grsail.com

Jak kupić Play Super Mario Brothers

Super Mario Brothers (lub Super Mario Bros) jest w dużej mierze za najbardziej wpływową gier wideo wszech czasów. Wymieniane jako bestsellerowej gry wideo w historii, był to jeden z pierwszych popularnych gier na Nintendo Entertainment System (NES) i szybko zyskał popularność. Dziś jest bez wątpienia klasyka.

 1. Zakup Super Mario Bros Niektóre klasyczne NES gry są trudne do znalezienia. Super Mario Bros będzie się różnić w zależności od dostępności miejsca. Poszukaj jej w lokalnym sklepie używane gry - dzwoniąc do przodu z góry, aby upewnić się, że wykonują gry NES byłoby mądre.

  Jeśli nie można znaleźć w Super Mario Bros., w Twojej okolicy, spróbuj poszukać w Internecie (eBay jest dobry zakład). Gra będzie prawdopodobnie wahać się w cenie od 5 $ 20 dolarów.
 2. Znać znaków. Pierwszy grywalną postacią jest Mario, tłuszcz włoski hydraulik, który nosi czerwone kombinezony. Drugą grywalną postacią jest Luigi, który nosi zielone kombinezony. W późniejszych grach był wyższy i chudszy wykonane niż Mario, ale w tej grze pojawiają się stosunkowo samo. Obie postacie przechodzą zmiany koloru, gdy nabywają pożarową. Celem gry jest uratowanie księżniczki, którzy będą później znany jako Princess Peach. Nemezis Mario tutaj jest Bowser, niezdarny, kolczaste żółw królem. Inni wrogowie to goombas (grzyby), Koopa troopas (Turtle żołnierzy) i Hammer Bros (żółwie którzy rzucają w ciebie młoty).
 3. Znać przedmiotów. Mario i Luigi można zbierać grzyby (powodując ich wzrost większy), kwiat ognia (dając im siłę ognia), oraz 1-Up Grzyb (daje im dodatkowe życie).
 4. Zapoznaj się z gry. Super Mario Bros jest Sidescroller. To ma do wyboru jednego lub dwóch graczy. Jeśli jeden gracz tryb zostanie wybrany, będzie obsługiwany postać Mario. Jeżeli tryb dla dwóch graczy wybrany jest pierwszy kontroler steruje Mario i drugi sterownik steruje Luigi. Gracze na zmianę uruchomione swoje postacie poprzez poziom aż stracić życie, kiedy gra przejdzie do innego kontrolera. Gracze człowieka nie grają w tę samą grę, życie akcji, lub odebrać w którym druga skończył; oni po kolei.

  Pad służy do przemieszczania się w lewo i prawo. Przycisk służy do skoku. Przycisk B uruchamia (skakanie) kulę ognia, gdy gracz uzyskał Fire flower. Gdy wciśnięty, przycisk B Mario lub Luigi powoduje uruchomienie szybciej (oni nabierać tempa). Odbijając kula ognia wyśle ​​najwięcej wrogów. Aby pokonać goombas, Mario (lub Luigi) musi skoczyć na głowach, aby je zdusić mieszkania (za pomocą przycisku). Hammer Bros. można również pokonany przez head-jumping, choć łatwiej jest uruchomić obok nich. Aby pokonać Koopa troopas Mario musi przejść na ich głowy, powodując ich wycofanie się do muszli, a następnie wskoczyć na nich ponownie, powodując ich przesuwać nad ziemią. Oni nadal przesuwać aż spotkać coś, odbijają się i przesuń w drugą stronę. Uważaj!

  Bardziej zaawansowane wrogowie zostaną napotkane (takie jak szefowie Bullet, którzy nigdy nie umrze, tylko zamrożenie na kilka chwil), ale jest to do ciebie, aby odkryć swoje strategie!

  Gracz będzie przejść przez poziomy Mushroom Kingdom, które są liczone w formacie światowym poziomie (np. 1-4). Istnieje osiem światy z czterech poziomów w każdym.

Ostatnim krokiem jest zagrać w grę! Praktyka czyni mistrza, a doświadczenie grania, co może być najbardziej wpływowych gier wszech czasów bez wątpienia będzie pouczające.

Wymagane narzędzia:

 • Obsługiwane Nintendo Entertainment System (NES)
 • Jeden (lub dwa) NES kontrolery.
 • Telewizyjnych, do których można podłączyć na NES.

Przestroga:

 • Po depcząc się Koopa Troopa dwa razy, on zaczną obracać się po ziemi - uważaj!

Szybkie porady:

 • Pojedynczy gracz może ustawić tryb gry dla dwóch graczy, dając mu dwa razy szansę wygrać.
 • Na końcu każdego poziomu, można łamać się więcej punktów za pomocą B kreska i skoki na samym szczycie masztu.
 • Pokonać całą grę, aby go odtworzyć ponownie na wyższym poziomie trudności!
 • Spróbuj znaleźć specjalne strefy osnowy (przez pominięciem wycofanego z poziomu maszt, zazwyczaj), aby przejść poziom.