grsail.com

Jak kupić ubezpieczenie samochodowe Ohio

W Ohio, każdy kierowca jest zobowiązany do posiadania minimalnych sum ubezpieczenia lub ekwiwalentów na pojeździe przed jego rejestracją. Jeśli musisz kupić ubezpieczenie samochodu w stanie Ohio, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w podjęciu decyzji.

Krok 1

To dobry pomysł, aby rozejrzeć. Przed zgadzasz się na podstawie polisy ubezpieczeniowej, upewnij się, że to najlepsza możliwa szybkość i zasięg można uzyskać w Ohio. Sprawdź okolice z kilku różnych firm ubezpieczeniowych auto w swojej okolicy, aby zobaczyć, jakie premie i produkty są dostępne dla Ciebie. Twoje lokalne Yellow Pages i ogłoszenia w gazetach będzie prawdopodobnie wymienić kilka różnych firm ubezpieczeniowych auto do rozważenia. Albo możesz sprawdzić notowania online z http://www.progressive.com/, http://www.allstate.com/ lub http://www.statefarm.com/ lub podobnej strony internetowej.

Masz kilka innych możliwości ubezpieczenia w stanie Ohio. Możesz zostawić 30.000 dolarów obligacji poręczenia z uprawnioną do tego firmę, można uzyskać wiązanie BMV za 60000 dolarów, która jest zabezpieczona kapitału nieruchomości, czy można uzyskać certyfikat BMV 30.000 dolarów w obligacje pieniądze lub rządowych. Każda z tych alternatyw spełniać państwa prawa ochrony ubezpieczeniowej, a będziesz zobowiązany do podpisania formularz informujący, że można przeprowadzić co najmniej jeden z tych rodzajów pokrycia zanim będzie pracował pojazd.

Krok 2

Znać wymagania minimalne odpowiedzialności. W Ohio, które są wymagane do przeprowadzenia pewnych kwot minimalnych ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Musisz 12500 dolarów dla pojedynczego uszkodzenia ciała, 25000 dolarów dla wszystkich obrażeń ciała i uszkodzenia mienia 7.500 dolarów.

Ohio jest stanem czynu niedozwolonego. Stawia na-winy kierowców na linii dla wszystkich opłat i kosztów z wypadku. Jeśli jesteś kierowcą, firma w-winy ubezpieczenia (i, w zależności od zasięgu) będą musieli zapłacić za wszystkie naprawy samochodów i rachunki za leczenie ofiar, wraz z rachunkami związanymi z bólu, cierpienia i utraty zarobków , Wiele razy, te rachunki są bardzo wysokie. Więc dla własnego spokoju, że to dobry pomysł, aby politykę, która ma dodatkowy zakres, tak że nie będzie poławiany płacąc rachunki dla Ciebie swoje ofiary, ponieważ limity pokrycia polis ubezpieczeniowych nie były wystarczająco wysokie.

Krok 3

Kierowcy mogą być wyłączone z polityki. W Ohio, jest to legalne opuścić niektóre sterowniki w Twoim domu z dala od swojej polisy ubezpieczeniowej. Wyłączenia te zostaną szczegółowo wymienione na politykę, a także wszystkie okoliczności, które usuwają żadnej odpowiedzialności z firmy ubezpieczeniowej, jeśli wyłączone kierowcy mieli być w co-winy wypadku. Podczas wyłączenia mogą obniżyć składki ubezpieczeniowe nieco, to sugeruje się, aby zapewnić każdemu kierowcy w twoim domu, tak, że będziesz miał komfort wiedząc, że ubezpieczenie pokryje żadnych wypadków.

Etap 4

Upewnij się, że masz dobrą historię kredytową. Twoja historia kredytowa jest używany, w części, w celu ustalenia ceny i produkty, które będą oferowane do Ciebie przez firmy ubezpieczeniowe auto w stanie Ohio. Więc jest to dobry pomysł, aby zachować swój wynik kredytowej wysokie, i zapłacić wszystkie rachunki na czas. Jak dobrze, firm ubezpieczeniowych auto będzie wyglądać w aktach wieku, płci, lokalizacji, samochodu i kierowcy, aby określić wysokość premii i polityki będziesz oferowane w Ohio ubezpieczenia auto.