grsail.com

Jak korzystać z jogi Swing

Jak korzystać z jogi Swing

Jeśli chcesz mieć swoją praktykę na nowy poziom, stosując huśtawka jogi może pomóc. Wolność od ciężkości umożliwia organizmowi osiągnąć głębsze wygięcia do tyłu, bardziej orzeźwiające przewroty i większe testy wytrzymałości.

Czym jest Joga Swing?

Jeśli zastanawialiście się na umiejętności akrobatów lub pływające artystów trapezowych, wyobraź sobie, jest w stanie połączyć te dwie umiejętności razem. Joga huśtawka jest zawieszona system tkanin, lin i uchwyty, które pozwala przenieść pionowo lub poziomo w powietrzu. Najdłuższy kawałek tkaniny najszerszym obsługuje miednicę, co pozwala na rozszerzenie kończyn i zginać do przodu lub do tyłu z łatwością.

Huśtawki jogi są popularne narzędzia antygrawitacji Joga i inne rodzaje akrobatycznym jogi. OmGym reated ten film demo, aby pokazać na wiele sposobów można używać tych urządzeń.

Jak korzystać z jogi Swing

Przed zainwestowaniem w huśtawce jogi, za niektóre z następujących czynników:

Bezpieczeństwo osobiste

Jak korzystać z jogi Swing
Inwersja Sling - Joga Swing

Ważne jest, aby najpierw sprawdzić u lekarza zdrowia przed próbą nowego programu ćwiczeń. Joga huśtawka może nie być najlepszym rozwiązaniem, jeśli masz:

 • Problemy kręgosłupa
 • Warunki uszu, nosa, zatok lub głowy
 • Trudności obiegowe
 • Zhakowane problemy kostne w tułów i biodra

Większość producentów huśtawka nie polecam kobiet biorących udział w tej aktywności w czasie ciąży. Dodatkowo, podobnie jak w praktyce jogi maty oparte unikać podczas menstruacji huśtawka inwersji.

Waga niekoniecznie jest czynnikiem z huśtawkami jogi. Jednak musisz ocenić zarówno prywatnego wagę i system zawieszenia do ustalania maksymalnej pojemności. Średni huśtawka może pomieścić 250-300 kg. Nie jest wskazane, aby posiadają dwie osoby na huśtawce na raz.

Swing Set Up

Większość modeli huśtawka może być zawieszona na kończyny drzewa, drzwi dżem, haków stropowych, belek lub szaf wiszących, które są sprzedawane oddzielnie. Jednakże sposób zawiesina musi być zabezpieczony. Na przykład, będziesz miał większe wsparcie od belce niż można haczyki sufitowe nie ustawiony do belek. W zależności od konstrukcji domu i przestrzeni potrzebnej do wykorzystania huśtawka prawidłowo, można rozważyć jedynie za pomocą huśtawka na zewnątrz, na stabilnej kończyny lub za pomocą stojaków zawieszenia.

Zawsze używaj miękka mata gimnastyczna pod parą. Upewnij się, aby sprawdzić, liny i tkaniny przed każdym użyciem. OmGym szczegóły więcej wskazówek dotyczących bezpieczeństwa osobistego i ustawiać zalecenia na swojej stronie internetowej.

Możliwe Procedury

Wytrzymałość

 • Rozszerz swoje ciało do pasków tkaniny, aż poczujesz opór.
 • Zawiesić ciało pomiędzy dwoma pasami, a nie deski Pose.
 • Użyj liny i uchwyty do pomocy z pull-up.

Inwersji

 • Praktyka Handstand, Headstand i przedramienia Stań za pomocą pasków na wsparcie dolnej części ciała, jak odwrócić do góry nogami.
 • Rozszerz wszystkie kończyny za pomocą lin i uchwyty, tworząc odwrócony Bogini Pose.
 • Dekompresji kręgosłupa, eksperymentując z innymi rodzajami inwersji.

Wygięcia do tyłu

 • Praktyka Wheel Pose pomocą szerszy pasek do wsparcia miednicy całkowicie.
 • Rozszerz w formie Camel Pose natomiast zawieszony pasków.
 • Dodać Scorpion Pose bardziej dostępne poprzez pozycjonowanie miednicy poprzek szerokich ramiączkach i za pomocą lin i uchwyty do pogłębienia backbend.

Gdzie kupić Joga Swing

Oto tylko kilka z producentów, które oferują huśtawki jogi, części zamienne i ramy amortyzowane.

 • OmGym - Zestaw bazowa zawiera zawiesia nylon, paski regulacji, uchwyt uchwyty, wsparcie poduszki i torbę podróżną. Zawiesia wykonane są z recyklingu spadochronu nylonu. Ceny zaczynają się od 199 dolarów.
 • AirGyroGym - Ta witryna ma wiele huśtawki do wyboru, w tym Swing oryginalny Parachute, Ultimate, Double Ostatecznego i Flexy Flyer. Ceny wahają się od 159- $ 450 dolarów.
 • Omni-Gym Yoga Swing - Produkty na tej stronie należą do Sling, podstawowe Swing oraz Omni Swing Deluxe. Ceny wahają się od 111- $ 333 dolarów.

Dzięki użyciu huśtawka jogi, lekarz może doświadczyć lepszego przepływu poprzez postawy po prostu dlatego że jej ciało nie jest ograniczony przez grawitację, masy ciała lub brak siły.