grsail.com

Jak grać w Magic Gra Zbieranie kart

Mam propozycję, aby dla każdego, kto lubi gry w karty lub kogoś, kto lubi gry strategiczne gry w szachy: sprawdzeniu magii karty gry Gathering przez Wizards of the Coast.

Ta gra jest gra ostateczna strategia dla tych, którzy nie chcą grać online. To był przodek nowego Kolekcjonerska gra karciana gatunku. Gra została wymyślona przez Richarda Garfielda, profesor matematyki i gier planszowych twórcy. Wiele innych gier nie przyjść próbuje wykorzystać jego sukcesu. Jednak, mimo wszystko opadnie kurz, pozostaje najbardziej grał i udane gatunku. Magic The Gathering wchodzi w kategorii "łatwy do nauczenia, trudne do opanowania." Gra może wydawać się przytłaczający do nowego odtwarzacza, tak tutaj jest kilka informacji o tym, jak gra działa tak, że nie będzie o niczym pojęcia, kiedy grasz swój pierwszy mecz. Oto niektóre z zasad i wskazówek w grze.

 1. Założeniem gry jest, że dwaj czarodzieje, ty i twój przeciwnik, mają magiczną bitwę. Twoje karty są Twoje czary. Powierzchnia pokładu do gry w turnieju jest minimum 60 kart. Większość standardowych odtwarzaczy wykorzystać ten standard, jak również. Talia może być większa niż 60, ale należy pamiętać, że im więcej kart masz, tym mniejsza szansa, trzeba wybierać karty, czego potrzebujesz.

  Każdy gracz zaczyna z 20 życia. Jeśli są stwory w grze, chronią graczy biorąc szkody dla nich. Jeśli nie ma stworzenia, gracz jest trafiony z uszkodzeniem. Uszkodzenia zmienia się w zależności od tego, co karty lub stworzenie rozgrywa się przeciwko niemu. Gdy gracz osiągnie 0 życie jego przeciwnik wygrywa.
 2. Nie jest zwykle konsekwencją w przegranym meczu. Gracze mogą po prostu zacząć kolejną. Istnieją dwa warunki, jeżeli jednak to robi różnicę.
  • Czasem obaj gracze wyłoży się "ante". Oznacza to, że obaj gracze wyciągnie kartę losowo z ich pokładu. Kto wygra dostanie się zachować obie karty.
  • Inne okoliczności, gdzie to ma znaczenie to, czy grasz w rankingowym meczu. Oficjalnie w rankingu gry przeniesie Cię w górę lub w dół po drabinie zależności od tego, czy wygrasz czy przegrasz. Wpłynie to szanse na uzyskanie w najlepszych turniejach.
 3. Znając strategię pomoże Ci wygrać. Dostać się do pre-skonstruować swój pokład. Gracz może mieć nie więcej niż cztery jednej konkretnej karty w talii. Zapobiega to odtwarzacz od załadunku na potężnych kart i po prostu rozdzieranie przez przeciwnika. Obaj gracze mają shuffle ich talię przed rozpoczęciem gry. Rysunek karty potrzebne staje się sprawą "układanie pokład" i gra na kursy.

  Istnieją dwa podstawowe rodzaje kart w talii - karty i pisowni kart ziemi. Karty czarów nic zrobić z przywoływania stworzeń trafienia innego kreatora za bezpośrednie szkody. Karty grunty są wykorzystywane, aby uzyskać many. Jest to substancja, która należy użyć, aby grać w karty czarów. Liczba kart czarów można grać jest ograniczona Mana, jak mają. Mocniejsze karty zaklęć mają wyższy koszt many.
 4. Istnieje pięć oddzielne kolory kart. Każdy kolor ma swoją ostrość. Oto ich ogólne cele w grze.
  • Biały - Celem białych jest uzdrowić i wzmocnić stworzeń i graczy. Białe kartki są doskonałe na przywrócenie żywotności obu stworzeń i graczy. Trudno jest zabić kogoś z silnym pokładzie uzdrawiania, ponieważ może ona po prostu zregenerować swoje zdrowie.
  • Niebieski - Niebieski pozwala gracz kradzieży karty jej przeciwnika. Mogą one również zatrzymać innego gracza z gry swoich kart. W istocie, Niebieski jest o kontrolę.
  • Zielony - Zielony jest o stworzeń. Zielone stwory są jednymi z najsilniejszych w grze.
  • Black - Czarne karty podnieść stworzeń z martwych i zrobić przeciwnik wyrzucić swoje karty. Czarny nie jest dla osób o słabym sercu.
  • Czerwony - Czerwony jest o szybkim zniszczeniem. Jeśli chcesz coś bolało i boli go teraz, czerwony jest droga.
 5. Istnieją dwa sposoby, aby grać. Możesz grać z tradycyjnych kart lub można grać online. Należy pamiętać, że gra online jest nie każda tańsze, jak masz kupić talie i karty w tej samej cenie będzie można kupić je w sklepie.
 6. Aby dowiedzieć się o grze online i więcej o tradycyjnej gry w karty, przejdź Magic Online. Jest to również świetny tutorial, który będzie działał Ci w grze w Magic: The Gathering.
 7. Jest bardzo aktywny obwód turnieju. Aby zagrać w tych turniejach, musisz być bardzo dobre i mają dobry zbiór kart tak, że można zbudować konkurencyjną talię.

Magic The Gathering jest bardzo ekscytująca gra, która jest strategicznym, gdyż pochodzą. Jeśli obawiają się idei zbieranie kart i budowy talii 60 z setek lub nawet tysięcy kart, nie rozpaczaj. Wizards of the Coast sprzedaje gotowych pokłady, że na zapoznanie się. Plus, można badać porady dotyczące tworzenia Magic talię, jak również. Więc weź talię i znajomego i zacząć pojedynków.

Szybkie porady:

 • Upewnij się, że masz prawo karty ziemię racji. Zwykle chcesz mieć około 25 do 40% swoich kart być źródłem mana.
 • Jeśli jesteś typem, który chce poznać wszystkie zasady, odwiedź przewidziane zasadami link.