grsail.com

Jak korzystać Gameshark

Każdy, kto grał więcej niż średnią ilość gier wideo ma w pewnym momencie lub innego włączony "oszustwo". Są to kody, które mogą złamać reguły gra, aby dać graczowi nieuczciwą przewagę - nietykalność (często określane jako "God Mode"), nieskończonej ilości amunicji itp Mogli również odblokować sekretne punkty w grze, które zostały określone przez Deweloperzy jako nagrodę dla entuzjastów. Można je modyfikować programowanie gra do wstawienia rozgrywkę i grafikę, które inaczej byłyby nieobecne w trybie normalnym. Te kody mogą być wykonane przez deweloperów w grze sami i aktywowany w grze. Mogą one również być tworzone przez programistów innych firm, które wymagają instalacji odtwarzacza lub wykonać osobny program, który ma zmienić zasady gry, która.

Gameshark jest marka linii produktów oszukiwać kod, który może być stosowany do wielu rodzajów gier komputerowych, a mianowicie PlayStation 2 i 3, Xbox, Xbox 360, GameCube, Nintendo Wii, Nintendo DS, Game Boy Advance SP, PlayStation Portable i oczywiście komputer osobisty. Poza tym kody, Gameshark oferuje także inne gry, takie jak np wzmocnienie "gamesaves", która pozwala graczom na tworzenie plików kopii zapasowych swoich gier po osiągnięciu krytycznej lub szczególnie trudne. Te kopie zapasowe plików gry mogą być dzielone i przenoszone do innej konsoli gier wideo tego samego typu. Ponieważ niektóre konsole do gier są rzeczywiście zdolny do odtwarzania innych mediów, takich jak: muzyka lub wideo, Gameshark oferuje również oprogramowanie, które może poprawić funkcje rozrywkowe mediów konsola jest.

1. Zakup i wtyczka we wkładzie Gameshark ściągawki.

Niektóre konsole do gier wideo używać kaset, i tak oszukiwać oprogramowanie można uruchomić tylko na tych konsolach przez samego urządzenia. Wkłady Gameshark oszukiwać są zróżnicowane, która konsola jest to zgodne z, więc należy kupić właściwy. Po podłączeniu, oszustwo lub oprogramowania modyfikacji może być łatwo dostępne za pośrednictwem interfejsu i gra kontrolera konsoli.

2. Nabycie i włóż płytę Gameshark.

Inne konsole do gier wideo użyć płyty CD lub DVD. Podobne oszukiwać naboje, należy kupić jeden, który zawiera oszukiwać oprogramowanie przeznaczone dla konkretnego konsoli. Każdy typ konsoli używa innego systemu operacyjnego. Podobnie jak w programie systemu Windows najprawdopodobniej nie działa na komputerze Mac, oszukiwać oprogramowania dla PlayStation 3, nie mogą pracować w konsoli Xbox 360.

3. Widok na oszustów z witryny Gameshark.

Przejdź do danej sekcji, ponownie podzielone w zależności od konsoli do gier wideo. Wybierz się do danej gry, które chcesz przerwać. W tych podrozdziałów można zobaczyć kody dla poszczególnych zdarzeń lub etapach w ciągu gry. Listy te nie są tak precyzyjne, jak te znajdujące się w pakowanych produktów. Nie znajdziesz żadnej z aplikacji zwiększających które pochodzą z kasety lub płyty.

Poza tym oprogramowanie, które może zmienić programowanie gra wideo, w inny sposób dla gracza pokonać grę jest użycie "instruktaże '. Są to ekspozycje fabuły gry, która i wyzwania, które zostały umieszczone przez doświadczonych miłośników razem. Strona Gameshark publikuje także instruktaże na ich stronie.

Szybkie porady:

  • Produkty Gameshark nie są licencjonowane i zatwierdzone przez producentów konsol, z którymi pracują.