grsail.com

Jak leczyć Wspólni Alergie

Alergia jest chorobą, w której organizm reaguje negatywnie na działanie substancji i rzeczy, które nie powodują reakcji w innych ludzi. Jest to, jak traktować wspólne alergie, kiedy stało:

Test na alergie. Aby wiedzieć, co jest przyczyną reakcji alergicznej, lekarz może zastosować test skórny, gdzie małe próbki różnych rodzajów alergenów (lub rzeczy, która powoduje reakcje alergiczne) są umieszczone na skórze. Można również przejść badania krwi w celu dokładniejszej analizy.

Należy unikać substancji, które znasz są przyczyną reakcji alergicznej. Wspólne alergeny są kurz, pyłki, pleśnie, niektóre rośliny, ukąszenia owadów, sierść zwierząt i ślina zwierząt. Sprzątanie miejsc, w których są one zwykle i nie utrzymując zwierzęta mogą zapobiec epizod alergii. Zamknąć drzwi i okna i włączyć klimatyzację, aby zminimalizować kontakt z alergenami obecnymi w powietrzu.

Można wystąpić strzały alergii, które zawierają niewielkie ilości alergenów w nich. Oni regularnie otrzymywali aby organizm przyzwyczai się do alergenu i zapobiec dalszym negatywnym reakcjom w ich kierunku. Te strzały mogą nadal wszystko w całym swoim życiu. Zdjęć alergików są zalecane tylko wtedy, gdy zostało ustalone, co jesteś uczulony na i kiedy nie można trzymać z dala od nich.

Wspólne alergie pokarmowe obejmują mleko, orzeszki ziemne i inne rodzaje orzechów, skorupiaków, ryb, jaj, soi i pszenicy. Unikaj tych produktów, jeśli jesteś uczulony na nich. Czytaj etykiety żywności i poprosić o składnikach, że posiłek jest w składzie przed jedzeniem.

Powiadomić lekarza lub służby zdrowia, co leki jesteś uczulony. Leki mogą powodować reakcje alergiczne. On może przepisać inny lek, aby uniknąć reakcji alergicznych.

Należy unikać: zanieczyszczone powietrze, spraye i dymy, zimne powietrze, wilgotne powietrze, papierosów i dymu z drewna i wiatrowych. To może pogorszyć alergii i prowadzić do powikłań. Należy także unikać noszenia ciasnych ubrań montażu, szczególnie tych, które są wykonane z materiałów syntetycznych. Mogą one powodować alergie skórne. Alergie skórne są traktowane przez przemycie zakażonego obszaru wodą z mydłem, stosując zimne okłady, i za pomocą maści.

Leki

  • Leki przeciwhistaminowe złagodzić objawy alergii, takie jak swędzenie skóry, katar i ciągłe kichanie. Można wziąć je przed wejściem w kontakt z alergenami w celu maksymalizacji ich skuteczności.
  • Ataki astmy wywoływane przez alergeny potraktowano przeciwbólowe, leki przeciwzapalne i rozszerzające oskrzela. Możesz podać sterydy, jeśli regularne leków wykazuje żadnego skutku. Te mogą być podane tylko na krótki okres czasu i tylko w ostateczności.
  • Leki zmniejszające przekrwienie zwalnia zatkany nos, co wynika z alergii. Korzystaj z nich do trzech dni, w celu uniknięcia rozwoju zależność. Znajdziesz je w wielu formach, takich jak pigułki, spraye i krople, i można kupić je bez konieczności recepty. Wystarczy upewnić się, że rozmawiał z lekarzem w sprawie stosowania leków zmniejszających przekrwienie, ponieważ mogą one mieć skutki uboczne.
  • Krople do oczu pomóc złagodzić swędzenie w twoich oczach, które mogą być spowodowane przez alergeny.

Chociaż alergie są powszechne, istnieje wiele sposobów, aby je leczyć. Jeśli wystąpią objawy alergii, stosować te metody, aby uniknąć dalszych komplikacji, i szukać pomocy medycznej, jak tylko możesz.