grsail.com

Jak Knit Koc dla osób początkujących

Knitting może być trudne na początku, ale jak Ci zapoznać się z podstawowymi ściegami, będzie się lepiej, jak ćwiczyć. Możesz zrobić to jako hobby i tworzyć różne rzeczy, jak na pasek, torebka i kapelusz. Jednym z najprostszych rzeczy, które można zrobić z dzianiny jest koc. To jest dobry projekt dla początkujących. Jeśli youâ € ™ re spodziewa się dziecka, można spróbować dziania koc. Poczujesz radość wiedząc, że osobiście dokonał koc, że Twoje dziecko będzie korzystać. To zajmie dużo czasu, aby zrobić. Możesz zacząć robić to, gdy youâ € ™ re wciąż ciąży więc będzie gotowy na Twój Babya € ™ s. Można to zrobić, gdy youâ € ™ re nudzi i nie mają nic wspólnego.

Na drutach koc dla osób początkujących, Herea € ™ s, co trzeba zrobić.

  • Zakup materiałów. Materiały, które będą potrzebne do dziania koc dziecko są proste druty, średniej wielkości, przędzy rozmiar H szydełko i igła przędzy. Należy używać nici światła, więc koc nie będzie zbyt ciężki dla dziecka. Należy również wybrać przędz, które są miękkie skóry Babya € ™ s jak zmywalnych wełny, bawełny organicznej przędzy akrylowej lub dziecka. To sprawi, że dziecko czuje się bardziej komfortowo. Użyj materiałów Colorfast tak, że blanketâ € ™ s kolor nie wyblaknie nawet po umyciu go kilka razy. Wybierz pastelowe kolory tak, że będzie to bardziej miłe dla oczu. Wielkość koc dziecko będziesz dziania jest do Ciebie. Jednak zwykle rozmiar koc dziecko to 32x36 cali.
  • Sprawdź, ile szwów można oddać się. Etykieta przędzy pokaże, jak wiele szwów można oddać się. Musisz określić tego, aby można było obliczyć ilość przędzy trzeba użyć. Leta € ™ s powiedzieć, że etykieta przędzy mówi, że można oddać 17 szwów z 4x4 cala próbkę używanego na igły, które jest wielkości 8. Ponieważ robisz 32 cale koc dziecko, podzielić 32 cale 4 cale tak będziesz wiedzieć, ile 4x4 próbki calowy będzie trzeba. 32 cali, podzielona przez 4 cali jest 8 cali. Będziesz potrzebował 8 4x4 cala próbkę. Ustal, ile szwów będzie rzucany przez pomnożenie liczby próbkę trzeba liczby oddanych ściegu można na próbkę. Ilość próbki potrzebne jest 8, pomnożyć przez liczbę oddanych ściegu można na próbkę, która jest 17. Całkowita liczba oczek, które trzeba oddać to 136 szwów.
  • Obsada 136 szwów na igłę. Dzianina ścieg należy wykonać na każdym ściegu, które oddane w pierwszym rzędzie. Czy ściegu bełkot w drugim rzędzie. Czy drutach ściegiem i bełkot ściegu na przemian w każdym wierszu, aż koc to 32x36 cali lub wielkości wolisz. Jeśli youâ € ™ re nie zna, jak to zrobić drutach i kordonek szwy, istnieją różne strony w Internecie, które oferują przewodniki na temat, jak zrobić to.
  • Zakończ dziania koc. Pojedyncze szydełka koc pomocą szydełko i przędzy. Możesz używać przędzy z innym kolorze niż ten, którego użyto do koca.

Koc dziecko dokonane będzie owinąć dziecko z ciepłem swojej miłości. Możesz również haftować nazwę Babya € ™ s, aby uczynić go bardziej spersonalizowane.