grsail.com

Jak grać automatu perkusyjnego

Automat perkusyjny to aplikacja z Windows instrumentu muzycznego, który jest zaprojektowany, aby brzmieć jak prawdziwy bębna lub innych elektronicznych instrumentów perkusyjnych. Automaty perkusyjne są wykorzystywane nie tylko do muzyki elektronicznej, ale także jako przydatne narzędzie do przejęcia dla perkusistów sesyjnych, gdy istnieje konieczność. Automaty perkusyjne mają różne funkcje, które są różne dla każdego modelu. Uderzeń bęben może być wytwarzany jednoznacznie zgodnie z życzeniem użytkownika.

W nauka gry automat perkusyjny, trzeba być specjalistą w korzystaniu z komputera. Jest aplikacją Windows ułatwia nagrywanie i zapisać wszystkie grane próbek.

Wymagania do gry automat perkusyjny:

  1. Komputery. Komputer musi posiadać system Windows jako systemu operacyjnego. Automat perkusyjny mogą być zawarte w skardze. Jeżeli nie, może być załadowane aplikacji.
  2. Elektroniczny zestaw perkusyjny. Zestaw perkusyjny elektroniczny służy do próbek wejściowych do automatu perkusyjnego. Pobierz Xbox 360 USB, który kontroluje konfigurowalne sztuki.
  3. Zainstalować jako bezpośredni X 9,0 części maszyny bębna.
  4. Szesnastkowa automat perkusyjny. Stwórz swój rytm poprzez kodów binarnych. Kliknij na światła dla danego typu bębna, które lubisz.

Po zainstalowaniu wymagania, nauka gry nie będzie trudne. Próbki są dostępne dla Ciebie, aby dowiedzieć i nauczyć. Padów i pedałów kopać plus pobrać oprogramowanie pozwoli uczący nabyć nieregularnym kształcie perkusji styl. Deweloper stworzył ten program jako poboczny projekt i rozwinął go dla miłośników gry na perkusji.

Nowoczesne automaty perkusyjne mają elementy syntezatora, które przynoszą barwy perkusyjne i brzmienia innych instrumentów perkusyjnych, w tym samym czasie. Gdy użytkownik nauczył się grać, jego własne unikalne uderzeń bębna może być złożony i zapisane. Jednak to wszystko zależy od modelu urządzenia bębnowego, że masz.

Nauka gry automat perkusyjny jest jak gra prawdziwy elektroniczny zestaw perkusyjny. Będziesz także być w stanie odtwarzać próbki, które zostały przypisane do każdego pad perkusyjny i nagrać i zapisać do ewentualnego tyłu zabaw lub wysyłając do znajomego.

Automat perkusyjny szesnastkowy wykorzystuje system binarny. Jak nauczyłem się w informatyce, binarny oznacza dwie możliwości: tak lub nie. Tak i nie jest reprezentowana przez 1 i 0. Oznacza to, że 1 na gry i 0 dla dona € ™ t gry. Automat perkusyjny szesnastkowy pozwala użytkownikowi kliknij na światłach w pobliżu rodzaju bębna. A jeśli 1 jest wybrany, to specyficzne bęben zagra. Jeśli 0, to zatrzymać odtwarzanie.

Automat perkusyjny może dać życie całkiem cichy gospodarstwa domowego, zwłaszcza jeśli właściciel jest miłośnikiem muzyki i perkusista.