grsail.com

Jak grać Tug-of-War

Gra Tug-of-war jest konkurencyjny, którego celem jest sprawdzenie siły każdego zespołu do gry. To jest zabawa i popularna gra, która jest grana przez dzieci, jak i dorosłych. Ustawienie w grze i zasad grać tug-of-war są dość proste.

  1. Po pierwsze, należy zacząć od dwóch drużyn składających się z sześciu osób każda.
  2. Dla bezpieczeństwa, najlepiej jest grać w trawiasta dziedzinie. Należy także pamiętać, aby mieć rękawiczki na ręce, tak, że nie będzie się liny oparzenie.
  3. Następnie zrobić linię środkową na trawie z obu niektóre farby lub mąki. Niektórzy gracze zdecydują się grać na ogromną kałużę błota lub mały basen z wodą, aby gra bardziej ekscytujące.
  4. Ty również chcesz się upewnić, że są silniejsi gracze z przodu i z tyłu. Być może najlepiej umieścić słabszych graczy w środku.
  5. Kiedy jest czas na grę zaczynają, mają każdy zespół korekty na każdym końcu liny.
  6. Gdy ktoś krzyczy: "Pull" każdy zespół będzie następnie wyciągnij do tyłu tak mocno, jak tylko mogą.
  7. Zespoły muszą starają się jak najbardziej, aby uzyskać inne drużyny do upadku lub puścić liny.
  8. Jeżeli jakakolwiek część ciała przeciwnej drużyny przekracza linię środkową, gra jest skończona, a druga drużyna w końcu wygrywa.

Zdarza się, że lina jest oznaczone linią środkową. Istnieją dwa znaki, które są czterech metrów po obu stronach linii środkowej. Zespoły rozpocznie linii środkowej liny za bycie bezpośrednio powyżej linii oznaczonej na ziemi. W trakcie gry, każdy zespół będzie próbował wyciągnąć inne drużyny, tak aby oznaczenia na linie, które jest najbardziej zbliżone do przeciwnej drużyny przekracza linię środkową. Ale jest jeszcze bardziej zabawne, gdy zespół przegrywający kończy się mokra lub pokryta lepkim błocie!

Tug-of-War jest grany przez dzieci w wielu stron, przez studentów, którzy chcą mieć trochę zabawy i rozrywki wypoczynku, a nawet przez dorosłych w różnych Tug-of-war konkursach na całym świecie. To jest jedna gra, że ​​jest przyjemny i że nigdy nie zestarzeje!