorzystać ponownie przednią szybę. Pogratulować się na nie tylko oszczędność, ale również robić szybę swoją rolę dla środowiska.