grsail.com

Jak czyścić RV ciepła Duct Work

Jeśli jesteś właścicielem pojazdu rekreacyjnego lub RV, istnieje kilka kwestii konserwacji trzeba mieć na uwadze. Jednym z nich jest regularna konserwacja pracy przewodu ciepła RVA € ™ s. Piec RVA € ™ s powinny być okresowo sprawdzane, aby upewnić się, że nie ma żadnych problemów. Ponadto, regularne czyszczenie pomoże uniknąć problemów, takich jak przegrzanie lub cały piec podział.

Herea € ™ s jak do czyszczenia sieci przewodów ogrzewania RvA € ™ s.

  1. Czy inspekcji pieca. Piec znajduje się na zewnątrz RV. Może być jeden lub dwa piece objęte ruszcie. Możesz sprawdzić swoje ownerâ € ™ s podręcznik zlokalizować pieca. Śrubokrętem, otworzyć pokrywę grilla. Musisz ją odkręcić, aby uzyskać dostęp do pieca.
  2. Po otwarciu sprawdzić kartę sterowania. Upewnij się thereâ € ™ s nie szarpie lub pył budować i połączenia są prawidłowe i nie stracić. Czy oględziny innych części pieca. Sprawdź piec żadnych znaków sadzy. To wskazanie przegrzania. Jeśli masz jakiekolwiek ślady sadzy lub nieszczelne przewody cieplne, należy wezwać natychmiast.
  3. Sprawdź otwory wentylacyjne powrót do upewnij się, że nie ma przeszkód takich jak brud i włókienka gromadzeniu. Jeśli przewody cieplne są kruche i sztywny, może trzeba je wymienić. Gdy przewód traci swoją elastyczność, to będzie bardziej podatne na pękanie i w związku z tym przecieka.
  4. Do czyszczenia przewodów cieplnych, przygotować pierwszą narzędzi. Będziesz musiał rury długo plumberâ € ™ s węża, dzięki czemu można dotrzeć do najdalszych zakamarków przewodu. Rura powinna być na tyle cienka, aby pasowały do ​​kanałów. Owiń starą szmatę wokół rury i zabezpieczyć taśmą, więc nie robi € ™ t rozwikłać i utknąć w odpowietrznik. Jeśli tak się stanie, to jest zagrożenie pożarowe.
  5. Włożyć rurę z dołączonym do niego szmatę wewnątrz kanału. Nie zmuszaj go lub można zgrać kanał. Jak przesunąć rurę, rag będzie wytrzeć wewnętrzną powierzchnię kanału i zabrać ze sobą wszelkie zabrudzenia wewnątrz przewodu. Gdy dojdziesz do końca, wystarczy pociągnąć rury wycofać. Możesz wybrać, aby powtórzyć proces, zwłaszcza w przypadku zaobserwowania dużo brudu w kanale, albo havenâ € ™ t czyścić go od dłuższego czasu. Wystarczy użyć innego Rag każdym włożeniu rury w. Przy użyciu tego samego szmatę wprowadzi tylko powrotem brud już wykupione.
  6. Jeśli nie chcesz tego zrobić samodzielnie, możesz zadzwonić na profesjonalnym. Kilka firm specjalizuje się w zakresie opieki i konserwacji RvA € ™ s. Możesz patrzeć online na aukcji, lub sprawdzić ze sprzedawcą, aby uzyskać listę zatwierdzonych środków do czyszczenia i konserwacji.

Regularne czyszczenie pracy pieca i kanału twojego RvA € ™ s jest niezbędne w prawidłowej konserwacji RV. Będzie utrzymywać koszty ogrzewania niskie, poprawy furnaceâ efektywność € ™ s, a także jakość powietrza wewnątrz pojazdu.