grsail.com

Jak czyścić plamy z wody z Siedzenia samochodowe Tkanina

Zapytał: Jak czyścić szmatką samochodu (fotele Tan) w moim Mustang, które mają plamy wody na nich? Woda z deszczu uderzając siedzeń, kiedy otworzyłem drzwi. Obecnie plamy na siedzeniach tkaniny. Plamy są ciemniejsze niż tan miejsc i dobry rozmiar. Próbowałem je oczyścić, ale nie znaleziono niczego, co działa.

Kluczem do usuwania plam z tkanin lub wody tkaniny siedzeń samochodowych jest skupienie się na więcej niż tylko plamy. W celu ich naprawdę oczyścić, będziesz musiał zmierzyć się z całą siedzibę. Na szczęście, jest to proces łatwy.

Potrzebne będą:

 • Pianka do czyszczenia tapicerki pranie (jak ten)
 • Szczotka
 • Suchym ręcznikiem
 • Próżniowe z załącznikami

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Zacznij od odkurzanie foteli za pomocą podciśnienia z załącznikami. Pozwoli to usunąć brud lub inne zanieczyszczenia. (Jeśli luźny brud pozostaje na siedzeniach, okaże się w błoto, gdy wilgotne i powodować dodatkowe plamy.)
 2. Spray do czyszczenia na sucho pianki miejsc. Pokrycie całego siedzenia, nie tylko obszary o plam wodnych.
 3. Szczotka piany nad opryskiwanych obszarów, to działa łagodnie na tkaninie. Unikaj zbyt mocno szorować szczotką, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia powierzchni niektórych tapicerki tkaniny.
 4. Wytrzeć pianę z czystym, suchym ręcznikiem.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Przed rozpoczęciem należy sprawdzić na miejscu suchej piany w niedostępnym miejscu. Zapewni to nie ma żadnych niepożądanych efektów do koloru lub tekstury tkaniny.
 • Suchy tapicerki pianka jest profesjonalna jakość produktu, który będzie zostawić świeży zapach i wspaniały czysty tyłek.
 • Jeśli powierzchnia tkaniny jest "sztywny" po wyschnięciu, na powierzchnie próżniowo przywrócić oryginalną fakturę.