grsail.com

Intymne Estetycznej dla kobiet

Zakwestionowane narządy intymne estetycznie może spowodować głęboki niepokój i kompleksy, co z kolei prowadzi do problemów w życiu seksualnym. Estetyczna chirurgia intymna pozwala wizualnie zwiększyć je i przywrócić wiarę w siebie.

Intymne Estetycznej dla kobiet

Operacja Plastyka

Zmniejszenie warg sromowych minora lub Plastyka chirurgiczna, pozwala dostosować rozmiar i kształt kobiecego narządu płciowego zewnętrznego, i jest jednym z najbardziej popularnych typów intymnej operacji dzisiaj. Kobiety iść do lekarza z skarg dotyczących wyglądu warg sromowych, które chcą zmniejszyć, aby uczynić je bardziej estetyczne i schludniej. Ponadto, procedura ta może być zalecana ze względów zdrowotnych.

Wargi sromowe corection mogą być potrzebne w związku z wrodzonymi lub nabytymi urazów, porodu, starzenia się. Oprócz zmniejszenia rozmiaru, labioplasty może sromowe symetryczne, pozbyć się nadmiernego ugięcia i pigmentacji. Operacja jest dokonywana przy znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, trwa od 30 minut do godziny, przy czym średnio 40 minut. Genitalia podejmie ostateczną formę w ciągu 2-3 miesięcy po zabiegu.

Operacja pochwy

Vaginoplasty ma na celu zmniejszenie rozmiaru pochwy. Potrzeba takiej operacji odbywa się głównie ze względu na pragnienie powrotu podniecenie seksualne uczucie. Jednocześnie, ten problem nie tylko seksualną. Wypadanie macicy, nietrzymanie moczu, ból i uczucie ciężkości brzucha, gazy mogą być również wynikiem nadmiernej wielkości pochwy i powodem do operacji. Wraz z wiekiem problemy te wydają się jeszcze gorzej.

Vaginoplasty zależy od parametrów fizjologicznych w organizmie. Tak więc, na ścianie pochwy wypadanie, rozszerzenia lub ugięcia, colporrhaphy służy do zmniejszenia średnicy i objętości przez pochwę do szyjki macicy. Procedura zwiększa jej elastyczność i zwiększyć mięśni klatki. Jeśli ściany pochwy utrzymać jędrność i elastyczność, a tylko wejście jest rozwinięty, procedura szycie wejście pochwy jest używany, tworząc efekt "wąskiego gardła".

Vaginoplasty należy do operacji jednodniowych: wykonywany jest w znieczuleniu, z czasem trwania nie więcej niż pół godziny. Rehabilitacja po vaginoplasty trwa zwykle nie dłużej niż dwa tygodnie. Ostateczne wyniki rozdrabniania pochwy może być w pełni widać po 1,5-2 miesięcy.

Chirurgia łechtaczka

Łechtaczka jest wezwała organ "kobiety podziwu" nie bez powodu: jego stymulacja jest głównie odpowiedzialny za przyjemności seksualnej. Jednak w niektórych przypadkach, może być łechtaczka pod fałd skóry (wrodzony fabularnego), lub pod blizny pozostawione po kontuzji, która prowadzi do łechtaczki orgazmu i niemożność uzyskania pełnej satysfakcji ze współżycia.

Operacja łechtaczki zwykle prowadzi się w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym i trwa średnio 1 godzinę. Okres rekonwalescencji trwa około trzech tygodni, aw tym czasie nie ma seksu jest dozwolone. Wśród powikłań chirurgicznych, możemy wyróżnić łechtaczki zaburzenia czułości: jeśli lekarz przypadkowo uszkadza włókna nerwowe łechtaczki, kobieta nigdy nie dostanie orgazmu!

Dziewictwo Chirurgia Naprawa

Operacji rekonstrukcji błony dziewiczej, umożliwiając przywrócenie integralności błony dziewiczej, może być wykonane do każdej kobiety, bez względu na czas trwania swojego życia seksualnego. Obecnie istnieje kilka metod przywracania dziewictwa, umożliwiające chirurgów, aby osiągnąć pożądany wynik z dowolnej ilości pozostałości błony dziewiczej. Stan "surowiec", z kolei zależy od kobiety intymne doświadczenie. W prostych przypadkach, krawędzie błony dziewiczej są zszywane. W trudniejszych - błona jest formowana z części śluzowej przedsionka. Jednak po tego typu zabiegu, defloration jest zauważalnie bardziej bolesne, a krwawienie jest zazwyczaj bardziej obfite.

Zabieg jest bezbolesny naprawy dziewictwo, ponieważ jest on używany w znieczuleniu miejscowym. Po jego zakończeniu pacjent może wrócić do domu. Przy przyszycie, wchłanialny gwintu jest stosowane i nie ma potrzeby usuwania nici (w pewnych przypadkach są one usuwane po 5-7 dni).

Wysiłkowe nietrzymanie moczu Leczenie

W wysiłkowego nietrzymania moczu, zwiększone ciśnienie i stres wewnątrzbrzusznym fizyczny lub emocjonalny może prowadzić do "wyciskania" moczu z pęcherza przez cewkę moczową. Kobiety cierpiące na tę chorobę mają zwieracza pęcherza słabo zamknięty, mocz może być wydany, gdy przypadkowo wonam jest śmiech, kaszel, kichanie; za pomocą zmiany położenia ciała lub podnoszenia ciężarów. Nietrzymanie moczu nie jest groźne dla życia, ale znacznie komplikuje życie kobiety i sprawia, że ​​jej cierpieć psychicznie.

Operacja jest stosowany, gdy leczenie zachowawcze - Trening mięśni dna miednicy, otyłość i zaparcia figth itp - nie pomaga.