grsail.com

Jak korzystać Flip wideo do nagrywania głosu Overs

Jak korzystać Flip wideo do nagrywania głosu Overs

Jeśli planujesz stworzyć prezentację wideo do pracy lub chcesz po prostu dodać głos na Twoich filmów wideo, aby uczynić go bardziej interesujące, wiesz, że mikrofon w laptopie nie wystarczy, aby uzyskać jakość dźwięku, czego potrzebujesz. Jak na temat korzystania z wideo Flip? To jest nie tylko do robienia filmów i robienia filmów w domu; to jest wielki do nagrywania głosy do filmów, jak również.

  • Poszukaj idealnie cichym miejscu. Znajdź spokojne miejsce w domu, dzięki czemu można kontrolować hałas lub upewnić się, że nie byłoby zbędne szumy w nagraniu. Ćwicz swój głos ponad mowy lub kilka razy przed rozpoczęciem nagrywania.
  • Rekord. Naciśnij przycisk "record" i czytać mowę lub skrypt. Nie martw się o filmie, który będzie zrobione. Możesz pozbyć się go później. Nie mów zbyt blisko mikrofonu swojego Przerzucanie kamery wideo, aby uniknąć niepotrzebnego opinie i hałasu. Wciśnij czerwony przycisk, aby zatrzymać nagrywanie, gdy skończysz.
  • Pobierz plik wideo do yout komputerze. Załaduj swój film na komputerze za pośrednictwem złącza USB Flip kamera wideo.
  • Otwórz za pomocą programu QuickTime Pro. Przejdź do menu "Plik" i wybrać opcję "eksportowej".
  • Wyciąg głos się. Zrób to zmieniając opcję "eksportu" na "Dźwięk do AIFF" i ustaw "korzystanie" w rozwijanym menu w dół "Ustawienia domyślne".
  • Połącz voice over do wideo. Korzystanie z oprogramowania do edycji wideo, zgromadzi swój głos nad i wideo, który chcesz dodać głos na celu.
  • Przetestować go. Zagraj to na komputerze. Redo, jeśli nie są spełnione. Wykonaj te same czynności, gdy robi ów pokaz slajdów obejmujący zdjęcia prezentacji. Wystarczy upewnić się, że oprogramowanie pokaz jest aktualizowany i posiada zakłady integracyjnych.

Kamery dostępne obecnie na rynku często sportowy miniaturowe korki podobny do interfejsu słuchawek iPoda. Wyższe kamery wideo końcowi mogą używać jack XLR. Może warto zainwestować w adapter XLR interfejsu XLR może jakość dźwięku krystalicznie czysta.

Nie musisz wszystko to, gdy masz filmy Odwróć, choć. To już wszechkierunkową mikrofonu stereofonicznego. Wykonanie pewnych głos wideo na może być kosztowne. Jednak przy odrobinie pomysłowości można robić swoje filmy na YouTube z międzylądowań głosowe tylko za pomocą wideo Flip, jeden z najtańszych kamer wokół. Kompilacja swoje ulubione zdjęcia z rodziną; dodaj swój głos opowiadający o każdym zdjęciu i obecna jest jako specjalny prezent na swoim spotkaniu rodzinnym. Uchwyć zabawne chwile z przyjaciółmi i dodaj swoją narrację na nim i umieścić go na YouTube lub blogu: będzie rozmawiać z miastem. Tworzenie wspomnienia wideo bardziej niezapomniany i szczere, wykonując międzylądowań głosowe na swoje pokazy slajdów i filmów wideo.