grsail.com

Jak korzystać z urządzenia Pedał szycia

Czy masz stary pedał maszyny do szycia w domu? Cóż, może chcesz dowiedzieć się, jak ich używać. Maszyny do szycia na pedał nie potrzebują energii do uruchomienia. Stopy działa się za pomocą pedału przymocowany w dolnej części maszyny do szycia. To może nie być łatwe, ale w pierwszym po nauczył się techniki, to jest naprawdę zabawy. Jakość szycia maszyny do szycia na pedał jest tak dobry jak nowoczesnej maszyny do szycia, jeśli jest pod opieką prawidłowo. Utrzymać dobrą kondycję i może zszyć lepiej jako maszyna do szycia dużych prędkości. Przeszycia przy użyciu maszyny do szycia, nawet pedału można zaoszczędzić nadmiernego rachunek za energię elektryczną, gdy masz dobry trening dla Twoich stóp.

  • Sprawdź stan urządzenia. Przed przystąpieniem do szycia, należy najpierw sprawdzić, czy części maszyny są kompletne. Sprawdzić stan urządzenia i każdą część, która jest dołączony do niego. Upewnij się, że wszystkie części są kompletne i użyteczne. Możesz zaniedbany pas, czy to nie jest jeszcze uszkodzone. Potrzebuje taśmowa do wymiany raz na jakiś czas, ponieważ zużywa się w miarę upływu czasu. Ten pas jest niezbędne do prawidłowego działania maszyny.
  • Przygotuj wątek. Musisz przygotować wątek i wstawić je do otworu, który został przeznaczony dla niego. Następnie umieścić szpulkę w bębenku i wstawić je na komputerze, na którym powinna być umieszczona. Upewnij się, że szpulka jest również wypełniony wątku albo wonâ to € ™ t ściegu każdą tkaninę.
  • Sprawdź to. Usiądź z przodu maszyny do szycia, aby zobaczyć, czy nadal dobry do wykorzystania. Pobierz tkaninę, że będzie pracować nad przetestować maszynę do szycia. Podnieś stopkę wciskając się rękojeści znajduje się w tylnej części maszyny. Następnie umieść tkaniny pod stopką, gdzie igła znajduje następnie naciśnij stopki, naciskając rękojeści.
  • Za pomocą pedału. Teraz musisz nauczyć się stawiać stopy na pedał. Umieść obie stopy na pedał lub na pasku pedału. Dodać jedną stopę nieco do przodu, niż inne, ale nadal na środku pedału. Wagi umieszczenie stóp na pedału, co się wygodnie na miejscu.
  • Użyj pokrętła balansu. Przed sprzedawał stóp dalej, należy zrównoważyć pierwszy ruch. Połóż jedną rękę na balansem znajduje się po prawej stronie maszyny do szycia. Obróć koło balansu do siebie. Włącz go nieco podczas pedałowania nogi z pedału. Pushing koło balansu pomoże koła do pracy. Kiedy zacząć pedałować, balans będzie wspierać następny ruch maszyny. Po pierwszym pedałowania, można natychmiast zwolnić koło balansu. Bezpieczne ruch stopy na przemian ciśnienie pięty i palców obu stóp.
  • Sew. Jeśli potrzebujesz, aby małe oczka, może po prostu kierować koło balansu przez strony, aby małe oczka. Musisz zrozumieć, że wyważone koła powinny być zawsze zwracając się do Ciebie. Jeśli okaże się w położeniu alternatywnym, może to utrudniać ruch zszywania na tkaninę. Ponadto, w przypadku nici i igły kołyszą może zaplątać się.

Musisz zapoznać się z każdej części maszyny do szycia, aby móc zrozumieć wykorzystanie każdego. Pomoże również wiedzieć, jak prawidłowo dbać o niego. Jeśli nie masz ręcznego przewodnik urządzenia, możesz to sprawdzić za pośrednictwem Internetu i wydrukować kopię odniesienia.