grsail.com

Jak nagrać Vocal odtwarzania ścieżki na torze 4

Cztery utwór, znany również jako multi-track, służy do nagrywania muzyki przez oddzielne i dyskretnych źródeł dźwięku. Później te osobne źródła dźwięku zostaną zharmonizowane i zarejestrowane w jednym taśmy. Obecnie, rejestratory wielu ścieżek są stosowane wraz z cyfrowego sprzętu i oprogramowania komputerowego. Rejestratory Wielu ścieżek są stosowane zarówno do nagrywania instrumentów i wokali oddzielnie lub edytować odcinków każdy. Cztery ścieżki, jak sama nazwa wskazuje, mogą być stosowane do rejestrowania cztery ścieżki dźwiękowej, o ile nie jest połączony z innymi czterema-ścieżek. Jednym z działań, które można zrobić jest przygotowanie odtwarzanie ścieżki wokalnej.

  • Posiada niezbędne wyposażenie. Zastanów się, czy chcesz autonomicznych urządzeń multi-track lub tych, które działają w systemach cyfrowych oraz oprogramowania komputerowego. Opcja autonomicznym jest opcja staromodny, pracy z urządzeń analogowych takich jak kasety i miksery dźwięku. To wielki używać, jeśli chcesz pozbyć się kabli i nowoczesnych gadżetów. Możesz po prostu majstrować z pokręteł i suwaków, aby uzyskać dźwięk, który chcesz. Z drugiej strony systemy multi-torów zintegrowanych z oprogramowaniem komputerowym oferują szerszy zakres możliwości edycji, takich jak działanie na wtyczki komputer i redaktorzy audio.
  • Zastanów się, czy cztery utwory są wystarczające. Policzyć liczbę instrumentów powiększonej wokali, które chcesz nagrać oddzielnie i korzystać z tego numeru, które pomogą Ci podjąć decyzję, czy cztery utwory są wystarczające. Można "odbić" lub połączyć do trzech różnych torach do jednego, w celu powstrzymania wszystkie utwory w nagrywarce cztery ścieżki.
  • Nagrać wokal. Czy kasetę gotowy zapisać nagranie wokalu. Umieścić w ścieżce instrumentalnej i odtworzyć go, dzięki czemu można tworzyć nagrania wokalne podczas gry na instrumentalne. W tym samym czasie, tak, aby przesunąć rekord Wokal są odpowiednio zarejestrowany. Upewnij się, że zapis w pomieszczeniu, które ma dobrą akustykę, i że użycie mikrofonu wysokiej jakości. Ogólna zasada jest taka, że ​​można nagrywać wokale ostatnia, tak aby wymieszać dobrze z resztą utworów.
  • Poznać kilka technik nagrywania głosu. Jest to najlepiej, aby stanąć około ośmiu do dwunastu centymetrów od mikrofonu podczas śpiewania, ponieważ może to skutecznie wyeliminować popping S, czyli p i B. Należy unikać stosowania osłony piankowe na mikrofon ponieważ powoduje to nieprzyjemne syczenie brzmi.
  • Słuchaj odtwarzania ścieżki wokalnej. Po rejestrowane swoje wokale, do tyłu i nacisnąć przycisk odgrywają więc można znowu słuchać. Można odtwarzać inne utwory w tym samym czasie, dzięki czemu można poczuć, jak wszystkie utwory zostaną ujednolicone i mieszane później. Podczas słuchania, sprawdzić, czy ktoś utwór dominuje inna.
  • Sprawdź jak wokale brzmią na innym sprzęcie. Niektóre nagrania mogą brzmieć inaczej, gdy grał na innych maszynach torowych. Należy również napisać wszystko, co robisz, zwłaszcza podczas mieszania, tak, że będziesz wiedzieć, jak powtórzyć efekty, gdy jest to konieczne.

Przygotowanie odtwarzanie ścieżki wokalnej jest jednym z najprostszych procedur związanych z rejestracją multi-track. Poczytaj również o techniki mieszania, takich jak jak wyeliminować źródła sykiem w nagraniu i jak to zrobić redukcję szumów.