grsail.com

Jak grać Cranium

Czaszka jest bardzo cieszył gra planszowa dla czterech lub więcej graczy. Ponieważ jest to dość proste, aby nauczyć się grać Cranium, ta gra jest odpowiednia dla wieku 10 i do góry. Aby grać Cranium, dzielą graczy na co najmniej dwa zespoły, każdy zespół ma wybrać kawałek gry, a także rolę, aby zobaczyć, który zespół pierwszy.

Pierwszym krokiem do gry Cranium jest toczyć kolorową kostką i wyciągnąć odpowiednie kolorowe karty. Aby grać w tę kartę Cranium, zespół często wybrać gracza rysować, grają, śpiewają, albo wskazówki formy dla innych graczy. Inne karty poprosi o pisowni wyrazu, definicji lub poprosić fałszywe, pytania wielokrotnego wyboru lub prawda / identyfikacji obrazu. Wszystkie materiały eksploatacyjne do gry Cranium są zawarte w zestawie. Każda karta posiada krótki opis, jak grać w tę kartę.

Istnieją cztery różne kategorie kart: Słowo Robak (żółty), szef danych, (czerwony) wykonawca gwiazdy (zielony) i szalony kot (niebieski). Nie kategoria jest łatwiejsze i trudniejsze niż inne, ale różne zestawy umiejętności typowo excel w różnych kategoriach. Jest więcej niż prawdopodobne, że gracze będą zbliżyć się do równej liczby kart z każdej kategorii kolorów.

Jeśli zespół spełnia wyzwanie na narysowanej karty, gry kawałek tego zespołu jest przesuwany do odpowiedniego koloru na planszy. Czasami "Klub Cranium" karty będą pochodziły w tym przypadku wszystkie zespoły będą grać kartę czaszki. Bardziej szczegółowe wytyczne dotyczące Klubu kart czaszce znajduje się w sekcji "jak grać Klub Cranium", na karcie.

Podczas odtwarzania Cranium, zespoły, które ukończą kategorię kolorów, których potrzebują w pierwszej próbie awansuje na dobrej drodze, co oznacza, będą odpowiadać mniej pytań. Mimo, że gra może wydawać się skomplikowane, to jest naprawdę bardzo proste gdy nauczysz się, jak grać Cranium, i jest to łatwe do mycia, bo wszystkie karty mają informacje o nich na jak grać.

Istnieją cztery fioletowe mózgi na torze, gdzie każdy zespół musi zatrzymać. Tradycyjne przepisy czaszki zabaw umożliwić zespołowi wybrać niezależnie od kategorii karta pragną, gdy są one zatrzymane na fioletowym mózgu.

Gdy nauczysz się grać Cranium, można grać bardziej zaawansowaną wersję poprzez tworzenie zespołów, lub nie pozwalając szybką drogę do gry.