grsail.com

Jak najlepsze Kup karty kredytowej płatności online

Jak najlepsze Kup karty kredytowej płatności online


Dokonywanie Best Buy karty kredytowej płatności online wymaga rejestracji w witrynie płatności, ale po zakończeniu rejestracji jest dość proste. Sposób płatności online jest zalecane, ale są inne metody dostępne w celu dokonania płatności.

Wykonywanie Best Buy płatność kartą kredytową

Na stronie internetowej można używać, aby Państwa karty kredytowej płatności online Best Buy zależy od Best Buy karty kredytowej masz.

 • Najlepsze karty kredytowe bez Kupuj logo MasterCard może dokonać płatności za pośrednictwem strony internetowej HSBC.
 • Best Buy Reward rachunków bankowych Strefa MasterCard może dokonać płatności za pośrednictwem strony internetowej Best Buy.

Obie strony internetowe oferują darmowe płatności online i jak sprawić, że proces dokonywania płatności w Internecie bardzo proste. Dokonywanie płatności online można zaoszczędzić czas i wysiłek, a jednocześnie eliminuje możliwość zapłaty gubię się w mailu w drodze do Best Buy.

Najlepszy Rejestracja konta karty Doładuj

Najlepiej kupić karty kredytowe nie są wyposażone w logo MasterCard i mogą być używane tylko do zakupów w Best Buy. Po raz pierwszy właściciel konta zaloguje się na stronie, aby dokonać płatności online, strona poprosi użytkownika, aby utworzyć login dostępu do serwisu. Logowanie składa się z nazwy użytkownika i hasła.

Rachunków bankowych należy podać następujące informacje:

 • Numer konta
 • Imię i nazwisko, jak się wydaje na najlepszy zakup kartą kredytową
 • Data urodzenia
 • Cztery ostatnie cyfry numeru Social Security posiadacza rachunku za
 • Adres e-mail

Po podaniu wszystkich niezbędnych informacji, rachunków bankowych, zostanie poproszony, aby wybrać preferowany sposób odbierania comiesięczne wyciągi z rachunku, w formie elektronicznej lub za pośrednictwem poczty. Rachunków bankowych również zostać poproszony o podanie odpowiedzi na pytania bezpieczeństwa.

Rachunków bankowych może następnie dodać sprawdzenie informacji o koncie w celu dokonania płatności online. Powtarzające automatyczne płatności może być również zaplanowane za pomocą strony internetowej.

Reward Rejestracja Strefa rachunku karty kredytowej

Najlepiej kupić karty kredytowe Nagroda Strefa posiadają logo MasterCard i mogą być używane do dokonywania zakupów w dowolnym miejscu MasterCard akceptowane. Posiadacze kart zdobyć nagrody, dokonując zakupów z tą kartą. Narzędzie usługi kont online dla tej karty kredytowej, jest podobna do narzędzi internetowych do rachunku karty kredytowej, Best Buy mowa powyżej. Oprócz tego, że jest w stanie dokonać płatności i przeglądu informacji o koncie w Internecie po rejestracji, rachunków bankowych mogą również sprawdzić swoją równowagę nagrody i certyfikaty nagrody drukować bezpośrednio ze strony internetowej.

Oto informacje rachunków bankowych będzie potrzebne, aby zarejestrować się na stronie płatności online:

 • Cztery ostatnie cyfry numeru Social Security posiadacza rachunku za
 • Numer konta
 • Trzycyfrowy kod zabezpieczający na odwrocie karty kredytowej
 • Data ważności karty kredytowej
 • Adres e-mail

Kwestie bezpieczeństwa będą również prezentowane podczas procesu rejestracji, a rachunek prowadzony będzie musiał utworzyć nazwę użytkownika i hasło. Gdy informacje są akceptowane i sprawdzanie Numer konta zostały dostarczone płatności online mogą być dokonywane za pośrednictwem tego systemu.

Dokonaj płatności

Gdy użytkownik jest zarejestrowany na stronie płatności online, dokonywania płatności jest proste.

 1. Po zalogowaniu się na stronie, wybierz opcję płatności online.
 2. Wprowadź kwotę wypłaty.
 3. Wybierz termin płatności mają być przetwarzane.
 4. Sprawdź sprawdzenie informacji o koncie.
 5. Złożyć wniosek.

Dodatkowo posiadacze kart mogą korzystać z witryny, aby skonfigurować płatności cykliczne, więc proces płatności jednolitej nie musi być powtarzane co miesiąc. Jeżeli powtarzający tworzony jest harmonogram płatności, to później mogą być modyfikowane za pomocą funkcji płatności online. Płatności dokonywane w Internecie są dopisywane do rachunku Best Buy w ciągu kilku dni roboczych.

Alternatywne metody płatności

Oprócz systemu płatności online, płatności można dokonać telefonicznie za pośrednictwem automatycznego systemu głosowej lub wysłać direct mail.

Płatność przez telefon

Dla każdej regularnej karty Best Buy posiadanych przez HSBC, lub Strefa MasterCard Rewards, zadzwoń pod numer telefonu na odwrocie karty i dokonać płatności za pośrednictwem automatycznego systemu płatności.

Płatność za pośrednictwem poczty - Best Buy kartą HSBC

 • Odwiedź stronę Best Centrum Kup płatności.
 • Zobacz standardowe i na noc adresy płatności. Pozwoli 7-10 dni dla płatności mają być zaksięgowane na koncie w przypadku korzystania ze standardowego adresu e-mail.
 • Napisz swój numer konta na kontroli przed wysłaniem płatności.

Płatność przez e-mail - Reward Strefa MasterCard

Użyj jednego z następujących adresów do Nagrody płatności Strefa MasterCard pocztą. Pamiętaj, aby napisać swój numer konta, na czeku.

Standardowe Płatności

HSBC Card Services

Box 49352

San Jose, CA 95161-9352

Nocleg Płatności

HSBC karty Services Inc.

Do wiadomości: Wyjątek Dept

1301 E. Tower Road

Schaumburg, IL 60173

Niezależnie od wybranej metody płatności, aby dokonać płatności kartą kredytową Best Buy, upewnij się, że prowadzą rejestr wszystkich płatności można zrobić z dowodem rozliczenia płatności. W przypadku płatności utracone lub w niewłaściwy sposób, można przedstawić dowód wpłaty z twojego sporu.