grsail.com

Jak Accent Your Home stylu wiktoriańskim

Akcentując swój dom w stylu wiktoriańskim jest proste i może być tanie, jeśli zdecydujemy. Wybierając używać przedmiotów znalezionych przy sprzedaży stoczni lub używanych sklepów meblowych, można przekształcić dowolne pomieszczenie w swoim domu w pięknym, bogatym i komfortowym miejscem pełnym bogatym starym elegancji. Zszywki w stylu wiktoriańskim są mieszane. Jedną z zalet zmienia swój smak obejmują stylu wiktoriańskim w domu jest wybór ten konkretny styl daje dekorator. Wiktoriańskim stylu składa się z wielu różnych rodzajów mebli, ścian wystrój, tkaniny i ścian sztuk, wzorów i schematów. Te różne mieszanki sztuki i stylu tworzą wspaniały poczucie przytulnego komfortu do każdego pomieszczenia.

Oto kilka sposobów, aby akcent swój dom w stylu wiktoriańskim:

  • Wybierz odpowiednie kolory:

Wiktoriańskie domy często miał ciężkie i wyraziste kolory. Niektóre z tych czasów wiktoriańskich kolorach zawarte głębokich odcieniach czerwieni zielenie, róże i fioletu. Nie wstydź się o wyborze kolorów. Mieszanie i dopasowywanie tych samych kolorów zapewni prawdziwy wiktoriańskiej czuć i akcent.

  • Wybierz bogate tkaniny:

Wiktoriańskie inspirowane akcenty wymagają bardzo dotykowej obecności. Wybór tkanin ciężkich z ręcznie szyte haftowania, aksamity i brokaty z frędzlami i wstążki i ozdoby takie jak grubym szwem i wykończenia pracy dodać do wystawne dotyk wiktoriańskiej natchnionego pokoju.

  • Dodaj małe akcenty:

Bogato zaprojektowane rzucać poduszkami i akcenty, takie jak wazony, tasseled draperii wykonane z ciężkich materiałów i pokryte wzorem koordynującego akcent doda głębi ogólny klimat wiktoriańskiego domu.

  • Korzystanie z wybranych elementów meblowych:

Wiktoriańskie rozmowy wystrój dla wielu kamieni na szczycie, małe, ale użyteczne kawałki mebli. Mały zakład stoi pokrytych wkładem kamienia lub marmuru, szczupły, ale solidne stoły rozkładane z toczonych nogach ozdobione kawałkami inlay marmuru lub płytek i kawy lub końcowych tabel. Kawa i końcowe tabele do celowego wykorzystania może być większy i dość znaczna w porównaniu do innych mniejszych kawałków, które, choć użyteczne, powinny być zarezerwowane przede wszystkim dla akcentu lub dekoracji.

  • Użyj ściany:

Ściany w wiktoriańskich domach były ciężkie, szczególnie akcentowane pracy drewna. Spróbuj stosowania grubych i nieporęczne akcenty drewna do ściany. Drewniane elementy rogu akcent wyrównane szerokie i znaczące koron i krzesła listwy są powszechne w stylu wiktoriańskim.

  • Wybierz centrum sztuk w każdym pokoju:

Wiktoriańskie domy często miały meble jako główny akcent w pomieszczeniu. Użyj wielbłądach z powrotem sofy pokryte aksamitem lub ciężkim żelaznym łóżku akcentowane z brokatowym wykończeniem. Skorzystaj z dużym stołem z akcentami drewna i marmuru.

Wiktoriański styl urządzania wnętrz oferuje każdego domu niepowtarzalną okazję zagłębić się w bogactwo innej epoki prosto, łatwo i łaską innym czasie.