grsail.com

Jak Kwasy tłuszczowe Benefit ciała

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe są specyficzne tłuszcze, które są krytyczne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Twój organizm nie jest w stanie wytworzyć tych kwasów tłuszczowych na własną rękę, więc konieczne jest, aby jeść dietę bogatą w tych kluczowych elementów składowych, aby utrzymać zdrowe ciało. Dwa główne niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które muszą być zawarte w diecie są kwasy omega-6 i omega-3 kwasy tłuszczowe.

Jak to Kwasy tłuszczowe Pomoc ciała?

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe mają mnóstwo korzyści w organizmie i jego komórek. Pomagają w rozwoju komórek i tworzenia błony zdrowych komórek, i faktycznie wykazano, że blokuje tworzenie guza u zwierząt, jak również blokują wzrost ludzkich komórek raka sutka.

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe pomagają w rozwoju i funkcjonowaniu mózgu i układu nerwowego, a oni pomagają regulować prawidłowe działanie tarczycy i nadnerczy. Odgrywają one ważną rolę w trzebieży krwi, co może zapobiec powstawaniu zakrzepów krwi, które prowadzą do zawału serca i udaru mózgu. Wykazują one również naturalne właściwości anty-zapalne, które mogą łagodzić objawy zarówno zapalenie stawów i inne choroby autoimmunologiczne układu.

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe regulują ciśnienie krwi, reakcje immunologiczne i wątroby, a także pomoc w krzepnięciu krwi i podział cholesterolu. Pomagają one również dobrze wyglądać, jak dieta uboga w te kwasy tłuszczowe wykazano, aby stworzyć problemy skórne, w tym wyprysk, łupież, podzielonych gwoździ i łamliwych włosów.

Co się stanie, jeśli nie otrzymają Enough Kwasy tłuszczowe?

Nie wystarczająco dużo omega-3 kwasy tłuszczowe jest najbardziej zdumiewające efekty. Niskie poziomy były związane z:

 • wahania nastroju
 • utrata pamięci
 • demencja
 • problemy ze wzrokiem
 • Problemy skóry i włosów

Ponadto, u pacjentów z rozpoznaniem i dzieci z ADHD zarówno € ™ s Alzheimera wykazano mają niższy od przeciętnego poziom tych kwasów tłuszczowych.

Jakie produkty spożywcze zawierają niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe?

Istnieje wiele źródeł niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które można dodać do swojej diety, aby składniki odżywcze, które są potrzebne. Omega-3 źródeł należą:

 • orzechy
 • soja
 • olej z orzechów włoskich
 • olej rzepakowy
 • olej lniany
 • zimna woda tłuste ryby, takie jak łosoś, śledź, dorsz, flądra, tuńczyk, bluefish i krewetki

Omega-6 znajdują się w wielu orzechy, oleje i mięs, ale są one również uwzględnione w typowej zachodniej diecie i nie powinno być problemem.

Ile potrzebuję?

Nie ma Zalecana ilość niezbędnych kwasów tłuszczowych w diecie, ponieważ każdy jest inny i ma inne potrzeby. Zaleca się, że kwasy tłuszczowe składają się 3% do 6% dziennego spożycia kalorii. Tej wartości, należy spożywać 2 do 4 razy więcej omega-6 kwasy tłuszczowe niż kwasów omega-3. Typowy amerykański diet jest jednak dość niezrównoważona z średnia bliższy 14 do 25 razy więcej omega-6 kwasy tłuszczowe omega-3, niż w wyniku wysokiego zużycia mięsa.

Wielu lekarzy i dietetycy zalecają spożywanie tłustych ryb 2 do 3 razy w tygodniu, aby spełniać swoje spożycie omega-3. To, wraz z nakrętkami i zdrowych olejów, może dać ci niezbędne składniki odżywcze potrzebne do korzystania z niezbędnych kwasów tłuszczowych w diecie.

Czy mogę brać suplementy?

Istnieje możliwość przyjmowania suplementów, aby zapewnić Państwu kwasów tłuszczowych omega-3. Są to suplementy oleju rybnego, które na ogół zawierają również niewielkie ilości orzechów i olejów. Czytaj etykiety i porozmawiać z lekarzem na temat zaleceń dotyczących wysokości tych dodatków, należy dodać do swojej diety.

Bez względu na to, jak je dostać, niezbędne kwasy tłuszczowe są niezbędne do twojego bodyâ € ™ s zdrowia. Oceń swoją dietę i upewnij się, że masz wystarczająco dużo tych klocków w tym, a jeśli nie, dokonać pewnych zmian teraz wspierać swoją kontynuację zdrowia.