grsail.com

Jak Dołącz Ojca Pana Młodego

Ojciec pana młodego tradycyjnie ma najmniejszą rolę spośród wszystkich czterech rodziców małżonków, ale to nie znaczy, że jest to niemożliwe, ojciec pana młodego, aby odgrywać ważną rolę w weselu. Przy odrobinie wysiłku, można znaleźć kilka sensownych sposobów ojciec pana młodego, aby przyczynić się do szczególnego dnia. Oto jak to ojciec pana młodego:

  1. Zapytaj o pomoc w organizacji podróży. Ojcowie wielu stajennych "nie chcą uczestniczyć w małych szczegółach planów ślubnych, więc staram się znaleźć pracę, że ojciec pana młodego mogą cieszyć się robi. Jeśli ojciec pana młodego, mieszka w mieście, w którym odbędzie się ślub, pozyskania jego pomocy w wyborze hotele i inne miejsca noclegowe dla gości z miasta.
  2. Poproś o pomoc z innych zadań planowania ślubu. Na przykład, jeśli ojciec pana młodego jest w muzyce, poproś o pomoc znalezieniu zespołu do odbioru. Mimo że zazwyczaj nie otrzymują wiele zadań do planowania ślubu, jest całkowicie dopuszczalne, aby to ojciec pana młodego, poprzez delegowanie zadań może korzystać. Można przypisać każdy działania konkretnych ojca, lub partner, ojciec pana młodego z pary lub z ojcem panny młodej.
  3. Próbny obiad. Tradycyjnie jest obowiązkiem ojca i matki pana młodego do organizacji próbny obiad. Ojciec pana młodego mogą być umieszczone za niektóre z tych rozwiązań, takich jak badania żywności. Jeśli chciałby większą rolę, poprosić go o pomoc w planowaniu większych części próbny obiad.
  4. Wieczór kawalerski. Dołącz ojca pana młodego w działaniach wieczór kawalerski. Jeśli jest wesele prysznicem dla pary, może on również chce się do tego.
  5. Działania ceremonii. Podczas większości ślubów, rodzice para siedzieć w pierwszej ławce. W uroczystościach żydowskich, rodzice pana młodego eskortować go do ołtarza. Jest to dobry sposób na to, ojciec pana młodego, nawet jeśli nie jest to uroczystość żydowska. On może również chcesz przeczytać specjalny Pisma. Podczas swoich działań planowania ślubu, zapytaj ojca pana młodego, czy ma on jakieś szczególne tradycje, że chciałby widzieć w swoim ślub lub recepcji.
  6. Mowy. Poświęcić czas dla ojca pana młodego, aby dać specjalną mowę. Można to zrobić na próbny obiad, na recepcji, lub obu.
  7. Działania weselne. W zależności od recepcji atmosferze, może chcesz dołączyć do ojca pana młodego w monitorowaniu barze. On może upewnić się, że pasek jest zaopatrzony i że jest zamknięty w odpowiedniej godzinie. Nie zapomnij, aby mieć czas na specjalny taniec z oblubienicy.
  8. Poświęcić czas dla ojca pana młodego i ojca panny młodej. Te dwa ojcowie powinni mieć wystarczająco dużo czasu, w ramach przygotowań do ceremonii, aby poznać siebie, zwłaszcza jeśli nie mieli czasu, aby zrobić to w przeszłości.

Choć tradycyjnie rodzice pana młodego nie mają wiele obowiązków przed lub w trakcie ślubu, upewnij się, że nie czują się pominięte. Zawsze można poprosić ojca pana młodego, które zadania chciałby uczestniczyć w. Rozważ jego interesy, wolny czas i chęci zaangażowania przy podejmowaniu decyzji, w jaki sposób może być zaangażowany w weselu.