grsail.com

Jak korzystać mikrofiszkach Records dla badań genealogicznych

Czy trzeba znaleźć najważniejsze informacje na temat swojej linii rodziny? Cóż, przygotować się do przejść przez tomów akt. Ale zamiast czesanie poprzez "rzeczywistych tras", odnoszą się po prostu do ich reprodukcji mikrofilmy.

Mikrofiszek reprodukcje są teraz bardzo popularne. W rzeczywistości, jest już praktyką przekonwertować rejestrów publicznych do mikrofilmów. Dla jednej, są dość łatwe do przechowywania. Ponadto, mogą być zorganizowane w kilku sposobów logicznych.

Teraz, jeśli są obecnie zaangażowane w badaniach genealogicznych i musisz znaleźć i wydobyć istotne fakty i dane z mikrofilmy reprodukcji, oto kilka wskazówek dla Ciebie:

  • Dowiedz się, gdzie znaleźć zapisy. Start z lokalnej biblioteki. Powinny one mieć wersję mikrofilmów z gazety społeczności. Jeśli masz szczęście, powinny mieć przekrój wyłącznie dedykowany do badań genealogicznych. Stamtąd można łatwo uzyskać dostęp do spisu ludności USA i zapisy stanu, mapy Plat i indeksy cmentarne.
  • Kolejny przystanek to historyczna społeczeństwa w danym obszarze. Jeśli nie rzeczywiste zapisy dla Twojego powiatu lub danym stanie, mogą polecam instytucji lub organizacji, które ich archiwizacji. Mogą one również mieć większy wybór kompilacjach prasowych w porównaniu z lokalnej biblioteki.
  • Jeśli lokalna biblioteka i społeczeństwo historyczne są wciąż za mało, możesz sprawdzić na Mormon Family History Center w Twojej okolicy. Oprócz ich ewidencji ludności, ale także utrzymania nieruchomości osobowych swoich statków. Ale ponieważ większość ich płyt mikrofilmy zostały zebrane i przechowywane w Salt Lake City Central Library, przetwarzania lub udzielania żądania może zająć trochę czasu. Albo, możesz przejść on-line. Odwiedź wiarygodne witryny genealogiczne. Dobrym przykładem jest Lista Cyndi jest. Można również poprosić o pomoc na forum genealogiczne, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewien, gdzie można znaleźć potrzebne informacje.
  • Wie, jak wydobyć informacje. Ewidencji ludności są najlepsze, jeśli masz do kopalni nazwiska swoich przodków, ich przybliżonych wrodzonych lat, ich miejsca urodzenia i swoich zawodów. Tymczasem zapisy od spisu państwowego może zerwać szczegóły dotyczące areału gospodarstwa swojej rodziny, w tym zwierząt i roślin, które zostały tam podniesione.
  • Jeśli odnieść się do ofert pasażerów statku, można dowiedzieć się o rzeczywistych naczyń przodkowie brali, kiedy przybyli tutaj. Możesz także określić swój punkt wyjazdu i rodzaj okupacji mieli w swoim kraju. Można również uzyskać nazwiska innych członków rodziny, którzy poszli razem z nimi.
  • Jeśli chcesz być szczególnie o daty urodzenia i śmierci swoich przodków, przejść do ewidencji cmentarzy. Możesz również dowiedzieć się, gdzie zostali pochowani przodkowie. Z drugiej strony, Kościół rekordy pozwolę ci zbierają zapisy chrztu, małżeństwa, potwierdzenie, i śmierci. Jeżeli powyższe zapisy chrztu, można zauważyć, nazwiska swoich przodków, ich rodziców i ich sponsorów.
  • Oczywiście, nie można sobie pozwolić na ignorowanie nekrologi w gazetach. Mogą one pomóc zebrać informacje na temat osiągnięć życiowych twojego przodka. W rzeczywistości, można przeczytać o tym, jak oni mieszkali.

Nie zapomnij, aby udokumentować swoje źródła w drodze. Zasilić je prawidłowo. Jest także idealnym rozwiązaniem, jeśli potwierdzają informacje z innych dostępnych źródeł.