grsail.com

Jak napisać artykuł redakcyjny

Zgoda jest jednym z najbardziej podstawowych rodzajów esejów, że można pisać. Zgoda jest zwykle napisane nie tylko w gazetach lub w publikacjach, ale także dla klasy, a może nawet własnej strony internetowej. Zgoda jest w istocie fragment opinii, która opiera się na faktach, a które będą reprezentować opinię całej gazety, publikacji, lub jakiejkolwiek innej grupy. Herea € ™ s, jak można napisać artykuł redakcyjny.

  • Wybór tematu. Wybór tematu jest niezwykle ważne, jeśli chodzi o pisanie edytoriali. Ponieważ zgoda jest tradycyjnie dziennikarskie kawałek, należy upewnić się, że piszesz o tematach, które są aktualne i istotne. Istnieje kilka czynników, które można użyć do określenia terminowość swoich kawałków. Na przykład, można spojrzeć na wydarzenia, które dzieją się w całym kraju lub swojej miejscowości. Jeśli piszesz artykuł redakcyjny na i specjalny magazyn procentowej lub publikację, można również skupić się na wydarzeniach, które dzieją się w dziedzinie, dyscyplinie, lub branży, że magazyn lub publikacja koncentruje się na.
  • Fakty. Gdy masz temat, kolejnym ważnym krokiem jest ustalenie faktów leżących u podstaw historii. Pamiętaj, że oddziela podstawowa różnica z wstępniak proste kolumny lub komentarzem jest to, że zgoda jest oparta w dużej mierze na faktach. Oznacza to, że trzeba będzie ustanowić podstawy faktycznej za historię Przed wniosków ekspres. To czyni nie tylko swój kawałek o wiele bardziej wiarygodne, ale również pomaga wpływ czytelnicy po przedstawili swoje â € ~evidence.â € ™ Z tego powodu, robi sporo badań przed napisaniem zgoda jest ważna.
  • Konspektu. Gdy wiesz, fakty tył opowieści, następnym krokiem jest stworzenie zarysu. Wykreślanie jest bardzo ważne, ponieważ dzięki niej będzie sam proces pisania o wiele łatwiejsze. Niektórzy ludzie nie lubią przedstawiając, ponieważ uważają, że pisanie freestyle i od góry głowy jest lepszy. W rzeczywistości jednak, tak naprawdę są sposoby, aby kontury, które nadal pozwalają pisać elastycznie. Mapowanie jest rodzaj zarysie, gdzie po prostu przywiązują do siebie pomysły na kartce papieru, a nie alfabetycznie lub numerycznie wymieniając się argumenty. To jest przykład zarysu, który pozwoli Ci pisać elastyczny, zapewniając jednocześnie, że dona € ™ t przegap ważną kwestię związaną z danym przedmiotem.
  • Opinia. Co wyróżnia edytoriale oprócz prostej historii wiadomości, jednak opinia. Upewnij się, że wyrażają szczególne połączenie lub opinię opartą na podstawie faktów, które zostały określonymi. Bez opinii, nie będziesz musiał redakcyjny. Co najwyżej, można po prostu opisowy esej. Upewnij się, że Twoje opinie logicznie wynikać z faktów, które zostały wymienione wcześniej, i upewnij się, że możesz skupić się wyłącznie na jednym głównym połączenia lub opinii, które przenikają przez całą redakcji.

Po napisaniu redakcyjny, spróbuj ponowne przeczytanie go po kilku dniach, tak że będzie można zobaczyć niewielkie różnice i niuanse, które można poprawić. Oczekiwanie od kilku dni zazwyczaj daje obiektywne spojrzenie potrzebnych do oceny redakcyjnej.