grsail.com

Jak Most routerów bezprzewodowych

Aby rozszerzyć zakres i siłę sygnału sieci trzeba dodać drugi router bezprzewodowy i zniwelowania istniejących routerów im być ze sobą połączone. Oto kroki, jak most routerów bezprzewodowych.

  • Przetestuj zasięg. Pierwszym krokiem jest określenie, jak daleko może dotrzeć routery. Jest to ważne w przypadku dodawania inny router, aby mieć pomysł, gdzie postawić drugi router. Pamiętaj, że jeżeli dwa lub więcej routery pracują, to najlepiej, że obszary te obejmują są równo podzielone między nimi. Aby określić zasięg routera, umieścić laptopa w miarę uważasz, że Twój router może osiągnąć. Jeśli nadal ma połączenia z siecią, odsuń się, dopóki połączenie z siecią nie powiodło się. Miejsce, w którym sieci nie powiodło jest najdalej lokalizacja router może osiągnąć. Kiedy już określić zasięg routera, przenieść swój pierwszy router, aby dopasować pozycję swojej drugiej.
  • Zestaw podstawowy routera. Po umieszczeniu na ich routery odpowiednim miejscu, nadszedł czas, aby zdecydować, który z routerów będą podstawowym jedno. Aby dać wyobrażenie, jak wybrać, podstawowym router jest router, który masz zamiar bezpośrednio połączyć się z internetem, zwykle za pośrednictwem przewodowej sieci LAN podłączone do kabla, DSL lub innego modemu. Wybór podstawowego routera będzie bardzo zależeć od pozycjonowania dokonałeś wcześniej. Pamiętaj, że główny router powinien być zbliżony lub najbliżej przewodowych połączeń sieciowych, a także widoczne dla nowej sieci bezprzewodowej.
  • Antena. Kolejnym krokiem jest pozyskanie antenę. Należy szukać anteny z szerokiej gamy i dobrej sile sygnału. Oczywiste jest, że anteny pochodzące z routerami dona € ™ t wykonywać bardzo dobrze. Więc jeśli możesz sobie pozwolić, aby szukać dla anten na rynku jest bardzo zalecane. Jakości dookólne anteny, które można znaleźć na rynku może osiągnąć dobry zasięg i ma dość silny sygnał zbyt. Dona € ™ t martwić o wydatki na dobrych anten pracy, za pomocą anten jakości może zmniejszyć wydatki dokonane za konieczne będzie tylko kilka routerów w szerszym pokryciem powierzchni. Wystarczy upewnić się, że antena jest zgodna z routerem. Większość nowych routerów zawiera antenę wewnętrzną, ale niektóre starsze routery Linksys WRT54G, takie jak anteny zewnętrznej, które są można przedłużyć.
  • Wdrożyć podstawowy router. Wdrażanie swój podstawowy zajmuje trochę wysiłku i ostrożność. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z ten sposób, możesz potrzebować pomocy kogoś, kto już zrobił tego rodzaju pracy przed. Albo jeszcze lepiej wezwać biegłego lub specjalistę do wykonania tej pracy dla Ciebie. Ponieważ jest to podstawowym router jest niezbędna i wymaga najwięcej czasu, aby konfiguracja. Po pierwsze, należy ustawić nazwę sieci (SSID) oraz klucz zabezpieczeń (WEP lub WPA). Po udanym spotkaniu, które należy skonfigurować połączenie z internetem i spróbuj routera z niektórymi komputerami. Dona € ™ t próg, jeśli zadanie to brzmi trochę skomplikowane, po zakończeniu tego etapu kolejne procedury będzie po prostu bułka z masłem.
  • Wdrażanie routery wtórnych. Routery wtórne powinny być skonfigurowane jako most i powinien pracować w trybie pomostowej.

Ciesz się bezprzewodowy dostęp do internetu!