grsail.com

Jak dostać się do szkolenia asystentów prawników

Jeśli zdecydowałeś się na karierę jako asystentów prawnych, gratulacje! To jest ekscytujące pole, które jest co roku rośnie w postępie geometrycznym. Jednak to wymaga trochę intensywne szkolenia.

Ten artykuł wyjaśni, opcje na szkolenia. Inne artykuły na tej stronie szczegółowo Jak ocenić swoje możliwości i jak odnieść sukces w wybranym programie.

 1. Zasadniczo, masz trzy opcje do szkolenia: formalnego programu oferowanego przez instytucję na dwa lub cztery lata lub szkoły biznesu; Oczywiście korespondencji; lub na stanowisku pracy szkoleniowej. Każdy ma wady i zalety, w zależności od konkretnych okoliczności.
 2. Programy szkoleniowe są w różnych opakowaniach: programów świadectwa, Associate studiów, programów Studia licencjackie, a nawet kilka programów studiów podyplomowych.
  • Certyfikat programów: Programy te są zazwyczaj oferowane przez uczelniach technicznych i biznesowych lub korespondencyjnych szkół. Są idealne dla przyszłego asystentów prawnych, który ma już tytuł licencjata stowarzyszonej lub, lub które, bez względu na przyczynę, został wybrany nie dochodzić taki stopień. Programy wymagają wszędzie od 18 do 60 godzin od kredytu, jako średnią, a może trwać od kilku miesięcy do roku lub więcej.
  • Associate studiów: Zazwyczaj oferowane przez uczelnie dwuletnich i szkół biznesu, opcja ta będzie wymagać około 60 do 70 godzin kredytowych, o których połowa będzie do szkolenia asystentów prawników i połowa pochodzić będzie z ogólnych zajęć edukacyjnych. Studenci, którzy ukończyli program AD może nawet przenieść do szkoły czterech lat do prowadzenia licencjat.
  • Studia licencjackie Programy: Oferowane przez czteroletnich szkół i uczelni, niektóre programy będą obdarzyć studia Asystent głównym, a inne oferują małoletniego lub koncentracji lub specjalizację w ramach kolejnym ważnym. Programy te wymagają około 130 godzin lub więcej kredytów.
  • Wyższe Programy: Po niesłychanym, kilka instytucji oferuje obecnie programów magisterskich w badaniach paralegal, administracji prawnej i studiów prawniczych. Przyjęcie na studia podyplomowe zależy od ucznia posiadającego tytuł licencjata i ewentualnie biorąc standardowych testów, takich jak GRE.
 3. On-the-job training jest coraz bardziej rzadkie, ale mogą być jeszcze dostępne w mniejszych miastach i na obszarach wiejskich, gdzie formalne programy szkoleniowe nie są łatwo dostępne. Zwykle, prawnik lub kancelaria gotów zaoferować to szkolenie będzie szukać kandydatki z co najmniej wysokim edukacji szkolnej i dobrych podstawowych umiejętności biurowych (umiejętności pisania, szafki, podstawowe matematyczne i obsługi klienta). Podczas gdy ten pozwoli paralegal wykonywać swoje obowiązki zawodowe, nie doprowadzi do uzyskania formalnych kwalifikacji lub certyfikacji.
 4. Szkoły korespondencyjne należy dokładnie ocenić i gruntownie sprawdzane przed włączeniem. Każdy może założyć stronę internetową i nazywają się "biznes korespondencji w szkole." Upewnij się, że szkoła jest akredytowana i zrobić własne badania, aby zapewnić absolwentom naprawdę otrzymują typ stopnia lub świadectwa oferowanych.

Przestroga:

 • Jeśli zdecydujemy się na dwuletni program z powodów finansowych i akademickich, ale myślę że może być zainteresowany w realizacji kawalerem? Wyższe później, upewnij się, że oceny programu AD? Y przenoszenia kredytów.
 • Upewnij się rozważyć potrzeby ostrożnie. Don? T wybierz opcję tylko dlatego, że? S dostępne i wygodne.