grsail.com

Jak korzystać w Scrapbooking Płyty wiórowe surowe

Jak korzystać w Scrapbooking Płyty wiórowe surowe
Za pomocą farb akrylowych, aby szybko dostosować surowe kształty płyt wiórowych do odpowiednich kolorów do układu.

Czy zastanawiasz się, "Jak używać surowych płyt wiórowych w scrapbookingu?" Zakład Logiki Stosowanej Scrapbooking jest tutaj, aby wyjaśnić podstawy tego zabawny sposób ozdobić układy.

Praca z płyty surowej

Jeśli znajdziesz się zastanawiać, czy surowe płyty wiórowe jest dobrym dodatkiem do dostaw notatniku zapas, należy rozważyć następujące:

  • Surowa płyta wiórowa jest zazwyczaj nieco tańsze niż płyty wiórowej, która jest już urządzony dla Ciebie.
  • Musisz mniej dostaw do sklepu przy pracy z płyt wiórowych surowych, ponieważ nie będzie musiał ozdoby na rękę "na wszelki wypadek", w którym się dopasować swój projekt.
  • Dostosowane surowe płyty wiórowe sprawia notatniku naprawdę wyjątkowa. Twoje kreatywne ozdoby będą zazdrości wszystkich znajomych scrapbooking!

Gdzie kupić płyty surowej

Płyty wiórowe surowe zwykle nabyć można w miarę dostaw scrapbooking są sprzedawane. Jeśli masz problemy ze znalezieniem surowych płyt wiórowych w lokalnym rzemiosłem lub scrapbooking sklep, jednak rozważyć zakupy online z jednego z następujących stron internetowych:

  • Cherry na górze
  • Jordan papieru Arts
  • Najlepsze Bonnie

Jak korzystać Surowe płyty wiórowe w Scrapbooking?

Surowe płyty wiórowe można dostosować do potrzeb, co wygląda najlepiej pasuje do układu.

Przykryj ją Wzorzyste księgi

Pokrycie z płyt wiórowych surowych wzorzyste papieru to świetny sposób, aby wykorzystać resztki z poprzednich układów, dodając odrobinę stylu do projektu. Wystarczy wyciąć kawałek papieru jednego lub dwóch centymetrów większy niż kształt, a następnie trzymać się z taśmy dwustronnej. Na used look, lekko piaszczyste brzegi ze starej płyty ściernym.

Paint It

Malowanie płyt wiórowych surowych jest bardzo proste. Wystarczy chwycić pędzel pianki i butelkę farba akrylowa rzemiosła i malować swoje płyty wiórowe kolor, który koordynuje z projektu scrapbooking. Jeśli czujesz się wyjątkowo twórczy, można nawet dodać kropki, wiruje, lub inne małe projekty do tła. Tylko pamiętaj, aby Twoi ozdoby całkowicie wyschnie przed próbować stosować je do układu!

Pieczęć It

Nawet, jeśli nie zawierają zwykle dużo gumy stemplowania w Twoich albumy, to nie jest trudne do wykorzystania technik z surowych tłoczenia płyt wiórowych w scrapbookingu. To zajmuje tylko kilka sekund, aby użyć tuszu na bazie barwnika pad do stemplowania ładny projekt na swojej płyty wiórowej. Jeśli używasz tuszu pigmentowego ze swoimi znaczkami, jednak daje to możliwość tłoczenia obrazów stworzyć podniesiony efekt.

Make It Shine

Jeśli kochasz wygląd błyszczących notatniku epoksydowa naklejek, spróbuj pokrywania się z płyt wiórowych z warstwą Diamond Glaze lub podobne warstwy nawierzchniowej. Te produkty suche do jasnego, wykończenie podobne do szkła, które mogą być miłym dodatkiem do każdego układu notatniku.

Stitch It

Szycie dodaje ciepłe, samodziałowy wygląd do swoich projektów scrapbooking. Chociaż technika bierze trochę praktyki, można dodać małe oczka do płyt wiórowych surowych upiększeń za pomocą piecer papieru i muliny. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz artykuł Złom Jazz na rękę szwy na płyty wiórowe.

Połączenia z innym Scrapbook upiększeń

Aby zwiększyć surowe płyty wiórowe, spróbuj poszukać w innych upiększeń w swojej zapas dostaw. Dodaj naklejek ani rubons, które pasują do tematu układu. Tie małe kokardki wstążki wokół liter w twoim małym, zwisają urok z ramą z płyty wiórowej lub akcent duży kształt geometryczny z klastra przycisków.

Zmiana gotowych płyty wiórowej upiększeń

Po odpowiedzi na pytanie "Jak używać surowych płyt wiórowych w scrapbookingu?" może znaleźć się zastanawiać, czy te techniki mogą być wykorzystywane do dostosowywania gotowych ozdób do płyty może już właścicielami. Jeśli wiórowe kształty mają niedokończone tylną stronę, każda z tych technik będzie działać. Jeśli nie, trzeba użyć noża rzemiosła ostrożnie odkleić górną warstwę płyt wiórowych przed przystąpieniem do projektu.