grsail.com

Jabłko Ślubna

Jabłko Ślubna

Jabłko temat ślubu jest wspaniałym wyborem dla tych, którzy chcą Ślubna, że ​​nie jest zmuszony albo przesadzone i działa dobrze na zewnątrz ślub. Jabłko motywy są również idealne dla ludzi, którzy kochają soczyste owoce, nauczycieli i rolników czy ogrodników.

Ślub Kolory dla tematu firmy Apple

Jabłka są w różnych odcieniach, z których wiele można zobaczyć na samych owoców. Jasne czerwone pyszne jabłka są żywe, a babcia kowale są blado żółto-zielony. Barwy na innych odmian, jak honeycrisp i Braeburn, często wahają się od jasnożółtego do zielonego do różowego do czerwonego.

Wybierz schemat kolorów ślub, który pasuje do Twojej wizji tematu jabłkowego najlepszych. Niektóre pary mogą chcieć skupić się na żywych kolorach czerwonym, podczas gdy inni chcą mieć zielony kolorowy ślub. Wielu wybiera się skupić na jednym głównym kolorem i dodać akcenty różowe, zieleni i żółci.

Należy pamiętać, kiedy wybrać kolory ślubnych na temat ślubu jabłko, które nie są ograniczone tylko do koloru samych owoców. Apple kwiatach są całkiem różowe i białe, a liście i łodygi oferują brązowe i jasne zielone jak opcje akcent. Wybór koloru w sferze jabłko rozrywki i masz wspaniały podniebienia na którym można budować resztę tematyce ślubu.

Jabłko Pomysły Temat ślubne

Ilość pomysłów jabłek można włączyć do swojej temat ślubu zależy od tego, czy chcesz subtelną nutą jabłka przez cały ślub, albo jeśli chcesz, aby goście czują się jak w środku sadu jabłkowego. Oczywiście, dla ostatecznego jabłkowego ślubu, należy rozważyć umieszczenie go na rzeczywiste sadzie jabłkowym. Pozostałe miejsca na świeżym powietrzu jak stodoły, podwórka i ogrody. Wprowadzenia do tematu jabłko pomieszczeniu może zająć trochę więcej dekoracji w celu dostosowania go do życia, ale nadal jest to możliwe dla każdego, kto kocha jabłek.

Strój

W ślubu jabłko rozrywki, druhny może don jabłko kolorowy strój panny młodej i pana młodego wyboru. Jak panna młoda, ślub suknia może haftowane kwiaty jabłoni na stanik lub pociągiem, lub może nawet nosić szarfę, który pasuje do odcienia jabłko sukienki druhen. Groomsmen i woźni sądowi mogą nosić kamizelkę i krawat w kolorze uzupełniających lub pasującym do sukienki druhen.

Kwiaty

W tym kwiatów jabłoni w bukietów i kompozycji kwiatowych jest subtelny sposób z tym tematem w kwiaty. Jednak bardziej jawnej wygląd, należy rozważyć dodanie małe faux słodzone jabłek do bukietów. Te same elementy mogą być podwieszane topiaries lub umieszczone na szaszłyki metalowych i stosowane w kompozycji kwiatowych. Na spadek ślub, jabłka mogą być częścią centralnym zbiorze owoców na ołtarzu lub głównym stole.

Jedzenie

Jabłka są przeznaczone do spożycia, więc przynieść jabłko rozrywki pełne koło poprzez włączenie go do odbioru posiłku. Pomysły na potrawy z jabłek może pochodzić z zakładów żywienia ślubu, ale mogą obejmować:

  • Sałatka Waldorf
  • Czekoladowe fondue i jabłko przekąski
  • Jabłko przeszklone wieprzowiny
  • Przyprawione szarlotka smak

Jabłka mogą być również częścią napojów wieczoru. Masz sok jabłkowy i jabłkowy cydr na rękę jako opcji bezalkoholowych dla gości, i służyć do martini jabłka w barze jako koktajl podpisu wieczoru.

Dekoracje

Dekoracje jabłko może wykraczać poza motywami kwiatowymi. Rozważ małe sadzonki jabłoni wniesionych do oskrzydlenia ceremonii i przyjęcia drzwi. Dołącz plastikowe jabłka w centrum Pew łuki, lub jabłek pali do dużych pojemników lub koszy na końcu każdego rzędu siedzeń.

Jabłko Ślubna

Zamiast spotlight monogram na parkiecie, projekcję obrazu z jabłoni pełen owoców lub dużej beczki jabłek. Użyj zwykłego obrusy w Twoich kolorach ślubnych i użyć serwetki z tkaniny i łuki krzesło z grafiką jabłoni.

Na których skupia Przyjęcie weselne może być tak proste, jak świece w kształcie jabłoni na lustrach lub skomplikowane, jak jabłko w kształcie tortu na stół do cięcia się.

Przysług

Wreszcie, dać wszystkich gości jabłko tematem przysługę z wesela. Bookmarkers, butelka wina korki, świece i nawet foremki w kształcie jabłka są proste sprzyja jabłko ślubne. Pakiety nasion jabłek, małych bony do lokalnego sadu lub karmelu jabłka są również dobrym wyborem dla rzecz, że kończy ślub jabłko rozrywki.