grsail.com

Jak kupić ubezpieczenie samochodowe New Mexico

Jako kierowca w Nowym Meksyku, jesteś zobowiązany do posiadania ubezpieczenia na swoich samochodów w każdym czasie. Ten poradnik pomoże Ci nauczyć się wszystkiego, co trzeba wiedzieć, kiedy przychodzi czas na zakup ubezpieczenia auto w Nowym Meksyku.

Krok 1

Określić najlepszy rodzaj ubezpieczenia dla Ciebie. W Meksyku, masz dwie możliwości, jeśli chodzi o wypełnienie obowiązku ubezpieczenia auto. Opcja najbardziej popularne jest zakup ubezpieczenia. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, upewnij się, zadzwoń, aby uzyskać kilka cytatów zanim będziesz wybrać politykę. To gwarantuje, że otrzymasz najlepszą możliwą cenę za ubezpieczenia pojazdu. Sprawdź swoją książkę telefoniczną lub gazetę na reklamach firm ubezpieczeniowych w Twojej okolicy. Albo sprawdzić online na stronach takich jak http://www.insurance.com/ i http://www.allstate.com/.

Twój innych opcji na pokrycie w Nowym Meksyku jest dostarczenie 60.000 dolarów wpłat gotówkowych (lub obligacji poręczenia) do skarbnika państwa. Świadczy to o tym, że jesteś odpowiedzialny finansowo i spełnia obowiązujących przepisów ubezpieczeniowych w Nowym Meksyku.

Krok 2

. Spełnia minimalnych wymogów dotyczących zakresu Jeśli zdecydujesz się nosić ubezpieczenie auto w stanie Nowy Meksyk, trzeba mieć następujące minimalne kwoty ubezpieczenia na polisie: 20.000 dolarów dla pojedynczego uszkodzenia ciała lub śmierci, $ 50,000 za wszystkie uszkodzenia ciała lub śmierci, 10.000 dolarów uszkodzenia mienia w wyniku wypadku.

Stan Nowy Meksyk nie nakazuje pokrycie wszelkich szczególnych objęte ubezpieczeniem / underinsured kierowców. Jednakże, ponieważ Nowy Meksyk działa w ramach systemu deliktowej, która posiada w-winy kierowców odpowiedzialnych za płacenie wszystkich opłat ofiary, które wynikają z wypadku (medyczne, naprawy samochodów, bólu, cierpienia i strat wynagrodzenia), to jest bardzo dobry pomysł do wykonywania tego dodatkowego ubezpieczenia na ubezpieczenie auto. W ten sposób będziesz chroniony finansowo gdybyś kiedykolwiek przyczyną wypadku, oszczędzając szczep konieczności płacenia dodatkowych opłat z kieszeni.

Krok 3

Możesz wyłączyć sterowniki. W Nowym Meksyku, prawo pozwala na kierowców w gospodarstwie domowym należy skończył swojego ubezpieczenia. To się nazywa â € ~excluding "kierowcy i będzie obniżyć składki nieco. Jednak nie ubezpieczenie ktoś, kto będzie jeździł samochód jest bardzo ryzykowne. W przypadku, gdy takie osoby były w co-winy wypadku w samochodzie, firma ubezpieczeniowa nie będzie odpowiedzialny za pokrycie wszelkich roszczeń. Decyzja o wyłączeniu kierowców z polisy ubezpieczeniowej auto w Nowym Meksyku może być bardzo kosztowna decyzja w dłuższej perspektywie. Często jest warte dodatkowych kosztów, aby mieć pewność, że każdy jest pokryty podczas jazdy samochodem.

Etap 4

Utrzymać dobrą ocenę kredytową dla najlepszych składek ubezpieczeniowych. Może nie być świadomy, że twoja osobista historia kredytowa i kredyt gości są dwa istotne czynniki swoje ryzyko € ~insurance "do firm ubezpieczeniowych auto w Nowym Meksyku. Będą patrzeć na swojej dotychczasowej historii kredytowej, aby ustalić, czy będzie odpowiedzialny, jeśli chodzi o płacenie miesięcznych składek. Jak dobrze, że za swój wiek, płeć, miejsce, samochód i przebytą jazdy, aby określić, jakie produkty i premie będą one zaoferować na ubezpieczenie auto w Nowym Meksyku.