grsail.com

Jak inwestować wygranych na loterii

Wygrana na loterii jest prawdopodobnie jednym z największych marzeń, że wiele osób, szczególnie w tych trudnych czasach ekonomicznego. Mimo wygranej na loterii jest bardzo mało prawdopodobne, oto kilka kroków, które pomogą Ci korzystać z tego, co masz pieniędzy wygrał w loterii. Z odpowiednich ruchów, można naprawdę zrobić pieniądze pracowały dla ciebie i możesz rozpocząć swoją wcześniejszą emeryturę.

  • Środki pieniężne i czas płatności. Przede wszystkim, należy rozważyć, czy chcesz wypłacić wszystkich wygranych, lub jeśli chcesz być wypłacane stopniowo, w miarę upływu czasu. Wybierając się do zapłaty stopniowo, otrzymasz nawet dwa razy więcej pieniędzy. Jednak nie będzie mógł inwestować pieniądze na raz. Jeśli naprawdę chcesz zainwestować, jednak najlepiej jest wypłacić wszystkie pieniądze w tym samym czasie. W ten sposób można korzystać z ryczałtu w sposób, który lubisz.
  • Zastanów podatków. Jeśli zdarzy się wycofać wszystkich wygranych, jeden z pierwszych rzeczy, które trzeba rozważyć, jest twoje podatki. Podatki, które trzeba będzie zapłacić za wygraną będzie bardzo wysoka, a może być nawet jedna trzecia wszystkich wygranych. Oznacza to, że jeśli wygrasz milion dolarów, w prawdziwym życiu rzeczywiście będzie w stanie wykorzystać tylko około 666,000 dolarów. To wciąż dużo pieniędzy, choć nie tak bardzo jak ciebie zapewne spodziewać.
  • Rachunki i koszty utrzymania. Po zapłaceniu wszystkich podatków, trzeba będzie wziąć pod uwagę koszty utrzymania i wszystkie inne rachunki, które trzeba zapłacić. Weź kartkę papieru i obliczyć, ile aktualnie potrzeba, aby utrzymać dom, zapłacić za energię elektryczną, wodę, z Internetu oraz innych zapisów, które masz. Będziesz zaskoczony, jak wiele rzeczywiście trzeba płacić co roku. Upewnij się, że odliczyć wszystkie z nich, tak, że będziesz miał jeszcze koszty pracy z po rozpoczęciu inwestowania życia. Jest to szczególnie ważne, jeśli planuje się na przejście na wcześniejszą emeryturę i rzucić swoją pracę, i od tej pory po prostu polegać na wygraną wykonać pracę dla Ciebie.
  • Podatek darmowych opcji. Następnie, pod uwagę możliwości inwestycyjne wolnocłowe. Nawet w inwestycji, istnieją sposoby, które rząd może podatkowego. Z tego powodu należy szukać różnych opcji inwestycyjnych z tytułu podatku odroczonego. W ten sposób większość pieniędzy zostanie zapisany od wchodzenia w podatkach. Pierwsze lata są szczególnie ważne, ponieważ pracujemy wyłącznie na kapitale. Gdy zdobył z kapitału, to jest czas, w którym można zacząć inwestować swoje pieniądze w opodatkowanych opcji inwestycyjnych.
  • Klasy aktywów. Wreszcie, rozważyć inwestowanie pieniędzy w szerokiej gamie opcji na akcje. W ten sposób nie będzie podatny na upadek jednego przedsiębiorstwa lub branży. Nigdy, przenigdy nie inwestować wszystkich pieniędzy tylko w jednej firmie lub tylko jednej branży. Giełda i sceny inwestycji są dość kapryśne. Nie chcesz być uwięziony w branży, która nagle zapada się.

Z myślą o tych etapów, powinieneś być w stanie zrobić swoją pracę wygranych na loterii dla Ciebie poprzez inwestycje. Przy prawidłowych posunięć inwestycyjnych, możesz zdecydować się na wcześniejszą emeryturę i zacząć relaks i żyć życiem, które zawsze chciałeś.