grsail.com

Jak można obniżyć poziom cholesterolu i świetnie wygląda

Po sprawdzanie niedawnym lekarza, dostałam trochę przerażające wieści ... pozornie kuloodporne mentalność moich dwudziestych została rozbita, gdy dowiedziałem się, że mają wysoki poziom cholesterolu! Podczas gdy moja rodzina nie posiada historii wysoki poziom cholesterolu, istnieją inne czynniki, które mogły spowodować.

Na szczęście istnieje kilka sposobów, że mogę walczyć, a jeśli jesteś w tej samej łodzi, więc można. Spójrzmy na niektóre z najlepszych sposobów, aby pomóc obniżyć poziom cholesterolu i dostać serce najsilniejszy mięsień w twoim ciele.

Jak można obniżyć poziom cholesterolu i świetnie wygląda

Regulacja Dieta

Kiedy zagłębiając się i radzenia sobie z diety zdrowego serca i planu ćwiczeń, to pierwsze ważne, aby uświadomić sobie, co dokładnie szukamy i są zaniepokojeni. Głównymi czynnikami większość lekarzy będzie podkreślić są HDL (lipidów) i wysokiej gęstości (LDL) o niskiej gęstości lipidów, co oznacza twój poziom cholesterolu i BMI (wskaźnik masy ciała), którego działanie może pomóc określić, czy jesteś w grupie ryzyka choroby serca. HDL jest powszechnie określany jako "dobry" cholesterol LDL i jest powszechnie określany jako "złego cholesterolu". Ponieważ nasz organizm naturalnie produkuje cholesterol, mamy tendencję, aby dodać do tego przez to, co jemy. Głównie, tłuszcze zwierzęce zawierają cholesterolu: mięso, jaja, drób itp Jednak rodzaj tłuszczów w tych mięs mogą wpływać na poziom HDL i LDL. Aby pomóc osiągnąć dodatni bilans i niższe LDL przy jednoczesnym zwiększeniu HDL, trzeba zaplanować dietę, która może stać się kluczowym elementem w tym zdrowego stylu życia.

Jak można obniżyć poziom cholesterolu i świetnie wygląda

10 FOODS co powinno się jeść

Jedzenie zdrowe serce żywności, które są niskie stężenia cholesterolu i są bogate w zdrowe tłuszcze zawierają orzechy takich jak migdały, orzechy włoskie, pistacje i innych orzechów. Owoce, warzywa i zielone warzywa są również kluczową rolę w regulacji pomaga w naturalny poziom cholesterolu. Wymiana tłustych mięs jak wołowina z porcji ryby zamienia się nie tylko na zawartość tłuszczu, ale oleje rybne (to pewnie słyszał o omega-3) mogą również mieć zdrowe i pozytywny wpływ na poziom cholesterolu. Zwiększenie spożycia błonnika (nadzieję, że jak Cheerios!), A liczba pełnoziarniste i owsa jesz również może mieć pozytywny wpływ. Jakie przedmioty są odwrotne do zdrowego cholesterolu, można zapytać? To bardzo proste ... unikać tłustych potraw, takich jak hamburgery i inne jedzenie, które są smażone na tłuszczu lub masła. Zamiana masło do oliwy z oliwek może pomóc zbyt, ponieważ zawiera cholesterolu i mnóstwo zdrowych tłuszczów.

Zwiększenie Ćwiczenie

Począwszy jeść właściwie jest pierwszym krokiem w aktywnego i zdrowego stylu życia. Następnym krokiem jest prowadzić aktywnie aktywny tryb życia, jak również. Serce i układ krążenia jest niezbędne do utrzymania poziomu cholesterolu w ryzach w ten sam sposób serca zdrowa dieta jest. Większość ekspertów fitness zgodzić, że każdy powinien być uzyskanie nie mniej niż 30 minut codziennej aktywności sercowo-naczyniowej. Nie musisz być maratończyk tutaj, albo. Energiczny 35-minutowego spaceru jest lepsze niż nic.

Zalecam również zawierać nie mniej niż 30 minut treningu siłowego całkowitej ciała co najmniej trzy razy w tygodniu, aby również warunkować układu sercowo-naczyniowego. Szukać wykwalifikowanego osobistego trenera w lokalnym centrum fitness, które pomogą Ci zaplanować trening, który pasuje do Twoich potrzeb ćwiczeń. Oni pomogą Cię w dobrym kierunku, aby osiągnąć swoje cele fitness.