grsail.com

Jak kupić suplementy Omega-3

Badanie przeprowadzone przez Harvard University w połączeniu z Centers for Disease Kontroli (CDC) wykazały, że niedobór omega-3 jest 8. główną przyczyną zgonów w Ameryce stanowi około 96.000 zgonów rocznie.

Potrzeba suplementacji omega-3 jest bardzo jasne, ale które omega-3, dodatek do wyboru jest często mystery.There ponad 200 omega-3 suplementów dostępnych na rynku. Są one dostępne w sklepach spożywczych, sklepach zdrowia, a niektóre są dostępne wyłącznie w Internecie. Jak go o wyborze odpowiedniego suplementu omega-3?

Herea Lista DOA na i donÂ'ts, aby pomóc Ci podjąć decyzję.

Suplementy Omega-3:

Czego nie kupić:

DonÂ't zakupić suplementy omega-3, które są zwyczajne lub zdrowia klasy jakości oleju z ryb. Ten rodzaj oleju z ryb nie została molekularnie destylowanej, a zatem może zawierać zanieczyszczenia, PCB i innych toksyn powszechnie spotykane w fish.DonÂ't wybrać lnu lub opartych na bazie roślinnej omega-3 suplementów. Te nie zawierają omega-3, kwasy tłuszczowe, lecz prekursor omega-3 o nazwie kwas alfa-linolenowy (ALA). ALA musi być przekształcany w organizmie do kwasu dokozaheksaenowego (DHA) i kwas eikozapentaenowy (EPA). Konwersja ta waha się od osoby do osoby i często nieefektywne.

Dwa najważniejsze kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe DHA i EPA. Liczne badania kliniczne oraz ważne badania naukowe były prowadzone na DHA i EPA i pokazano pozytywny wpływ na różne aspekty health.DonÂ't przejść przez ceny lub marką samą. Tylko dlatego, że suplement omega-3 jest droższe niż w innych marek, nie znaczy, że jest lepszej jakości. Koncepcja ta może dotyczyć marek, jak również.

W niedawnym badaniu niezależnego laboratorium, kilka popularnych marek stwierdzono obecność wykrywalnych poziomów PCB i dlatego nie udało się przejść test.DonÂ't, że poziom cholesterolu zostaną uregulowane po prostu tylko biorąc suplementy omega-3. Omega-3 są pomocni i mają potencjał, by coś zmienić. Ale trzeba uzupełniać suplementacji przez zdrowej diety serca i regularne ćwiczenia.

Jeśli masz nadwagę, optymalna kontrola wagi pomoże również wspierać zdrowie serca. DonÂ't wybrać suplementy omega-3, które również zawierają omega-6 i / lub omega-9. Dostajemy dużo omega-6 i omega-9 do naszej codziennej diety. Trzeba wziąć kwasy tłuszczowe omega-3, ponieważ są to kwasy tłuszczowe, które znajdują się niedoborem w amerykańskiej diecie. Należy unikać przyjmowania suplementów, które zawierają olej z kryla. Nie wystarczy badania zostały przeprowadzone na oleju z kryla, aby uzasadnić ich stosowanie jako omega-3 suplement diety.

Suplementy Omega-3:

Co kupić?

NIE kupić farmaceutycznej jakości suplementów omega-3. Jest to jedyny sposób, aby upewnić się, że są coraz oleju z ryb, który ma najwyższy poziom czystości. Farmaceutyczne klasy oleje rybne osiągnąć wysoki poziom czystości 90 procent i powyżej. To trzy razy poziom EPA i DHA znajdują się w olejach rybnych klasy zdrowia. Dzięki temu również tran bardziej skoncentrowany osiągnięcia wyższego siłę EPA i DHA.DO zakupu omega-3 suplementów zawierających dużą siłę działania EPA i DHA. Dobry stosunek EPA do DHA wynosi 2: 1 i potencji poziomy 800 mg EPA i 400 mg DHA maksymalizacji korzyści zdrowotnych bez obawy przedawkowania.

NIE iść z producentem suplementów omega-3, który ma historię produkcji renomowanych suplementów dla wielu lat. Sprawdź reputację producentów w Internecie. Przywołaj swoje centrum obsługi klienta i sprawdzić, czy są one dostępne, aby odebrać swoje queries.DO kupić suplement omega-3 z powłoką jelitową. Powłoka jelitowa umożliwia trawienie olej z ryb odbywać się niżej w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu nie występują nieprzyjemne odbijanie się, że jest często związane z regularnym omega-3 supplements.Just o każdego, kto jest świadome zdrowia wie o zdrowiem Korzyści wspomagające omega-3 kwasy tłuszczowe do ciała. Wybór suplement omega-3, jak Triple Strength Omega-3 jest najlepszym wyborem dla wysokiej mocy i wysokiej czystości dodatek oleju rybnego. Zawiera olej z ryb czystości farmaceutycznej z poziomu czystości ponad 90 proc. Wysoka zawartość siła EPA i DHA zwiększa potencjalną wartość dla zdrowia kwasów tłuszczowych omega-3. Powłoka jelitowa uniknąć tych nieprzyjemnych Fishy po beka!