grsail.com

Jak kupić opony samochodowe

Jak kupić opony samochodowe


Zakup nowych opon może być trudne, ponieważ większość ludzi nie wie, na co zwracać uwagę przy ich zakupie, ani nie wiem, które z nich będzie odpowiadał ich jazdy potrzebuje najlepiej. Opony są najważniejszym elementem bezpieczeństwa każdego samochodu, a będąc wiedzę konsumentów pomaga zakupu opon w zależności od samochodu, stylu jazdy i budżetu.

Kiedy kupić opony samochodowe

Po pierwsze, wiadomo, kiedy Twoje opony wymagają wymiany. "Test grosza" jest najczęstszą metodą stosowaną. Włóż grosza do bieżnika opony, a czubek głowy prezydenta Lincolna powinien zniknąć. Jeśli tak się nie stanie, bieżnik jest niska, a opony muszą być wymienione. Przy użyciu testu grosza, sprawdzić każdą oponę w środkowej części bieżnika, jak również na obu wewnętrznych i zewnętrznych krawędziach do nierównego zużycia.

Innym wskazaniem, że jest to czas zakupu opony zauważyć żadnych nierównomierne zużycie, szczególnie na bokach opony, gdzie wewnętrzne pasy mogą poke wskroś. Jeśli opony są nierówne, samochód może pociągnąć do siebie, albo nie może być wibracje lub inne trudności obsługi. Większość nowe opony pochodzą z uderzeniami wskaźnik zużycia, które są małe nici gumy wzdłuż bieżnika. Kiedy te guzki mijać, to jest czas na zakup nowych opon.

Zakup nowych opon jesienią, zanim nadejdzie zima. Ponieważ opony noszą, powierzchnia zwiększa się bieżnika, co daje lepszą przyczepność w opony w suchych warunkach, ale czyni je bardziej niebezpieczne w mokrej lub oblodzonej pogody. Nowsze opony zapewniają lepszą przyczepność i kontrolę w czasie zimy.

Typy opon

Jakie rodzaje opon powinien wymienić zużyte te? Zawsze wybierają opony, które spełniają lub przekraczają nośności i bezpieczeństwa ocen oryginalnych opon, i wybrać opony, które są odpowiednie dopasowanie do rozmiaru koła i typu pojazdu. Jest więcej niż kilkanaście podstawowych typów opon z których do wyboru, więc wybrać styl, który odpowiada Twoim potrzebom jazdy. Najpopularniejsze typy to:

 • Lub całoroczne opony na każdą pogodę: są bardzo przystępne opony, które są zaprojektowane, aby wykonać dobrze w każdych warunkach pogodowych w umiarkowanym stopniu, choć ekstremalne warunki pogodowe mogą wymagać specjalistycznych opon.
 • Wydajności i turystyka opony: Opony te zostały zaprojektowane dla przykładu wykonania, atrakcyjność wizualną i styl. Są one często wybierane dla samochodów sportowych i luksusowych samochodów.
 • Opony do obciążeń lub ciężki ładunek: Są to zwykle bardziej trwałe niż zwykłe opony i przeznaczona dla pojazdów poddawanych znaczny stres, takich jak wyboistych drogach, ciężkich ciągnięcia lub zmieniającym terenu.

Zakup opon samochodowych

Jak kupić opony samochodowe

Test grosza

Przed zakupem, znaleźć mechanika, sprzedawcą samochodu lub entuzjastów samochodów dać solidną, zaufaną porady na odpowiednich opon. Jeśli nie znasz żadnych mechanizmów, zapytać znajomych lub współpracowników o skierowania. Rozejrzeć się za najlepszą cenę i jakość opon, a należy pamiętać, że przy zakupie nowych opon samochodowych mogą być drogie, to inwestycja w bezpieczeństwo i niezawodność. Oto kilka rzeczy do rozważenia:

 • Rozważmy terenu, a także pogodę w Twojej okolicy. Na przykład, jeśli mieszkasz w Pacific Northwest, opony muszą zapewnić dobrą przyczepność w deszczowych warunkach. Jeśli mieszkasz w Chicago, opony muszą mieć dobrą przyczepność na śniegu. Dla większości samochodów, całoroczna lub wszystkie pogoda opony są bezpieczne wybory.
 • Wymień opony o tym samym rodzaju dołączonej do samochodu. Projekt, rozmiar i informacje marka jest drukowany na bieżących opon, w tym wysokość, szerokość, średnica, indeks prędkości, nośności i innych kluczowych pomiarów.
 • Badania gdzie kupić nowe opony, sprawdzając sekcję motoryzacyjny gazet dla dobrej sprzedaży na oponach lub szukać w Internecie.
 • Mają opony fachowo. Samochody mają sklepy maszyny zaprojektowane specjalnie, aby umieścić nowe opony ponad kołami samochodu bez nieumyślnego wyrządzenia szkody. Jest to doskonały czas na opony wyważone i dostosowane w razie potrzeby. Jeśli kupujesz opony skądś innych niż sprzedawcy, należy upewnić się, że nie unieważnieniem gwarancji lub innych programów ochrony obejmujące samochód.
 • Wiedzieć, jak zmienić opony, i sprawdzić i wymienić koło zapasowe w regularnych odstępach czasu.
 • Sprawdzaj regularnie inflacji do optymalizacji wydajności i gazu przebieg i harmonogram salda i obrotów rutynowych. Troskliwą opieką opon mają znacznie dłuższą żywotność i promowanie efektywności paliwowej, która powoduje ogromnych oszczędności.

Uwaga

Unikaj kupowania niedopasowane opon, ponieważ będziesz musiał wymienić je osobno w różnych czasach, co oznacza kolejne wycieczki do sklepu motoryzacyjnego. Ponadto, można uzyskać nierówną jazdę, nadmierne zużycie opon, na różne trudności obsługi i innych. Aby uniknąć niedopasowane opony, wymienić opony w parach i umieścić nowych tylnych opon pierwszy zapewnić najlepszą możliwą trakcję z hamulcami. Będzie to również pomóc fishtailing avoid pojazdu oraz inne out-of-kontroli sytuacji.

Gdzie kupić opony online

Oto kilka zasoby online zakupu opon:

 • Trendy opon oferuje wszystkie rodzaje kół do samochodów.
 • Discount Tire będzie można dostać się z nowymi oponami przez lata, aby, wielkości, marki lub stylu.
 • 1010tires jest "absolutna opony i koła organ" i stanowi forum, oceny i opinie na temat wszystkich głównych opon, plus słownik terminów opon.
 • Kal opon kanadyjski sprzedawca opon z obszernymi informacjami na temat zakupu i pielęgnacji opon, jak również wyszukiwarki opon internetowej i innych pomocnych wskazówek.

To Twoja odpowiedzialność

Wiedząc, jak kupić opony jest częścią odpowiedzialną własności pojazdu i zapewnia, że ​​nie narażać siebie ani innych na niebezpieczeństwo. Wymiana opon starzenia szybko zapobiega wypadkom i daje najlepsze gazu przebieg, ale ważne jest, aby zrozumieć, jak kupić opony samochodów do podjęcia świadomej decyzji. Jest więcej do zakupu odpowiednią oponę niż zgryźliwy wyglądu lub tanie ceny, więc nauczyć się wszystkiego można o procesie, aby decyzja o kupnie łatwe i bezproblemowe