grsail.com

Jak korzystać z zasilania Bloki na wypracowanie

Przysiadów, pompek i loki są dobre i potrzebne, jeśli chcesz, aby utrzymać się w formie. Jeśli chcesz dodać kontury, rozdarć i ciało od kości, jednak najlepsze narzędzia do wykorzystania są dyski do hantli. Zaprojektowane, aby przyspieszyć wzrost mięśni i poprawić swoje ciała tak szybko, jak to możliwe, hantle działa jak żaden inny element wyposażenia siłowni. Koncepcja jest podstawowe i proste, ale wyniki są jednymi z najlepszych. Ponieważ hantle nie są ustalone na maszynie lub nawet do baru, który musi być podniesiony z obu rąk, zmuszasz tyle koordynacji mięśniowej, jak to możliwe. Jeśli myślisz o założeniu Ci własną siłownię lub budowania domu siłownię, hantle zasilania Bloki jest jednym z najlepszych wyborów. Można nawet kupić używane zasilania bloków w serwisie eBay. Oto jak używać tych hantle zasilania do treningu.

  1. Włóż uchwyt rdzenia w gnieździe. W przeciwieństwie do okrągłych hantlami, które działają za pośrednictwem pokręteł i klipach, bloki energetyczne są zaprojektowane z myślą o wygodnym kształcie kwadratu, który jest zoptymalizowany dla większej stabilności i kontroli. Te ciężary mocy składa się z uchwytu rdzeniowego, który zmieści się w szafach energetycznych lub gniazdo, gdzie wszystkie dodatkowe płyty waga są umieszczone. Aby korzystać z zasilania bloku, wystarczy umieścić uchwyt rdzenia i wyrównać na gnieździe. Po rozliczenie wszystkich rowków, dostosowując płytki masy umieści się na odpowiednich płytkach.
  2. Wybierz wagi. Pomysłowy system pozycjonowania rowkiem z bloków energetycznych sprawia, że ​​bardzo łatwo wybrać ciężarów. W przeciwieństwie do typu hantle wybierania, gdzie trzeba będzie nakręcić i dokręcić płyty waga, moc bloku posiada system montażu, który działa automatycznie po wybraniu wagi z gniazda. Aby wybrać wagi, użyj igły zasilania Zablokuj na wybór Waga płyty można skorzystać z. To będzie naciskać płytki na miejsce i natychmiast zablokować wagi do uchwytu rdzeniowego. Nie potrzeba żadnych zaostrzenia ze strony użytkownika. Ponieważ wszystkie części są przeznaczone do mikrometra, Moc bloku nie będzie ani Wiggle ani skrzypienie podczas pracy na zewnątrz. Płyty waga również są w kodów kolorów do wyboru masa opinię jak najprostsze. Płyty waga na mocy bloku można również zmienić w krokach pięciu lub dziesięciu funtów. Ponieważ niektóre ćwiczenia wymagają minut wahania wagi, Moc bloku również pochodzi z ciężarkami Adder, które są w wartości 2,5 funta, które są po prostu tak ciężkie, jak mało bloków solnych.
  3. Windy. Po wybraniu pożądanej wagi, wystarczy podnieść uchwyt rdzenia z gniazda i jesteś gotowa do pracy. Uchwyt i kształt samej hantle został specjalnie zaprojektowany, aby gumy zasilania chwytania tak proste, jak to możliwe, i zapewnia, że ​​nie będzie zaczepić się w ręce mas.

Dość trudne do opanowania niż inne sprzęt do ćwiczeń, które są przeznaczone przede wszystkim dla wygody i wtórnie na wzrost mięśni, to hantli bloku zasilania, który daje wyniki. Zarówno dla początkujących w bryle budynku lub pracowników, w tym hantle posiada wszystkie przyrosty masy potrzebne - wszystko w solidnej i zwartej budowie, który sprawia, podnosząc przyjemność.