grsail.com

Jak korzystać z karty pamięci Wii

Wii wykorzystuje zaawansowaną technologię, która pozwala na zapisanie gry i inne shareable rzeczy jak zdjęć i innych gier do zewnętrznego miejsca jak karty SD, który jest kompatybilny z Wii. Z karty pamięci Wii, będzie w stanie wysyłać i pobierać przechowywane dane pomiędzy kompatybilnymi systemami i podzielić je między konsolami do gier. Poniżej znajdują się wskazówki, jak korzystać z Wii karty pamięci.

  • Pobierz i zainstaluj Wii Menu 4.0. To menu zwiększa opcje przechowywania Twojego Wiiâ € ™ s, zwiększając pojemność Wiiâ € ™ s z kart SD i SDHC i grach nośnych i kanałów zapisanych na kartach SD. Nowe menu jest kilka opcji, które pozwalają przenieść magazyn danych wewnątrz głównej pamięci Wiiâ € ™ s do zewnętrznego dysku do przechowywania.
  • Kupić karty pamięci SD (Secure Digital) karty, która ma uszczelkę Nintendo lub etykietę, która wskazuje, że jest to zgodne z Wii. Pojemność karty SD jest zróżnicowane i cena karty pamięci jest zależna od jego pojemności.
  • Włącz konsolę do gier Nintendo Wii i z menu głównego wybrać ustawienia Wii od lewej dolnej części ekranu. W nowym oknie, które zostanie otwarte wybierz Zarządzanie danymi. W tym miejscu można skopiować, usunąć, dodać lub zaktualizować dane, które zostały zapisane w konsoli Wii.
  • Otwórz drzwi na karty SD, która znajduje się z przodu konsoli. Wyjmij kartę SD z etui i włóż ją do gniazda SD. Etykieta powinna być skierowana w szczelinę na płyty gry Wii. Naciśnij, aż usłyszysz kliknięcie w miejscu.
  • Zaznacz pliki w oknie Zarządzanie danych, które chcesz zapisać na karcie pamięci Wii. Można użyć Klawiatura lub Wiimote. Naciśnij spust A lub, aby wybrać wszystkie pliki, które chcesz skopiować, przechowywania lub przekazywania na kartę pamięci. Jeśli kopiujesz Wii wykorzystanie kanału Data Management> Wii Channels i wybrać, który z nich, aby skopiować, a następnie wybierz opcję Kopiuj. Gdy pojawi się monit, wybierz opcję Tak, aby skopiować na kartę pamięci Wii. Jeśli zamierzasz skopiować zapisane dane i inne informacje wybrać Data Management> Zapisz dane. Wybierz kartę, aby wyświetlić wszystkie Wii zapisane dane i wybrać pliki, które chcesz przenieść na kartę pamięci Wii i Wii-kompatybilne. ,
  • Po wybraniu plików, które chcesz zapisać na karcie pamięci Wii zlokalizuj polecenie kopiowania z okna Data Management. Wybierz opcję, aby skopiować informacje na karcie SD.

Korzystanie z karty pamięci Wii będzie zwolnić dużo miejsca w konsoli Wii, aby zrobić miejsce dla kilku gier, dzienniki dyskusyjnych i innych informacji, które chcesz zachować, nie biorąc zbyt wiele miejsca w swojej konsoli Wii. Proces jest w zasadzie jak tworzenie kopii zapasowych plików komputerowych do zewnętrznego dysku do przechowywania. Możesz więcej pamięci w komputerze, a jednocześnie zabezpieczyć ważne informacje z innego dysku.