grsail.com

Jak na ochotnika do Shelter Poobijany Kobiet

Poobijany womenâ € ™ s schronieniem jest zawsze miejsce, gdzie ofiary przemocy domowymi znaleźć najwyższy komfort i ucieczki od trudnych sytuacji gospodarstw domowych są one w. Jednak bez względu na to jak daleko od swoich kobiet niedozwolonych mężów, to nadal nie jest łatwe żyć w schronisku. Istnieje wiele ran, które muszą się wyleczyć, doświadczeń, które muszą być zapomniane, sytuacjach emocjonalnych, które muszą być obsługiwane i ludzi, że muszą być wybaczone.

Choć ledwo można zaoferować pomoc, bycie wolontariuszem w swoich schroniskach może być zbyt dużo pomocy od Ciebie już. W zwykłymi aktami ich wspieranie, słuchać ich i dawania rad nich są więcej niż wystarczające, aby pomóc im wyleczyć większość ran. Więc jeśli masz to dobre serce i chęć być pomocne dla maltretowanych kobiet, oto kilka wskazówek, w jaki sposób można zgłosić na ochotnika do ich cieniu:

  • Wiem z usług schronisk poobijany kobiet. Nie wszyscy ludzie mogą znaleźć to wygodne do pracy lub być narażone w tego rodzaju środowisku. Stąd badania Pierwsze usługi są świadczone przez schroniska. Następnie zdecyduj, czy można być skutecznym wolontariuszem w dłuższej perspektywie.
  • Dwukrotnie sprawdzić swój harmonogram. Choć schronisko nie wymaga najwięcej czasu, co najmniej analizy harmonogramu. Sprawdź, czy nadal można zarządzać, aby dodać wolontariat do harmonogramu, czy też nie.
  • Zrozumieć przemoc w rodzinie. Ludzie będą mieć do czynienia z w schronisku są wszystkie ofiary przemocy domowej. Musisz im empatii i poradę, gdy zaczynają dzielić swoje życie z tobą. W związku z tym, będzie to bardzo pomocne, jeśli wiesz, przemocy w rodzinie i wszystkim, co pociąga za sobą. W ten sposób można zrozumieć ludzi w schronisku najprawdopodobniej co ci skuteczny ochotnika. Przeczytać kilka książek na ten temat. Są również artykuły online i zasobów, których można użyć do tego celu.
  • Kontakt poobijany schronisk dla kobiet. Zapoznaj się z lokalnym schronienie, aby zobaczyć, czy potrzebują wolontariuszy czy też nie. Możesz mieć swój numer z katalogów telefonicznych lub internetowych żółtych stronach.
  • Mów do schroniska "pracowników. Schrony są zawsze uważać na ludzi zatrudnić jako wolontariusze, więc mogą one narażać cię na rozmowy kwalifikacyjne i kontroli tożsamości pierwszych. Podczas rozmowy, wyjaśnić powody swojej pragnienie, by zostać wolontariuszem. Powiedz im o swoich specjalnych umiejętności, takich jak doradztwo lub pielęgniarstwa. Umiejętności takie jak to można dodać do swoich mocnych jako kandydata na stanowisko wolontariusza.
  • Przechowywać informacje ich sekret. Nie ujawniają żadnych informacji dostarczonych przez schronienie każdemu, nawet członków rodziny. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do ściśle i lokalizacji shelterâ € ™ s. Jest to konieczne, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich kobiet w środku.

Życie maltretowanych kobiet na pewno nie jest łatwe. Jednakże, z dobrego serca i uszu słuchania, możliwe jest, że możesz być częścią łatwiej ponownie czyniąc ich życie. Tak więc, jeśli masz czas, umiejętności i chęci, aby im pomóc, należy rozważyć wolontariacie w przemocy domowej schronisku.