grsail.com

Jak kupić Natural Sapphire Online

Jak kupić Natural Sapphire Online

Szafiry pochodzą z Afganistanu, niektórych krajach Afryki, Australii, Brazylii, Kolumbii, Indii, Kaszmiru, Birmy, Pakistanu, Sri Lanki, Tajlandii, Wietnamu i niektórych obszarów w Stanach Zjednoczonych. Nie wszystkie szafiry sprzedawanych obecnie na rynku są w 100% naturalne. Wiele szafiry zostały sztucznie wzmocniony poprzez:

 • Wysoka temperatura ogrzewania
 • Kolor lub chemiczne zabiegi
 • Szkła napełniania

Produkty tych ulepszeń są naprawdę zapiera dech w piersiach. Jednak poprzez sztuczne wzmacnianie kamieni szlachetnych, że nie może być już uznane za rzadkie lub naturalne. W naturalny szafir zakupu, należy wiedzieć, co następuje:

1. Kolor. Wiele osób uważa, że wszystkie szafiry są niebieskie. Prawda jest taka, szafiry występują w wielu różnych kolorach, niektóre z nich są:

 • Niebieski
 • Różowy
 • Żółty
 • Zielony
 • Padparadscha (różowo-pomarańczowy)
 • Pomarańczowy
 • Brązowy
 • Biały

Można również znaleźć gwiazdkowe szafiry. Są to szafiry, które mają sześć igieł-jak promienie, które wyglądają jak gwiazdy.

2. Wytnij. Oraz cięcia kamienia wydobywa kolor i blask naturalnego szafiru. Większość szafirem tnie się owalny lub zaokrąglony prostokątny kształt. Istnieją również poduszki w kształcie szafiry. Inni hodowcy kształty rundy, place, kawałki bagietki szmaragd, kształty i wiele więcej.

3. Clarity. Flawless kamienie są rzeczywiście wysoko ceniona. Jednakże, mając małe inkluzje mogą również oznaczać, że szafir nie zostało poddane wzmocnienie ciepła lub chemicznego.

4. Wielkość lub karatach. Cena szafirem zależy od koloru, cięcia, jasności i wagi lub wielkości kamień mierzona w karatach. Możesz kupić szafiry pod i nad 1 karat (ct).

Kupowanie online

Jest to dość łatwo kupić naturalny szafir w Internecie. Jednak jest to również łatwo się nabrać na kupno â € ~natural kamień ", który rzeczywiście był sztucznie zwiększona. Kupując w Internecie:

1. Znajdź zaufanego i renomowanego sprzedawcy. Z wielu kamieni szlachetnych i sprzedawców internetowych z biżuterią, nie jest łatwo stwierdzić, które z nich są wiarygodne, a które są fly-by-night operacji. Gdy znajdziesz sprzedawcy internetowego, sprawdź witrynę, jeśli jest akredytowana przez Better Business Bureau (BBB). Natural Sapphire Company i Jewel Basket to tylko dwa sklepów internetowych sprzedających naturalne szafiry, które są akredytowane przez BBB.

2. Zapytaj o swoich politykach. Upewnij się, że można kupić tylko z online firmy z kompleksową polityki powrotów. Wybierz jeden, który zapewnia Państwu pełen etat gwarancją na zakup. Sprawdź ich wysyłki, ubezpieczenia i zasady odpowiedzialności, jak również. Nie chcesz płacić wygórowanych opłat na szczycie swojego drogiego zakupu kamieni szlachetnych.

3. Wniosek o wydanie certyfikatu. Certyfikat Autentyczności powinien powiedzieć, gdzie szafir pochodzi, jej "wartości szacunkowej sprzedaży detalicznej, a także informacje na temat swojego koloru, kształtu, wagi i więcej.

4. Wybierz sprzedającemu fizycznego sklepu. Najlepiej jest kupić żadnej biżuterii bezpośrednio z magazynu. Przy wyborze sprzedawcy internetowego, wybrać taki, który ma fizyczny sklep, który można odwiedzić, więc można zobaczyć rzeczywiste kamienie.

Zakup naturalne szafiry online może być ryzykowne. Z wielu wystąpień oszustwa internetowe, to jest łatwe dla nikogo być zabrany na przejażdżkę. Robiąc zakupy w internecie, upewnij się, że nie zostanie sprawdzona online firmy z BBB lub przynajmniej sprawdził online dla wszelkich opinii przez innych klientów. Co najważniejsze, upewnij się, że wiesz, co kupujesz - naturalny w przeciwieństwie do zwiększenia szafiru. Należy również rozumieć pojęcia: kolor, cięcie, przejrzystość i karatowe. Skonsultuj się z rodziną lub przyjaciółmi, którzy posiadają wiedzę na temat kupowania kamieni szlachetnych, zwłaszcza jeśli są kupujący po raz pierwszy.