grsail.com

Intuicyjny sposób myślenia w miejscu pracy

Intuicyjny sposób myślenia w miejscu pracy
Judith Orloff, MD

Kultywowanie intuicyjny sposób myślenia w miejscu pracy jest to nowa koncepcja dla wielu, ale za pomocą intuicji jest tak stare jak sama ludzkość. Zakład Logiki Stosowanej rozmawiał z dr Judith Orloff, MD, psychiatra z UCLA i intuicyjny Medicine Practitioner na temat korzystania z intuicji w miejscu pracy. Choć może to brzmieć daleko idące, Dr Orloff tak nie uważa - i to utalentowany lekarz wykorzystuje intuicję codziennie, aby pomóc swoim pacjentom. Dr Orloff nowy bestseller jest Second Sight: Intuicyjny Psychiatra mówi jej historię i pokazuje, jak wykorzystać własną mądrość wewnętrzna (Three Rivers Prasa Edition, 2010.) Jest również autorem bestsellerów New York Timesa Emocjonalnego Wolności. W Second Sight, opisuje jak wykorzystać swoją inteligencję w intuicyjne pracy, relacji, zdrowia i życia codziennego. Dr Orloff syntetyzuje tradycyjnej medycyny z najnowszej wiedzy intuicji. Jej spostrzeżenia utworzyć nowy konwergencji uzdrowienie ścieżki dla naszej zestresowany świata. Dr Orloff znalazł czas jej męczącym dniu, aby odpowiedzieć na pytania związane z pomocą intuicji w miejscu pracy. Każdy może rozwijać swoją wewnętrzną mądrość do podejmowania decyzji biznesowych.

Intuicyjny sposób myślenia w miejscu pracy

Najpierw zapytaliśmy dr Orloff do zdefiniowania intuicyjny sposób myślenia.

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Co to ​​jest intuicyjny sposób myślenia?

Judith Orloff (JO): Kiedy mówimy o intuicyjnego myślenia, to wszystko o wydostanie się ze ściśle logiczne, analityczne, głowy w lewo-mózg, a zamiast tego uczą się rozpoznawać, wykorzystać, i opierają się na innych aspektach inteligencji. Mianowicie: intuicyjna inteligencja. Intuicyjny sposób myślenia pozwala na "słuchać" przeczuć, zwrócić uwagę na dziwne uczucia, które wydają się pochodzić znikąd, zatrzymać się przed chodzenie do niebezpiecznej lub cuchnącej umowy lub podjęcie inteligentnych ryzyka w oparciu o rodzaj zaufania, bo coś po prostu czuje się "prawo", jak twój umysł, ciało i energii płynącej są harmonijnie i jesteś "w strefie".

W warunkach pracy z dnia na dzień, byś za pomocą całego ciała i zmysłów odebrać sygnały. Na przykład, menedżer w swojej szafie pochyla, uśmiechnięty, i mówi, że lubi swoją prezentację. Ale ton jej głosu i spojrzenie w oczach mówi coś innego. Co kryje się za tym mieszanym wiadomości? To przykład, jak możemy wykorzystać nasze oczy i uszy, aby podnieść subtelne wiadomości, a następnie spróbuj je rozszyfrować.

Ostrzenie Intuition dla Firm

LTK: Jak ludzie mogą wyostrzyć swoje biznesowe intuicji?

JO: liczba nowych badań, które wykazały, że intuicyjna inteligencja może nam pomóc w podejmowaniu lepszych decyzji. Naukowcy dopiero zaczynają rozumieć, na przykład, że organizm szybciej niż obraz wizualny jest w stanie zarejestrować w mózgu odbiera wiadomości. Dlatego, na przykład, żołnierze w raporcie Afganistanie jest w stanie intuicyjnie zatrzymać sekund przed IED gaśnie. Naukowcy potwierdzają istnieje rodzaj inteligencji i świadomości, co dzieje się na zewnątrz mózgu. W jelitach, na przykład. Ten wywiad jest tam, aby pomóc nam w podejmowaniu lepszych decyzji. Czy jesteś handlowcem, kierownika lub inżyniera komputerowego, ucząc się "czytać" ludzi i sytuacje w pracy z wykorzystaniem szerszego spektrum swojej inteligencji - ostrzenie intuicji - będzie tylko lepiej i sprawniej, co robisz ,

Intuicyjny sposób myślenia w miejscu pracy
Jasnowidzenie

LTK: Czy sny mają znaczenie i mogą być wykorzystane do Intuicyjne też?

JO: Kluczem do korzystania marzenia dać ukryty, cennych informacji jest nauczyć się kilku podstawowych technik zapamiętywania i konsultacji z nimi. Zainicjować dialog z nimi. To jak konsultacji najmądrzejszego trenera kariery można sobie wyobrazić, kto zna cię na wylot. Możesz zwrócić się do niczego marzenia. Żadne pytanie nie jest trywialne, czy jest sens do Ciebie. Spodziewaj odpowiedzi. Niektóre z nich będą bezpośrednie. Inne mogą wymagać interpretacji. Twoje marzenia mogą ujawnić wiele prawdy o swojej karierze. Mogą one dostarczyć niezwykłych intuicyjne spostrzeżenia. Ale najpierw musisz pobrać them.Here są cztery strategie, które pomogą zapamiętać swoje marzenia:

1. Prowadź dziennik i długopis przez łóżko.

2. Napisz pytanie na kartce papieru, zanim pójdziesz spać. Sformalizować swój wniosek. Umieść go na stole obok łóżka lub pod poduszką. (Na przykład: "Powiedz mi, czy należy przenieść do innego działu," ​​lub "Powiedz mi, jak mogę dostać ten awans.")

3. Rano nie obudzić się zbyt szybko. Bądź pod przykryciem przez co najmniej kilka minut, pamiętając swoje marzenia. Rozkoszować się w spokojnej uczucie pomiędzy snem a jawą, co naukowcy nazywają stan hipnagogiczny. Te pierwsze chwile zapewniają drzwi.

4. Otwórz oczy. Natychmiast zapisać swoje marzenia; inaczej będzie odparowywać. Możesz przypomnieć sobie twarzy, obiekt, kolor, lub scenariusz, lub czuć emocje. To nie ma znaczenia, czy to ma sens, lub jeśli uzyskanie pojedynczego obrazu lub wielu.

Zapisywać wszystko, co pamiętam. Kiedy skończysz, skupić się na kwestii zwrócił się Pan poprzedniej nocy. Zobacz, jak odnosi się twoje marzenie. Jeden, dwa lub więcej wyświetleń na temat kto / co / gdzie Twojego rozwiązania mogą mieć powierzchnię. Pobierz w zwyczaju regularnego nagrywania swoje marzenia. Nigdy nie spotkałem nikogo, kto nie może być nauczane, jak pamiętam. Zachować na to. Pamiętaj, aby ćwiczyć. Wkrótce stanie się drugą naturą dla Ciebie!

Oprócz praktycznych aspektów zapamiętywanie snów, jest intuicyjna poziom do zrozumienia snów. Niezawodny intuicyjne informacji wyróżnia się w bardzo szczególny sposób.

Uważaj na tych wskazówek:

  • Oświadczenia, które po prostu przekazują informacje
  • Neutral segmenty, które przywołują lub oddawać żadnych emocji
  • Wolnostojący uczucie, jak jesteś świadkiem obserwując scenę
  • Głosowej lub osoba doradztwo cię, jak bierzesz dyktando z zewnętrznego źródła
  • Rozmowy z ludzi nigdy nie spotkał się wcześniej, którzy dają instrukcje

Odkryłam, że mój najbardziej żyje na intuicji albo natknąć się współczucia lub nie mają emocje w ogóle. Opracowanie starannego oko jak ćwiczyć oddzielenie treści swoich marzeń ze swoimi reakcjami na niego. Wkrótce będziesz w stanie odróżnić naprawdę niewiarygodne poradnictwa i pewne prowadzenie.

LTK: Co to ​​znaczy "intuicja doradztwo" oznacza?

JO: Kiedy mówimy o "po konsultacji z naszą intuicją," to wszystko o co proste zmiany zachowań w pracy. Po spotkaniu, na przykład, gdy wrócisz do biurka, zamiast sprawdzania wiadomości e-mail i poczty głosowej, poświęć chwilę, aby siedzieć cicho i "Replay" wydarzenia, które po prostu się dzieje. Jak twoje ciało czuje? Zrelaksowany? Zmęczony? Spięty? Jak opisałbyś swoje uczucia / emocje ogólne ze spotkania? Mylić? Napięciem? Sfrustrowani? Dowiedz się, jak "sprawdzić się" ze swoim ciałem i emocjami daje cały szereg nowych pomysłów i informacji z którym do pracy.

LTK: Dlaczego ludzie nie używać ich intuicji więcej?

JO: Myślę, że ludzie nie używają ich intuicji, bo nie rozumiem, co to jest, albo rozpoznaje go jako ważny aspekt inteligencji. Teraz, naukowcy potwierdzili istnienie intuicji, może to pomoże ludzie mają więcej szacunku dla niego. Ale ludzie naprawdę nie wiedzą, że istnieje. Ile razy zdarzyło ci się natknąłem się na kogoś, kogo właśnie myśli o? To jest synchronizacja, a to część intuicyjny spektrum wywiadu. Ludzie mówią o przeczuciach i uczuciach jelit. Wiedzą, że istnieją takie rzeczy, ale nie wystarczającą ilość akcji w nich. Myślę, że jako zaliczki Neuroscience i ludzie są coraz bardziej zaintrygowany i kształcił się na najnowszych badaniach mózgu, tej intuicji, empatii i naszym "drugim znaczeniu" będzie odgrywać większą rolę we wszystkich rodzajach zawodów.

LTK: Jak można rozwijać swoją intuicję?

JO: Każdy, kto w świecie pracy mogą rozwijać intuicję. Wspomniałem jedną technikę, powyżej - poświęcenie czasu, aby zameldować lub dostroić Consulting swoje marzenia jest inny.. Ponadto, należy zwrócić uwagę na te czasy, gdy zdają się być w "flow" - kiedy piszesz i idealne słowo pojawia się w twojej głowie, albo potrzebujesz porady i zdarzy ci się usłyszeć go na wieczorne wiadomości z Komentator biznesu. Są chwile, gdy intuicyjna inteligencja jest buczenie i rzeczy czuje się "prawo". Im więcej się rozwijać intuicję, częściej będziesz miał takich doświadczeń.

Ostatnie słowa wyświetl

LTK: Co jeszcze chcesz podzielić się o intuicji w biznesie?

JO: Jeden końcowy fragment opinii: Jeśli zdarzy ci się być kimś, kto ma bardzo silny związek ze swojej intuicji, może się okazać, że są wyczerpani stale "czytanie" emocje innych ludzi, albo, że często mają potrzebę bycia sam w cichej przestrzeni. To jest w porządku. Zadbaj o swoje zdrowie intuicyjne jak wszystkie inne aspekty zdrowia psychicznego. Masz wielki dar, który pomoże Ci przejść profesjonalnie. Dla wszystkich innych, wiem, że rozwój swojej intuicyjnej inteligencji może pomóc być lepszym liderem, mentor, komunikator, negocjatora i kreatywne osoby. Będzie ona również pomóc ukształtować pozytywne sojusze w pracy, zarobić więcej pieniędzy i być bardziej spełniony w swojej pracy.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji, proszę odwiedzić stronę internetową Dr Orloff jest. Second Sight kopię otrzymała od agenta prasowego autora do przeglądu przed Intuicyjny Mindset w wywiadzie miejscu pracy.