grsail.com

Jak korzystać Kochanie, aby utrzymać skórę zdrowy

Jak korzystać Kochanie, aby utrzymać skórę zdrowy

Surowy miód był stosowany do celów leczniczych. W rzeczywistości, garnki miodu zostały znalezione w starożytnych egipskich grobowcach - z miodem, który nie psuje! Przed Antybiotyki wprowadza się 1930 miodu był używany do wielu różnych chorób. Miód jest teraz widząc odrodzenie stosowania miejscowego - zarówno ze swoich właściwości antyseptyczne, jak również naturalny produkt do pielęgnacji skóry.

Wykonaj te proste kroki, aby mieć słodkie i łatwe w użyciu zabiegi kosmetyczne!

  1. Zawsze należy używać surowego miodu. Wiele z właściwości leczniczych znajdujących się w miodzie są niszczone przez intensywnego ciepła lub pasteryzacji. Dlatego musisz przepuścić większość miodów handlowych i kupić nieogrzewany lub surowego miodu. Spójrz w żywności zdrowia lub organicznych sklepów spożywczych.
  2. Używać miodu, łagodny środek antyseptyczny. Gdy surowy miód zmieszano z wodą, to wytwarza nadtlenek wodoru. Wynika to z jednego z enzymów występujących w surowych miodu. Nadtlenek wodoru jest łagodnym środkiem antyseptycznym i mogą być stosowane w zranień i otarć.
  3. Promuj nowy wzrost tkanki z miodem. Przed pasteryzacji, miód zawiera pyłek pszczeli, propolis i inne składniki, które stymulują wzrost nowej skóry.
  4. Złuszczają miodu. Miodu zawiera łagodne alfa-hydroksykwasy, takie jak kwas glukonowy. Kwasy te są bardzo bezpieczne w użyciu na skórze i może rozluźnić więzi między martwych komórek skóry, dzięki czemu łatwiej rzucić tę martwą warstwę. Kwasy te są również w stanie zwiększyć elastyczność, zrównoważenie tłustej skóry, stymuluje produkcję kolagenu, i zminimalizować linie i zmarszczki, dzięki czemu będziesz wyglądać młodziej.
  5. Pomoc skóry do utrzymywania wilgoci. Miód zawiera aminokwasy, które pomagają skórze zachowują swoje podstawowe wilgoć. Dodatkowo, zawartość cukru w ​​miodzie czyni go doskonałym utrzymująca wilgoć. Tak więc, zastosowanie miodu maski nawilżające każdego dnia!
  6. Zmniejszyć wolne rodniki z miodem. Ze względu na wiele przeciwutleniaczy, miód oczyszcza przez wolne rodniki. Miód może odwrócić szkody wyrządzone przez te skóry wolnych rodników, a nie wysuszyć skórę, podobnie jak wiele mydła zrobić.

Teraz, że wiesz, słodki charakter miodu, idź kupić słoik to: Miód może być stałym elementem pielęgnacji skóry. Pamiętaj, kupić surowego, niepasteryzowanego miodu ... i nie zapomnij podziękować pszczoły!

Wymagane narzędzia:

  • Surowy miód