grsail.com

Jak Freelance Writing Napisz Dostępne Praca

Niezależni twórcy zapewniają cenne usługi dla wielu różnych firm. Wiele publikacji, zarówno online jak i tradycyjne, wykorzystać talenty freelancerów, aby zapewnić okolicznościowe, a czasem regularne oświadczenia. Wiele, jeśli nie większość, udanych pisarzy, ale ich start biorąc freelance pracy. Te elementy nie tylko przyczynić się do budowania portfolio pisarza, ale pisarze, zarówno początkującym, jak i dobrze znane, często szukają pracy zewnętrznych do uzupełnienia ich dochodów i budować kontakty.

Ze względu na korzyści dla pisarzy do podejmowania freelance pracy, oferując pisanie pracy może Ci ogromną reakcję. Istnieje kilka wskazówek do rozważenia podczas wysyłania freelancerów piśmie:

 1. Poznaj swój rynek. Jeśli potrzebujesz kawałek z lokalnym smakiem, reklamować się w małych, konkretnych obszarach. Większość miast posiada gazety rodzinnym mieście, więc kiedy wiedza o lokalizacji jest istotne, że byłby to najlepsze miejsce, aby rozpocząć.
 2. Przygotuj się na atak. Dobry freelance praca jest podstawą wielu pisarzy, więc spodziewać się dużej reakcji na reklamy. Warto dodać skrzynkę pocztową do systemu telefonu specjalnie na odpowiedzi, a jeśli są reklamy w Internecie, to byłoby mądre, aby wyznaczyć osobny adres e-mail tylko do korespondencji pisarzy.
 3. Do wyszukiwania. Szybkie wprowadzanie "autorów zewnętrznych" do swojej ulubionej wyszukiwarki spowoduje święto stron, które pozwalają pracodawcy odpowiedzieć pomoc chciał reklam dla freelancerów.
 4. Miej oko na dolnej linii. Koszty reklamy są bardzo różne, zarówno w świecie rzeczywistym i online. Porównanie sklep dla najlepszych cenach.
 5. Wiesz, co chcesz. Jeśli potrzebujesz doświadczonego pisarza, tak powiedzieć i wspomnieć, że będziesz chciał zobaczyć opublikowanych klipów. Pisarze są głodni rasy i często zapytać o pozycji, za które są słabo wykwalifikowanym chyba plakat pracy sprawia, że ​​od razu jasne, że nie są dość sztywne normy.
 6. Być z góry. Zdecyduj się na stawki wynagrodzenia i umieszczenie go w swoim poście. To pomoże ci pozbyć się odpowiedzi od pisarzy, którzy nie chcą pracować dla swoich stóp. Krawiectwo reklamy do generowania odpowiedzi od wykwalifikowanych kandydatów, którzy w porozumieniu z twojego systemu wynagrodzeń pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas.
 7. Czas jest wszystkim. Jeśli masz napięty termin, podać go. Wiele udanych pisarzy niezależnych mieć pełny porządek pracy w ich liście oczekujących, do zrobienia. To dobrze, aby potencjalni kandydaci znać swoje obrzeża czasu, aby mogły zdecydować, czy będą one w stanie zaspokoić swoich terminów.
 8. Uzyskaj szybki rzut oka na ich styl i zdolności. Jeśli jest to możliwe, wymaga respondentów skontaktować się z Tobą poprzez e-mail lub pocztą tradycyjną, a nie przez telefon. Często jedno szybkie spojrzenie na kandydata gramatyki i ortografii będzie przekonać do przekazać im. Wszystko, co można zrobić, aby skrócić stosu możliwych pretendentów pomoże Ci szybko znaleźć idealne pisarza do swojej pracy!

Szybkie porady:

 • Prześlij listę dla tylko określonym przedziale czasowym. Nie chcesz, aby nadal otrzymywać odpowiedzi na stanowisko, które zostało wypełnione.
 • Rozważają nowy pisarz szansę. Mogą one pracować za rozsądną cenę i będzie wdzięczny za możliwość!
 • Zapewnienie jasnych wytycznych. Jesteś o wiele bardziej prawdopodobne, aby dostać to, co chcesz, czy autor wie dokładnie to, czego szukasz!