grsail.com

Informacje dla Randki Rozwód Człowiek z dziećmi

Informacje dla Randki Rozwód Człowiek z dziećmi


Sprawdź to porady przyjaźń rozwód człowieka z dziećmi z naszego trenera randkowy.

Informacje dla Randki Rozwód Człowiek z dziećmi

Pytanie czytelnika

Szanowny Randki Trener: I zostały celownik 60 + człowieka za półtora roku. Jestem w połowie 50. Dyskutujemy małżeństwo, ale mamy dwa problemy: (1) jego syn (w połowie lat trzydziestych) nie pochwala mnie. W rzeczywistości, mieliśmy zaplanowane poślubić trzy razy i musiał zrezygnować, bo za każdym razem, syn mojego chłopaka "nie może uzyskać wolnego czasu." On nie pozwoli mnie do swojego domu. Drugi problem to pieniądze. Jestem bezrobotny i poszukuje pracy w obszarze, w którym mieszkam. Mój chłopak powiedział mi, w celu poszukiwania pracy w obszarze żyje. Muszę powiedzieć, że nie jest uzasadnione, ponieważ nie mieszkam w swoim obszarze, stąd catch-22 sytuacji. I nie ruszy się z nim, jeśli nie są małżeństwem. Po poślubić, poprosił, że mogę sprzedać dom i umieścić pieniądze w kierunku jego zamieszkania (musiał wziąć dużej ilości, aby spłacić jego ex). Za to, że otrzymam "proporcjonalnej równości", ale moje imię nie wydaje się na tytuł. Proszę doradzić - Nadesłał:. Susie T

Ekspert Odpowiedz

Szanowny Susie T.

Jedną z możliwych przyczyn syn twój chłopak nie lubi może nie mają nic wspólnego z tobą i wszystko, co z rozwodem swoich rodziców. Jego usprawiedliwienia dla nie uczestniczy ślub może być jego niewerbalne próby pozwalając ojca wiem, że nie pochwala jego kimś innym niż jego matka. Oznacza to, że twój chłopak musi wypracować swoje relacje z synem. Możesz wesprzeć swojego chłopaka, zachęcając go, by spędzić czas z synem i pozwolić jego syn wyrazić zranione uczucia Ma ponad utraty relacji rodziców. Obawiam się, że jeśli ta rozmowa nie ma miejsca, syn zawsze mają powód do nie uczestniczenia w ślubie swojego ojca. Tak długo, jak twój chłopak nie chce się z tobą ożenić bez jego syna w obecności, twoje plany na weselu będzie z ręki.

Nie jestem doradcą finansowym lub prawnikiem, więc nie mogę doradzić na temat ryzyka w obliczu należy Ci ożenić. Mogę powiedzieć, że byłoby nierozsądne z was poślubić aż zrozumieć konsekwencje prawne sprzedaży domu i oddanie pieniędzy w domu męża, nie będąc na tytuł. Polecam, aby porozmawiać z doradcą finansowym lub księgowego. Poznaj możliwości wynajmu domu i zalety i wady, które wynajem zapewnia. Może ty i twój chłopak porozmawiać z prawnikiem na temat pre-weselnej, która chronić zarówno swoich aktywów, a także sporządzenia testamentu przed małżeństwem.

~~ Lori

Randki Rozwiedziony mężczyzna

Pytanie czytelnika

Zostałem randki mężczyznę około dziewięciu miesięcy. Był rozwiedziony przez cały rok na początku naszej randki. Aby dać trochę historii, mam 14 lat młodszy i właśnie się zaręczyła! On ma córkę, która jest sześć i spędzam dużo czasu z nim i jego córką. On ma mieć 50-50 opiekę, ale zachowuje swój 90% czasu. Niedawno jego żona dowiedziała się o mnie i jest wiercenie córkę o odpowiedzi. Powiedziałem moim narzeczonym, że musi z nią porozmawiać i wypełnić ją na to, co dzieje się z nami i tak się stało. Kiedy powiedział jej, że byli zaangażowani powiedziała mu się wydostać, a następnie udał się rzucić na niego szklankę. Chcę tylko, żeby wszystko było w porządku dla córki i dla niej mieć normalne życie. Potrzebuję pomocy na temat jak radzić sobie, kiedy nie działają w niej; bo z jej rekordu nie wiem, co ona zrobi. Chciałem się dowiedzieć, czy powinienem być obecny w funkcji jego dziecka, czy też jest to wielki błąd. Pomyślałem, że może byłoby dobrze, tak że można zobaczyć, że jestem dobra do córki i nie chcą wziąć czyjeś miejsce w bycie matką. Jeśli masz jakieś sugestie na temat jak radzić sobie wszystko, proszę dać mi znać - Nadesłał:. Jessica

Ekspert Odpowiedz

Szanowny Jessica,

Rozwód oznacza, że ​​dwie osoby, które były kiedyś za mąż żyje obecnie odrębne życie, jak dwa single. Jednak, gdy rozwód wiąże się dzieci, zwłaszcza dzieci, które mieszkają w domu, rozwód nigdy nie jest kompletna. Dzieci potrzebują i chcą oboje rodziców w ich życiu. Dla tych par, które miały "wystarczająco dobre" rozwodu, pracy rodziców wspólnie mogą być korzyści dla wszystkich stron. Dla tych par, których rozwód następuje dalszego konfliktu, kwestie rodzicielstwa nasila tylko wrogość każdego dorosłego. Randki jednego rodzica oznacza, że ​​są randki dzieci również. Jeżeli związek ten rozwija się coś dłuższej perspektywie, teraz jesteś nie tylko przyjaźń rodzic i dzieci, ale są randki ex również. Lepiej związek jest pomiędzy dwoma byłymi, łatwiej będzie o "nowej relacji". Więcej animozji między byłymi, trudniej jest w nowym związku.

Ponowne małżeństwo może stanowić całkowicie nowy zestaw nieoczekiwanych wyzwań dla nowożeńców, co jest, dlaczego jedna z najtrudniejszych ról w ponownego małżeństwa jest bycie stepparent. Ta rola może mieć większe wyzwania, jeśli biologiczni rodzice nie układa. Chociaż twój narzeczony nie rozwiodła się przed rokiem dwaj z was zaczęła spotykać, na podstawie reakcji jego ex, aby wieść o swoim zaangażowaniu, to muszę powiedzieć, że ich związek nie jest skończona i że mają one "niedokończone" firmy, która na Rozwód jest nadal zajęcie. Stwarza to większe wyzwanie dla ciebie i rola chcesz grać w życiu swojej pasierbicy wkrótce być.

Najlepsza rada, jaką mogę dać ci to, aby być bardzo cierpliwy i wziąć sprawy bardzo powoli z roli, jak wkrótce będzie krok-mama. Wchodzisz pole min przeciwpiechotnych i nawet najlepsze intencje z twojej strony może wyruszył wybuch. Postaraj się zrozumieć sytuację z punktu widzenia wszystkich zaangażowanych osób. Po pierwsze, twój narzeczony - kocha i cię uwielbia. Chciałby, aby dogadać się z córką i chciałby jego córka cię kochać tak jak on. Potem jest córka. Chce tylko być dzieckiem i mieć oboje rodziców jednakowo zaangażowani w jej życiu. Jest również prawdopodobne, że skrycie pragnie jej rodzice by wrócić do siebie. Nawet jeśli ona cię lubi, to małżeństwo jej tata będzie oznaczać jej prośby, jej rodzice nie staną się rzeczywistością. Wtedy tam kwestie lojalnościowe ona nadal na zastanawianie się. Życie w tym pięknym dzieckiem jest o nie naruszania koszyka jabłko. Jak łatwo można zmienić jej zachowania nieustannie, aby być kochanym przez dwóch najważniejszych osób w swoim życiu?

Wreszcie, nie jest była żona. Z jakichkolwiek przyczyn, nie miała spójnego rodzicielstwa i ma poczucie winy i zbiera żniwo na nią. Na szczycie walczy o uczuciach córki z jej byłym mężem, nadchodzi nowe osoby. Wszystkie jej niepewność jest wysoka, a ona obawia się, że jest na przegranej końcu spektrum.

Oczywiście, istnieje również do rozważenia; nie są emocjonalnie zainwestował w wszystkich innych ludzi. Nie zrozumcie mnie źle, to jest dobre; jest to czas, który jest wyłączony. Jeśli rozejrzeć, zobaczysz tam wiele osób z otwartymi ranami jeszcze czasu, aby uzdrawiać potrzebujących. Są one narażone, bojaźliwy i wciąż w żałobie i wszyscy robią to na swój sposób i na własny osi czasu. Niektóre rzeczy nie może i nie powinno być pośpiechu. Żałoby jest jedną z tych rzeczy, które odbywają emocjonalnych czas. Poprzez zrozumienie wyzwań wszystkich zainteresowanych do czynienia i jest empatyczny ich bólu, będzie wykazanie troski. Przez cierpliwość, pomożesz córka wrócić do "normalnego" dzieciństwa. Co więcej, nie uczęszcza do wszystkich funkcji natychmiast, zwłaszcza tych, w których oboje rodzice są obecni, wykazać wsparcie dziecka, z byłą żoną, a nawet swoim narzeczonym. Tak mocno, jak to może brzmieć, nie uczestniczy funkcji jest jeden sposób, to dziecko może być jak każdy inny dzieciak. Zamiast uwagę należy poświęcić, jak również dorośli mogą się dogadać, cała uwaga może skupić się na niej. Ponieważ rany goją się, to będzie Ci łatwiej pokazać się na imprezy. Zachęcaj narzeczonego wspierać córkę w osobę i niech to zrobić, wysyłając swoją miłość, notatkę lub znak dobrej woli.

~~ Lori