grsail.com

Jak czyścić Zmywarka Spray Arms

Pytanie: Jak mogę usunąć zanieczyszczenia z przędzenia ramiona zmywarki? Jest miękka gruzu w otwory na wirujących ramion w mojej zmywarce. Otwory są zbyt małe, aby umieścić coś w wyczyścić je. Czy jest jakaś ciecz może wlać w otworach zerwać miękkie gruzu? Kiedyś ocet i handlowych środków czyszczących do mycia naczyń, ale miękkie szczątki nie wyjdzie i zatyka się otwory.

Zmywarka ramiona natryskowe zapewniają strumienie gorącej wody bezpośrednio do naczynia, aby dać gruntowne czyszczenie. Mogą się zatkać, brudne i wymagają czyszczenia. Masz odpowiednie produkty, teraz tutaj są instrukcje, aby usunąć i oczyścić zatkane i brudne ręce, aby utrzymać zmywarkę pracy na najwyższej wydajności.

Potrzebne będą:

 • Mydło
 • Woda
 • Szczotka do szorowania
 • Waciki
 • Pincety lub wykałaczki
 • Ocet

Kroki, aby oczyścić ramiona natryskowe:

 1. Zacznij od odłączania urządzenia.
 2. Wyjmij dishracks.
 3. Zlokalizuj śrubę na pokrywie lub śrub, które trzyma rękę na miejscu.
 4. Zdejmij nakrętki lub śruby. Zanotuj aby jakieś podkładki, które mogą być także w miejscu, które muszą być usunięte.
 5. Zdejmij ramię natryskowe.
 6. Wypełnij umywalkę lub wiadro z ciepłą wodą.
 7. Dodaj mydła i szklankę octu. Mieszać wodę wymieszać.
 8. Umieść ramię natryskowe do wody i pozostawić do wchłonięcia, aż resztki zostaje rozluźniona.
 9. Jeśli są złoża kopalin z ciepłą wodą, moczyć je w prostej octu.
 10. Użyj starej szczoteczki do zębów lub innych płuczki do czyszczenia powierzchni ramienia. Waciki można także stosować do usuwania gromadzeniu się z małych otworów w ramieniu. Pincety i wykałaczki dobrze wyciągnąć kawałki gruzu z otworów.
 11. Po usunięciu gruzu, opłukać kawałek zupełnie czystą wodą. Spryskiwanie go wodą pod wysokim ciśnieniem pomoże usunąć poluzowane gruzu, jak również.
 12. Strząsnąć nadmiar wody i wytrzeć do sucha miękką ściereczką.
 13. Wymień rękę z powrotem do zmywarki, zapewniając wszystkie śruby i podkładki są zainstalowane w tej samej kolejności, że zostały one usunięte.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli naczynia nieczyste są problemem, sprawdzić broń, aby upewnić, że są funkcjonalne. Przed ich usunięcie, obracać je, aby upewnić się, że obraca się swobodnie. Podnieś na każdej z nich. Nie powinno być jakiś ruch ramion. Jeśli któryś z tych ruchów są ograniczone lub które powinny być zmuszane, mogą pojawić się inne problemy z urządzeniem.
 • Jeśli części zmywarki różnią się od tego, co zostało opisane powyżej, skonsultować ownerâ € ™ s podręcznik dla określonych procedur demontażu na danej maszynie.
 • Jeśli nie jesteś pewien swojej zdolności do demontażu ramiona rozpylaczy, specjalista może być zatrudniony. Jednak praca może być wykonywana przez większość domów.
 • Jeśli ramię natryskowe nie może być usunięta, nowe ramiona mogą być nabywane od producenta do zastąpienia zatkane ramiona.
 • Są również produkty dostępne w handlu, takie jak Zmywarka Magic, które mogą być stosowane do usuwania budować z wnętrza zmywarki do naczyń.