grsail.com

Jak czytać Palms

Chiromancja lub chiromancja jest praktykowane na całym świecie od wieków jako sposób interpretowania przyszłość. Czy chcesz przeczytać dłonie zabawiać znajomych i rodziny lub chcesz zrozumieć tajemnicę chiromancja, pewni, że można nauczyć się czytać dłonie. Spróbuj tych instrukcji i powinieneś być w stanie odczytać dłonie z tylko trochę praktyki.

  1. Uzyskanie książkę chiromancja ze zdjęciami i diagramami rąk. Istnieje kilka książek na rynku, ale większość osób uważa, że ​​te szczegółowe zdjęcia są najbardziej przydatne podczas nauki czytania dłonie.
  2. Wybierz osobę, która pragnie odczyt dłoni. Zapytaj znajomych i rodziny, aby wolontariusz podczas nauki rzemiosła. Osoba powinna być wygodne z tobą dotykając ich za rękę. Usiądź naprzeciwko osoby ze stołem pośrodku, dzięki czemu można być zarówno wygodne, gdy jesteś spoglądając na ich dłoni.
  3. Odczekać, osoba, na relaks. Lektura palmami działa najlepiej, gdy uczestnik jest spokojny i komfortowy. To sprawia, że ​​są bardziej otwarci na szczegóły będzie akcja.
  4. Chwyć za rękę, palmowy góry. Zapytaj uczestników, aby umieścić swoją lewą rękę na stole, a następnie przesuń dłoń i delikatnie chwycić pod ich ręką. Palmowego powinno być widoczne i otwarte.
  5. Skok palcami w dół dłoni. Zaczynając w nadgarstku, powoli skoku własną rękę dłonią aż do koniuszków palców. Ten skok pomaga zachęcić obie strony do relaksu i pozwala czuć fakturę rękach participantâ € ™ s. Tekstura jest pierwszym etapem do czytania palmy. Należy zwrócić uwagę na wszelkie zrogowacenia. Te szorstkie obszary wskazują, jaki rodzaj pracy uczestnik bierze udział w. Zauważ, jeśli skóra jest mocna i palce zwinne lub jeśli są mięsiste i miękkie. Rozpieszczona i miękkie dłonie wskazać osobę, która jest wrażliwa i nie działa z ich rąk.
  6. Zidentyfikować znaczące cechy, linie, widoczne w dłoni. W odniesieniu do linii, będą trzy linie, które przecinają środek dłoni i czwartej linii, które zwykle przecina inne linie. Start z najbardziej znanych linii, linii serca, która zaczyna się tuż pod palcami i powinny być najbliżej Ciebie. Gdy linia rozciąga się w pełni na dłoni, uczestnik najprawdopodobniej ma silne emocjonalne. Kolejny wiersz lub centrum z trzech linii jest linia głowy. To wydaje się wskazywać siłę intelektualną uczestnika. Trzecia linia to linia życia, które często rozpoczyna się na linii głównej i następuje łuków wokół Górze Wenus u podstawy kciuka. Długość i głębokość linii wskazuje na jakość Twojego życia. Jeśli linia życia przechodzi przez centrum dłoni, to wydają się być wędrowcem, podczas gdy linia przesuwa się na górze Wenus, wolisz zostać w domu. Linia los często zaczyna się na nadgarstku i krzyże inne linie w kierunku palców. Ten wiersz wskazuje ścieżkę twoje życie może trwać.
  7. Ćwicz czytanie różnych dłonie. Aby się zawiesić chiromancja najlepiej jest użyć książkę z właściwego wizerunku i tłumaczeniami rozumieniu podczas ćwiczyć z kilku różnych osób.

Nauka czytania dłonie wymaga trochę cierpliwości i praktyki, ale te proste kroki powinny pomóc. Można odblokować tajemnice, jak nasze ręce ujawnić tajemnice naszych przyszłych doświadczeń i zmian w naszym życiu.