grsail.com

Jak aminokwasów Powder AIDS Kulturystyka

Proszek aminokwasu jest forma suplementów aminokwasowych, zazwyczaj spożywanych przez ludzi, którzy chcą szybko zbudować mięśnie. Są ulubionym doładowania reżimowi kulturystów. Często nazywany "proszki proteinowe," zwykle są one wkomponowane trzęsie i podjęte w uzupełnieniu lub w miejsce posiłków.

Co Aminokwasy zrobić dla mięśni

Aminokwasy są budulcem białek, a białka są budulcem mięśni. Aminokwasy są odpowiedzialne za wzrost komórki, wytrzymałość i naprawy. Pozwalają one na mięśnie do umowy i utrzymania odpowiednich bilansów wodnych. Nie można rozwijać większe mięśnie bez aminokwasów. Ułatwiają one gojenie tkanki mięśniowej poszarpane i dostarczenia białka potrzebne do odżywiają komórkach mięśniowych.

Suplement Formularz

Aminokwasy, nie może być zapisany w organizmie, takich jak tłuszcze i białka. Aminokwasy egzogenne (te nie wykonane przez organizm) musi być stale zużywane. Ludzie, których styl życia zawierają niskiego do umiarkowanego aktywności fizycznej zazwyczaj spożywają zdrowe ilość aminokwasów w ich codziennej diecie.

Kulturyści, którzy przeznaczają więcej energii i chęci większe mięśnie, często decydują się spożywać więcej za pomocą dodatków. Kulturysta może wybrać pomiędzy "kompletna" suplementów aminokwasowych, które zapewniają wysoką dawkę wszystkich zasadniczych lub dodatków oferujących osobliwe aminokwasy. Poszczególne aminokwasy, takie jak, takie jak cysteina i glutamina, uważa się za zapewniające szczególne korzyści zabudowy. Dwa z najbardziej powszechnych postaci proszku aminokwasowej są serwatki i kreatyna.

Serwatka

Serwatka w proszku pochodzi z mleka i jest popularny wśród kulturystów. Uważa się, że proszek serwatki stymuluje aminokwasów odpowiedzialnych za wytrzymałość i wzmocnienie mięśni. Często kulturystów polegać na serwatki w proszku dać im więcej cięcie, określone mięśnie konkursów. Serwatka w proszku jest również powołane w celu przyspieszenia gojenia mięśni i zmniejsza czas regeneracji po ćwiczeniach. Istnieją różne opinie co do bezpieczeństwa i skuteczności serwatki w proszku, jako pomocy w kulturystyce. W połączeniu z wysokim zużyciu białek, serwatka w proszku może powodować nacisk na nerki.

Kreatyna

Kreatyna w proszku jest kolejnym ulubionym wśród ludzi, którzy próbują zwiększyć masę mięśniową. Występuje naturalnie w wielu produktach spożywczych, takich jak wołowina, tuńczyk i łosoś. Wiadomym jest, dla zwiększenia wytrzymałości, zapewniając krótki przypływ energii, zwiększenie siły i masy mięśniowej, jak również redukcji mięśni czas odzyskiwania. Sama kreatyna jest ogólnie uważane za bezpieczne, ale proszki chodzi i składniki miesza się z nie są regulowane przez FDA, a zatem nie podlega testom bezpieczeństwa. Konsument powinien mieć na poszukujemy objawy wysypka, wymioty lub trudności w oddychaniu i zgłosić je niezwłocznie do lekarza.

Używane z umiarem na krótkie okresy czasu, aminokwasami proszki kwasu może pomóc kulturystą. Mogą one pomóc w budowaniu i leczyć mięśni, a także zwiększa wytrzymałość i dostarcza energii. Jednak nadmierne spożycie aminokwasów może stanowić szkodliwe dla zdrowia. Przed rozpoczęciem każdego nowego systemu fitness lub podjęciem jakichkolwiek suplementów zawsze skonsultować się z lekarzem.