grsail.com

Jak grać Virtual Piano w Internecie

Spotyka się z kimś grać na pianinie z zręcznością i opanowaniem może sprawić, że chcą, że można zrobić to samo. Słysząc piękną muzykę są odtwarzane na fortepianie wywołuje uczucie spokoju i miłości. To może sprawić, że skakać i tańczyć do tętniącej życiem rytm. Muzyka klasyczna grana na fortepianie brzmi tak kojący i relaksujący. Niestety, nie wszyscy rodzą się z talentem muzycznym grać na pianinie. Fortepian jest drogie instrumenty muzyczne i uważa się za jedną z największych inwestycji. Dziś można nauczyć się grać na pianinie praktycznie. Istnieje kilka witryn, które oferują kursy online oraz z pełnowymiarową fortepian, że można grać w trybie online.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w grze na fortepianie w Internecie przed zarejestrowaniem się na lekcje, Herea € ™ s, co należy zrobić.

  1. Idź do jednej z licznych miejsc w Internecie. Możesz sprawdzić, czy wirtualne Piano Virtual Piano.
  2. Sprawdź na stronie internetowej Virtual Piano. Wyświetla pełny zestaw klawiszy fortepianu z rzeczywistym wyraźny dźwięk fortepianu. Możesz słuchać każdej nuty, klikając poszczególne klawisze, które są odpowiednio oznakowane. Istnieje dwanaście klawiszy, począwszy od G do G #.
  3. Państwo wybrać klawisz, naciskając jeden z 12 najważniejszych przycisków. Małe numery od 06:59 będą wyświetlane na górze klawiszy fortepianu. Wskazują one, które notatki są w wybranym kluczem. Możesz odgrywać szczególną uwagę, klikając numer.
  4. Po prawej stronie fortepianu jest kluczowym podpis, który pokaże, ile czarne nuty są zawarte w wybranym kluczem. To pokazuje, ostre lub płaskie notatki, ale nie oba rodzaje notatek razem.
  5. Jest 14 kolorowe prostokątne przyciski poniżej klawiszy fortepianowych reprezentujących akordy. Kolor przycisków zmienia się po wybraniu innego klucza. Górny rząd przycisków jest ponumerowane od 06:59 reprezentujący naturalnie występujących notatki w wybranym kluczem. Można odtwarzać je poprzez kliknięcie na nich za pomocą myszki lub naciskając numery na klawiaturze komputera z NumLock na.
  6. Drugi rząd kolorowe przyciski są oznaczone A, S, D, F, G, H i J, a także może być grana przez naciśnięcie odpowiednich liter na klawiaturze komputera. Nie są zawarte w wybranym przyciskiem i może być lub może nie być w ogóle stosowane.
  7. Jak grać akordy klawiatura fortepianu pokaże połączenie nut akordów i można zobaczyć nazwę notatki w centralnym polu znajduje się na górze klawiszy fortepianu, takich jak G, F, Am, Em, Dm i tak dalej.
  8. W górę iw dół strzałek na klawiaturze mogą być wykorzystane do zmiany klucza a po lewej i prawej strzałki, gdy wciśnięty będzie akordy grać mniejsze lub większe przewroty.

Trochę nut i praktyki gry na fortepianie praktycznie. Możesz dostać niektóre zrobić to sam trening podczas zabawy. Kiedy są bardziej zaznajomieni z jak wirtualny fortepian jest ustawione i rozpoznaje akordy, można szukać innych fortepiany, że można grać online, gdzie masz możliwość nagrywania swoją grę i mieć wybór drumbeats jak akompaniamentu.