grsail.com

Jak czyścić Salad Dressing Off Odzież

Jak czyścić Salad Dressing Off Odzież

Mimo, że każdy może być sos sałatkowy trudno usunąć z odzieży, ita € ™ s olej w opatrunku, który ma tendencję do opuszczenia plamę. Naturalnie, oilier opatrunek, bardziej problematyczne plamy. Najlepszym rozwiązaniem jest atak bałagan tak szybko, jak można zauważyć wyciek lub rozlany. Nawet jeśli nie thatâ € ™ jest możliwe, jeśli się do tych instrukcji powinny być w stanie oczyścić i poprawić najwięcej wpadek sos sałatkowy.

Potrzebne będą:

 • Skrobia kukurydziana lub dziecko w proszku
 • Biały ręcznik papierowy lub serwetka tkaniny
 • Pralnia wstępnie treater lub płynny detergent
 • Proszek do prania
 • Pralka

Kroki, aby usunąć plamę Salad Dressing:

 1. Tak szybko, jak można zauważyć, plamy, osuszyć znak ze skrobi kukurydzianej lub proszku dla niemowląt. Zostanie uruchomiony do absorpcji oleju w opatrunku, która może prowadzić do tych nieprzyjemnych plam.
 2. Wytrzyj nadmiar proszku z plamę z serwetką. W razie potrzeby powtórzyć hybrydyzacji.
 3. Po youâ € ™ ve usunąć jak najwięcej jak to możliwe, plamy pre-treat z odplamiacz do prania lub płynnego detergentu do prania.
 4. Umyć w najgorętszej wodzie zalecanej dla tkaniny z regularnego prania. Ciepłej wody wraz z detergentem będzie przełamać oleje w opatrunku i usunąć plamę.
 5. Po zakończeniu cyklu prania, należy sprawdzić, czy plama zniknie. Jeśli ita € ™ s nadal istnieje, powtórzyć próby usuwania plam PRZED wysuszyć ubrania.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli youâ € ™ re w restauracji i potrzebują szybkiego odplamiacz, spróbuj użyć sztucznych słodzików.
 • Nie suszyć ubrania, aż plama została usunięta do zadowolenia. Suszenie skłania się plamy, które mogą uczynić je niemożliwe do usunięcia.