grsail.com

Jak Grade, figurki

Figurka klasyfikacja odnosi się do kategoryzacji stan figurka, aby określić jego wartość na rynku. Figurka klasyfikacja jest ważna sprawa, tak bardzo, że specjaliści w dziedzinie, takie jak Action Figure Urzędu (AFA), są zlecone przez entuzjastów i kolekcjonerów podobne do ustalenia wartości pieniężnej ich kolekcji.

C10: Mint Condition

Figurka klasyfikowane jako C10 lub idealnym stanie powinno być powodem, aby się radować. Figurka należąca do tej klasyfikacji jest w szczytowej formie. Więc to oznacza w istocie, że jest czysty, a jego praca farby została profesjonalnie i starannie wykonane, więc nie nierównomierne zabarwienie jest obecny. Ponadto, części ruchome, takie jak stawy są nienaruszone i dobrze zamocowane. C10 figurki posiadają akcesoria i dodatki zawarte. Wreszcie pole C10 Figurka powinny być wolne od creases, wgnieceń lub podarty zazwyczaj wynikające z usunięcia Price Tag.

C8-9: Blisko Mint Condition

Figurki sortowane z C8-9 są nadal tak wypucowane jak C10 i ma kolor są obecne niedoskonałości. Liczba może być w rankingu C8-9, jeśli jeden lub dwa z oryginalnych akcesoriów nie są obecne lub niektóre z jego stawów nie są bardzo dobrze zamocowany.

C6-7: Dobra Stan

Nie tak dobrze, jak w dwóch poprzednich klas. Figurka należące do tej kategorii mogą mieć pewne niedoskonałości kolorów i trochę oznak zużycia, lub niektóre z oryginalnych akcesoriów utracone. Jednak kończyny powinny być w stanie nienaruszonym i przymocowane na swoich stawów.

C4-5: Dobry Stan

Ranking C4-5 Figurki nie pobierze tyle na rynku z powodu widocznych oznak zużycia, utraty koloru, luźne stawów i brakujących akcesoriów. Niemniej jednak, niektóre poważne kolektory wciąż figurki należące do tej kategorii, ponieważ nadal może być łatwo naprawione i przywrócone.

C2-3: zły stan

Płaczą go jeśli figurka niestety dostałem rankingu C2-3. Stopień ten jest wynikiem bardzo źle utrzymany figurka. Po pierwsze, jego kończyny są słabo przymocowane stawów. Po drugie, praca farby została zmniejszona do nierównych przebarwień na powierzchni figurka znajduje. Po trzecie, a nie najmniej, figurka może wykazywać kilka, ale bardzo poważnych przerw lub wgniecenia.

C1: bardzo złym stanie

Nie trzeba dodawać, figurka uwzględnione w tej kategorii będzie lepiej, jak psa żuć zabawka.

Wystarczy upewnić się, że nie będzie kończyn Busted i potencjalnie zagrozić dusić swojego zwierzaka. Co więcej, może to być dobry pomysł, aby zeskrobać farbę całkowicie tak, że pies nie spożywać szkodliwych chemikaliów z farbą.

Zbieranie figurka (i sprzedaży) może być bardzo lukratywne hobby. Dlatego znając tajniki biznesu jest kluczowe, aby upewnić się, że nie będzie w krótkim zmianie i są pewni, że masz większość tej zabawy jeszcze satysfakcjonujące przedsięwzięcia.