grsail.com

Jak inwestować na giełdzie bez Broker

Wynajęcie brokera dla inwestycji może być dość dużo droższe. Brokerzy mogą pomóc się z planów inwestycyjnych. Pośrednik jest agentem, który sprzedaje i kupuje akcje dla klienta. Są one wiedzę, jeśli chodzi o inwestycje, ponieważ są bardzo dobrze wyszkoleni do tego. Jednak robi inwestycji na własną rękę oznacza wyższy zysk, ponieważ nie będzie musiał płacić za brokerâ € ™ s prowizji i zarobków, można dostać to wszystko na własne oczy.

Jeśli chcesz być swoim własnym pośrednik w inwestowaniu na giełdzie, można się do następujących wskazówek:

  • Zapoznaj się ze światem inwestycji. Nie pytając o pomoc brokera oznacza, że jest bardziej ryzykowna, zwłaszcza jeśli nie mają doświadczenie w dziedzinie inwestycji.
  • Jeśli możesz, zarejestrować się w krótkich zajęciach. Są krótkie zajęcia, które można podjąć, które daje dobry trening na inwestycje. Możesz przejść do tych klas do zapoznania się dalej z rynku akcji i procesów, które się z nią.
  • Znajdź platformę internetową do obrotu. Przed rozpoczęciem inwestowania, bez pośrednika, trzeba najpierw uzyskać konto internetowe do obrotu. Istnieje wiele stron internetowych, które pozwala na handel i zdecydować się na bieżąco, tak twoje plany inwestycyjne powinny zmienić zdanie. Pozwoli to zachować siłę inwestycji.
  • Badania na temat firm, które inwestują na. Czy sprawdzeń więc można mieć chropowatą przewidywanie przyszłości tych firm. Rozwiązanie to daje wyobrażenie, czy firma na giełdzie byłaby dobra inwestycja, czy nie.
  • Ogranicz zakupów i sprzedaży zapasów. Jest to więc można uzyskać w dni odradzająca zapasów handlowych.
  • Dywersyfikacji portfela. Można to zrobić poprzez inwestowanie na własną rękę i do czynienia z zagranicznych rynkach akcji. Możesz inwestować w obligacje rządowe i innych narzędzi do finansowania, które mają różne poziomy sukcesu. Nie masz zamiar dywersyfikacji portfela, oznacza to, że jesteś tylko zaryzykuje trzymając się jednej akcji, które mogą stracić w nieprzewidywalny czas.
  • Złóż swój plan gry. Nie należy inwestować do jednego centa. Inwestowanie jest ryzykowne. Jeśli masz zamiar inwestować wszystkie swoje ciężko zarobione pieniądze, ryzyko utraty ich wszystkich. Pamiętaj, aby inwestować tylko tyle, że można sobie pozwolić na przegraną. Zawsze trzeba mieć plan B.

Istnieją gry symulacyjne dla inwestycji giełdowych, które można odtwarzać ćwiczyć swoje umiejętności w inwestowaniu. Nie inwestują, chyba że są już pewne i pewni swoich umiejętności inwestycyjnych. Inwestowanie jako początkujący bez pośrednika jest z pewnością bardziej opłacalne, ale wyższe ryzyko również pochodzi z tego. Ale nie denerwować, jeśli nie na początku, bo istnieje ryzyko przegranej w inwestowaniu i jest nieuniknione. Jeśli w pierwszych próbach w inwestowaniu bez pośrednika, nie uda, trzeba próbować i uczyć się na własnych błędach, aby odnieść sukces.