grsail.com

Jak korzystać z płyty czołowej na wykrywacz metali

Skarbów przy użyciu wykrywaczy metali jest wielką aktywność na świeżym powietrzu, które mogą być hobby, jak również. Emocje znalezienia własnego skarbu daje poczucie adrenaliny w poszukiwaniu starych, ale cenny, rzeczy. Ta cecha tego hobby może również przynieść dobre dochody. Ważnym elementem wykrywacza metalu jest płyta twarzy. Płyta czołowa jest gdzie różne kontrole detektora położone są. Różnią się od wykorzystania na podstawie producenta urządzenia.

  • Śledź themanual Twojego wykrywacza metalu na instrukcje, jak trzymać go andlook na płycie czołowej. Zazwyczaj jest, gdy elementy sterujące zlokalizowane są onOrder do działania detektora. Łatwo jest zobaczyć i najczęściej znajduje nearon gdzie trzymasz go.
  • Włącz thedevice z zapięciem lub obrócić pokrętło płyty twarzy.
  • Typ andnumber kontroli detektora metalu zależy od producenta orazKONFEDERACJA koszt określonego modelu lub typu. Dwa wspólne kontrole lub metaldetectors są zazwyczaj czułości i dyskryminacji.
  • Ustaw thesensitivity Twojego wykrywacza metalu za pomocą pokrętła wyboru "wrażliwość" na płycie czołowej. Zakresy nastaw od 0 do 10. Thesensitivity może ustalić, czy można znaleźć monetę lub pierścień.
  • Ustaw thediscrimination Twojego wykrywacza metalu na ekranie, takie rzeczy jak żelazo tacksand inne kawałki z właściwości metali, które nie chcą tofind.
  • Ustaw modeof swój wykrywacz metalu. Niektóre detektory metali pozwala swoim ustawić modeby co pozwala ustawić ją na "tryb złota", na przykład, jeśli chcesz wyglądać forgold przedmiotów. Zawsze należy sprawdzić w instrukcji na temat sposobu używania thisfeature i inne specyfikacje swojego wykrywacza metalu.

Jeżeli wykrywacz metalu nie działa prawidłowo, upewnij się, że jest wystarczająco dużo naładowania baterii. Ponadto, upewnij się, że pracujesz w miejscu, gdzie można łatwo znaleźć metalowych przedmiotów utknęły pod ziemią. Na przykład, to najlepiej używać wykrywaczy metali na plażach lub pustych partii. Korzystanie z nich na drogach iw pomieszczeniu może nie być tak zabawne, jak można być łapanie różnego rodzaju przedmiotów metalowych.

Wykrywacze metali są wiarygodne towarzyszem w poszukiwanie skarbów. Umiejętności obsługi i znajomości są tylko czynniki ograniczające, które mogą wystąpić, choć. Ale z prawej praktyce, a środki do czytania wyniki na wykrywacz metali, można odnieść sukces w tym hobby. Kiedy po raz pierwszy otrzymać wykrywacz metalu, należy postępować zgodnie z szybkich testów startowych i procedury strojenia zawarte w instrukcji. Następnie przetestować urządzenie w na swoim podwórku lub trawniku.

Po użyciu wykrywacza metalu, trzymać urządzenie prawidłowo i chronić go przed kurzem, skrajne temperatury i wilgotności. Zawsze należy czyścić miękką szmatką tak często, jak to tylko możliwe. Dbałość o urządzenie pozwala cieszyć się tym hobby przez długi, długi czas. Powodzenia i szczęśliwego skarbów!