grsail.com

Jak korzystać z gipsu

Gips pochodzi z proszku, świeci białą substancję, która została pierwotnie znajdujący się w Paryżu. Kaucja było obfite. Stwierdzono, że nie twardnieje, gdy jest zmieszana z wodą. Być może najważniejszym stosowanie tej substancji jest w dziedzinie egzekwowania prawa i medycyny. Substancja jest stosowana w zakresie egzekwowania prawa, aby odciski ślady opon. Ślady opon lub stopy są drukowane są przekazywane za pomocą gipsu. W rzeczywistości istnieją lekarze, którzy używają same, aby zapewnić, że bandaż pacjentów z rozbitych kończyny nie będzie mógł poruszać się kończyną, aż jest leczony. Są też takie, które są wykorzystywane do rękodzieła.

Oto jak korzystać z gipsu.

  • Określenia dokładnych proporcji. Dla małych ilości, środek stosowany jest jeden kubek wody w połączeniu z dwóch filiżanek gipsu. Gotową mieszankę będzie o jeden i pół szklanki.
  • Szacujemy, stosunek wody do gipsu dla wybranego projektu. Aby to zrobić, można wlać wodę w swoim przeznaczeniem formy aż do głębokości, który chcesz. Teraz trzeba by zmierzyć wody w formie dzięki zastosowaniu kubki.
  • Powiedzmy, że użyty pewien miska do połowy, gdy wylał i mierzone miał 4 i pół szklanki wody. Następnie dwukrotnie, że się. Czy trzeba używać 9 filiżanek W sumie od kiedy można połączyć wodę i gipsu, że przyjdziesz tylko z połową ilości obu. W tym 9 filiżanek, woda do tynku stosunku Paris przyjdzie się na 3 do 6.
  • Mieszać wodę i odpowiednią ilość gipsu. Korzystanie duży talerz dla dwóch składników, wlać gips substancji, a następnie zrobić dobrze lub otwór w środku substancji, wlać wszystkich wodę do studni i wymieszać je, aż mikstura jest wygładzona. Jest ona gotowa do odlewania.
  • Wolno wlewa się ciecz na wybranej formie. Upewnij się, że forma jest wypełniona na dole pierwszy i, że nie ma powietrza w dolnej części. Należy wykorzystać wszystkie mieszaniny górę na raz. Nie mogą być przechowywane jako mieszaniny płynne, ale jedynie jako struktury formowanej i utwardzanej.
  • Niech siedzieć formy. Forma musiałby siedzieć na jakiś czas, tak, że to uodpornić. Jak twardnieje, to by się na utwardzonej kształtu formy.
  • Ostrożnie zdjąć gips, zaczynając od krawędzi bocznych. Upewnij się, że można złapać uformowanego tynku.

Gips jest idealnym miejscem na wspaniałe, idealne na koraliki wyrobu biżuterii. Będziesz także być w stanie dokonać prostych piñatas przez wylewanie form w dymkach. Niektóre ulubione formy zwierzęce mogą być wielki z gipsu.